Skocz do zawartości


https://b

Capo

Unibet - PARMA - LAZIO: BONUS 50zł ZA POPRAWNY WYNIK!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Parma i Lazio - odwieczni rywale włoskiej ligi! W tą niedzielę zmierzą się kolejny raz. Tym razem Lazio zagra na wyjeździe! Jaki będzie wynik tego spotkania? Jeśli wiesz i poprawnie go wytypujesz, dostaniesz od nas dodatkową kasę! Sprawdź nasze kursy na ten i inne mecze Serie A, typuj na te spotkania Live Bettingi oglądaj je w Live Streaming

 

W niedzielę zmierzą się ze sobą Parma - Lazio! Masz szansę zgarnąć dodatkowo 50zł na meczu tych drużyn! Wytypuj poprawny wynik tego spotkania, a kasa będzie twoja!

 

Wytypuj dokładny wynik spotkania Parma - Lazio!, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 20 zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 50zł bonusu!!!

 

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!

 

 

Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Parma - Lazio!, 14 lutego 2010 roku

Minimalna stawka 20 PLN.

 

Nagroda w wysokości 50zł, będzie przelana na konto użytkownika <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

 

Promocja nie obejmuję zakładów

 

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.