Skocz do zawartości


https://b

Capo

Expekt - Polowanie na złoto, konkurs z pulą 6000E !!!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Zasady

Każdy uczestnik rozpoczyna ze stanem konta konkursowego 150€.

 

* Zawierasz zakłady za środki dostępne na Twoim koncie gracza bądź też musisz najpierw dokonać na nie wpłaty, aby móc rozpocząć grę w konkursie.

* Każdy złożony zakład w konkursie zredukuje stan konta konkursowego o zainwestowaną w niego stawkę.

* Każda wygrana w konkursie zasili stan konta konkursowego.

* Jeżeli przegrasz cały swój startowy kredyt 150€ - nie będziesz mógł dalej zawierać zakładów w konkursie.

 

Podczas trwania konkursu musisz zawrzeć zakłady za kwotę conajmniej 600 PLN (150€).

 

* Jeżeli nie zostaną spełnione te warunki - Twój stan konta konkursowego zostanie zredukowany o karną kwotę minus kwotę stawek zainwestowanych w danym okresie czasu (kwota karna zredukuje wyłącznie stan konta konkursowego, nie dotyczy ona prawdziwych środków na koncie w zakładach sportowych).

 

Uczestnik z najwyższą kwotą na koncie konkursowym po zakończeniu każdego etapu konkursu - zostanie ogłoszony zwycięzcą!

 

* Zasady oraz wymogi konkursu zostały wprowadzone aby dać równe szanse wszystkim graczom, uczynić zabawę bardziej emocjonującą i mieć pewność, że wygra najlepszy!

 

Przepisy i Warunki

 

 

- Polowanie na Złoto to konkurs, w którym gracze typują wyłącznie zakłady na Olimpiadę Zimową w Vancouver.

- Konkurs trwa do końca Olimpiady Zimowej w Vancouver, do 28/02/2010.

 

- Kwota startowa w konkursie (kredyt konkursowy) to 150€ i odzwierciedla wyniki typowanych zakładów w konkursie. To maksymalna kwota jaką możesz przegrać w konkursie. Jeśli tak się właśnie stanie, nie będziesz mógł już składać więcej zakładów w konkursie.

 

- Jeśli uczestnik obstawi w konkursie mniej niż 600 PLN (150€) kwota kredytu będzie zmniejszona o 150€ minus łączna kwota stawek w konkursie (prawdziwe środki nie będą zredukowane).

 

 

 

- Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez ranking ogólnej (globalnej) tabeli najlepszych (w oparciu o najwyższy stan kredytowy w konkursie), a nagrody zostaną przyznane w następujący sposób:

- 1: Plasma lub telewizor LCD o wartości około 1,500€

- 2-3: Plasma lub telewizor LCD o wartości około 1,000

- 4-10: Nagroda pieniężna do wykorzystania w zakładach sportowych 200€

- 11-20: Nagroda pieniężna do wykorzystania w zakładach sportowych: 100€

 

- W przypadku kiedy dwóch lub więcej graczy uzyska ten sam wynik w walce o pakiet wyjazdowy, o zwycięstwie decydować będzie data rejestracji konta gracza w <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com (gracz, który zarejestrował konto wcześniej otrzyma wygraną).

 

- Wartość nagród podana jest w przybliżeniu.

 

- Nagrody nie podlegają zamianie.

- Poprzez udział w konkursie, klienci wyrażają zgodę na użycie swoich imion, zdjęć i nazwy miejsca zamieszkania do celów promocyjnych i PR.

 

- Wszystkie nagrody zostaną wypłacone automatycznie na konta graczy, w ciągu 72 godzin od zakończenia ostatniego spotkania, bez konieczności podejmowania żadnych dodatkowych działań ze strony klienta.

 

- Wygrane/bonusy zostaną wypłacone jako bonusy w zakładach sportowych, ich kwota będzie wymagać jednorazowego (1) obrotu po kursie co najmniej 1.50, przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków do innych produktów.

 

- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed realizacją wymaganego promocją obrotu (jednorazowy obrót kwotą bonusu w zakładach sportowych po kursie minimum 1.50), gracz straci prawo do dalszego korzystania z bonusu.

 

- Wartość nagród podana jest w przybliżeniu.

 

- W przypadku kiedy zwycięzca nie może skorzystać z nagrody i spełnić roli reprezentanta, zgodnie z rozkładem zajęć zaplanowanym przez <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>, następna osoba z listy uznana zostanie zwycięzcą.

 

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com dołoży wszelkich starań aby przesyłka została dostarczona do zwycięzców jak najszybciej, jednak nie zobowiązujemy się do podania ostatecznej daty przesyłki, oraz nie odpowiadamy za opoźnienia w dostarczeniu przesyłki czy jej zagubienie.

 

- Decyzje podjęte przez <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com są finalne i nie podlegają zmianie.

 

- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.

- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.

- <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.

- Konto gracza w <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.

- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com. <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.

- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się