Skocz do zawartości


https://b

Capo

Expekt - wygraj wyjazd do RPA o wartości 10000E !!!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

678x180B-southafrica-feb.jpg

 

 

- Oferta firmy <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com "WORLD CUP COUNTDOWN" jest skierowana, wyłącznie dla posiadaczy konta w serwisie.

- By zakwalifikować się do konkursu konieczne jest wpisanie numeru ID na stronie promocji, zgodnie z opisem na stronie promocji w czasie trwania kampanii oraz:

- 1) Dokonanie wpłaty depozytu na konto gracza w kwocie 100 PLN lub więcej ( lub ekwiwalent w innych walutach ): 25 EUR, 22 GBP, 100 PLN, 250 SEK, 35 USD, 200 NOK, 200 DKK, 650 CZK, 40 CHF, 300 CNY, 6500 HUF, 85 LTL, 20 LVL, 1300 RUB, 350 UAH

- 2) Zawarcie zakładów z minimalnym kursem 2.00 każdy, z sumą stawek 500 PLN lub więcej (lub ekwiwalent w innych walutach):

125 EUR, 110 GBP, 500 PLN, 1250 SEK, 175 USD, 1000 NOK, 1000 DKK, 3250 CZK, 200 CHF, 1500 CNY, 32500 HUF, 425 LTL, 100 LVL, 6500 RUB, 1750 UAH

 

 

- Zakłady systemowe, zakłady wielokrotne oraz zakłady na handicap azjatycki nie wliczane są do promocji.

 

 

- Wyłącznie pierwszy zakład złożony na mecz będzie brał udział w promocji. Powtarzające się zakłady na to samo spotkanie / spotkania będą liczone jako 1 zakład dla celów oferty.

- Aby być uprawnionym do udziału w losowaniu nagród w kasynie, konieczne jest wpisanie numeru ID na stronie promocji, zgodnie z opisem na stronie promocji w czasie trwania kampanii oraz

- 1) Dokonanie wpłaty depozytu do konta kasynowego w kwocie 100 PLN lub więcej

- 2) Zainwestować 500 PLN lub więcej w jakiejkolwiek grze w kasynie.

- Kampania została podzielona na trzy oddzielne okresy , w których, za każdym razem będa rozdawane dwie nagrody.

o 1 okres kampanii: 2010.01.07 – 2010.01.31

o 2 okres kampanii: 2010.02.01 – 2010.02.28

o 3 okres kampanii: 2010.03.01 – 2010.04.04

- Jeżeli spełnisz powyższe wymagania w każdym z okresów kampanii, będziesz miał dwie szanse na wygranie odpowiednio dwóch wycieczek w styczniu, lutym oraz marcu.

- Dwoje klientów (2) wygrywa pierwszą oraz drugą wycieczkę dla dwóch osób do Południowej Afryki, wliczając w to loty, zakwaterowanie, oraz bilety na faze grupową, szacowana wartość każdej nagrody wynosi €10,000.

- Konkurs dla trzeciej oraz czwartej wycieczki do Południowej Afryki odbędzie się w lutym w czasie trwania kampanii.

- Konkurs dla piątej oraz szóstej wycieczki do Południowej Afryki odbędzie się w marcu w czasie trwania kampanii

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com będzie prowadził losowania w konkursie w pierwszym tygodniu, nastepnęgo miesiąca trwania kampanii.

- Wartość nagród podana jest w przybliżeniu.

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com dołoży wszelkich starań aby przesyłka została dostarczona do zwycięzców jak najszybciej, jednak nie zobowiązujemy się do podania ostatecznej daty przesyłki, oraz nie odpowiadamy za opoźnienia w dostarczeniu przesyłki czy jej zagubienie.

- Nagrody nie podlegają zamianie.

- Poprzez udział w konkursie, klienci wyrażają zgodę na użycie swoich imion, zdjęć i nazwy miejsca zamieszkania do celów promocyjnych i PR.

- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.

- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.

- Konto gracza w <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.

- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com. <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.

- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się