Skocz do zawartości


https://b

Piomar

SpinPalace - Darmowy zakład 800 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

50671.png.c1280171b6bb8f24d064c6c3016781

 

1. Oferta powitalna darmowego zakładu SpinPalace Sports to 100% darmowy zakład oparty na pierwszym depozycie nowego klienta w SpinPalace.

2. Aby zakwalifikować się do oferty powitalnej zakładu sportowego, należy zdeponować co najmniej 10 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej) przy użyciu metody wpłaty w SpinPalace Sports w ciągu 7 dni od zarejestrowania nowego konta sportowego.

3. Dla każdego nowego klienta dozwolona jest tylko jedna oferta powitalna darmowego zakładu sportowego, a maksymalna przyznana kwota to 200 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej). Oferta darmowego zakładu jest ważna tylko dla osoby, która rejestruje nowe konto SpinPalace i stosuje się tylko do zakładów sportowych. Nie można jej wykorzystać i nie można jej przenieść na inny produkt oferowany przez SpinPalace. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 ogólnych warunków.

UWAGA: obecni klienci i klienci SpinPalace, którzy zarejestrują zduplikowane konto sportowe nie kwalifikują się do otrzymania tej oferty (dotyczy to również klientów, którzy powracają po uprzednim zamknięciu konta SpinPalace).

4. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim saldzie darmowego zakładu po pomyślnym dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej) i złożeniu pierwszego zakładu.

5. Po złożeniu oferty sportowej wszystkie warunki obrotu muszą zostać spełnione przed dokonaniem wypłaty. Stanowi to 5-krotność Twojego pierwszego depozytu w SpinPalace Sports, np. depozyt 200 $ - Obrót wynosiłby 1000 $ z poniższymi wymaganiami.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

 

Oferta darmowego zakładu sportowego - warunki aktywacji i użytkowania

 

1. Aby aktywować darmowy zakład:
a) Klient musi złożyć pierwszy depozyt w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej).
b) w celu uwzględnienia wymagań dotyczących obrotu:

Zakłady pojedyncze - muszą być postawione po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady obstawiane - część stawiana zakładu musi być postawiona po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady systemowe - każdy wybór musi odbywać się po kursie 1,3 lub wyższym
Wypłaty - wypłącone zakłady nie liczą się do zakładów

2. Darmowy zakład zostanie przyznany natychmiast po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego zakładu. Wypłata będzie dozwolona po rozliczeniu kwalifikującego zakładu/zakładów, który/e osiągnie/a wymagany obrót, np. pięciokrotność wpłaty.

3. Oferta darmowych zakładów wygasa po 7 dniach od dokonania pierwszego depozytu na koncie sportowym nowego klienta, niezależnie od tego, czy zostanie aktywowana, czy nie.

4. Jeśli zakwalifikowany/e zakład/zakłady będzie/ą nieważny/e, „push” lub „non-runner”, musisz postawić zwroty na innym/innych kwalifikującym/ych się zakładzie/zakładach zanim wypłata zostanie przyznana.

5. Zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone, Twoja gra zostanie sprawdzona pod kątem jakiegokolwiek naruszenia naszych warunków i nieregularnych wzorców gry. Jeśli jakiekolwiek warunki oferty/promocji zostaną naruszone lub istnieją dowody na zakład/zakłady postawiony/e przez klienta lub grupę klientów (na przykład wzorce zakładów na tych samych wydarzeniach/rynkach, które są identyfikowane na wielu kontach), które z powodu darmowego zakładu, bonusu, ulepszonej płatności, nasza funkcja wypłaty lub jakakolwiek inna oferta/promocja skutkuje gwarantowanymi zwrotami u klienta bez względu na wynik, czy to indywidualnie, czy w ramach grupy, SpinPalace Sports zastrzega sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do unieważnienia darmowych zakładów lub stawek bonusowych lub unieważnienia jakichkolwiek stawek finansowanych z wykorzystaniem wcześniej przyznanych darmowych zakładów lub bonusów oraz wstrzymania wypłat i/lub skonfiskowania wszystkich wygranych z takich unieważnionych zakładów. SpinPalace Sports zastrzega sobie również prawo do odzyskania darmowego zakładu lub bonusu przyznawanego z takich ofert i skonfiskowania ich.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

 

Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego - Warunki ogólne

 

1. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego jest dozwolona tylko raz na osobę, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer karty kredytowej/debetowej lub współużytkowane środowisko komputerowe (przykład: biblioteka, miejsce pracy, bractwo, uniwersytet lub szkoła). SpinPalace Sports zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich wygranych i gry, jeśli ten warunek nie będzie brany pod uwagę.

2. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego nie może być zgłoszona w połączeniu z JAKĄKOLWIEK inną promocją aktualnie oferowaną przez SpinPalace Sports i podlega bieżącej weryfikacji. SpinPalace Sports zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i jej warunków w dowolnym momencie, w tym anulowania promocji.

 

Darmowy zakład - ogólne warunki

 

1. Jeśli nie zostanie wykorzystany, darmowy zakład wygasa po 7 dniach od momentu przyznania (chyba że warunki oferty stanowią inaczej.

2. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w całości jako pojedyncza transakcja/zakład.

3. Darmowy zakład nie może być użyty do wielokrotnego zakładania zakładów wielokrotnych (np. Trixie, Patenty, Yankees itp.)

4. Jeśli darmowy zakład zostanie wybrany na późniejszą nieważną opcję, stawki zostaną zwrócone na Twoje konto jako darmowy zakład.

5. Darmowy zakład nie podlega zwrotowi, a stawka za darmowy zakład nie jest uwzględniona w żadnych zwrotach.

6. Maksymalny zwrot z dowolnej stawki za darmo zakładu wynosi 20 000 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej)

7. Rozmieszczenie darmowego zakładu na rynku zakładów obstawianych jest traktowane jako jeden zakład (łącznie z wygraną i częścią postawioną). Zwrot z tego zakładu musi być większy niż całkowita wartość darmowego zakładu postawionego na wypłatę wygranych.

8. Warunki podane poniżej dotyczą wszystkich bezpłatnych promocyjnych zakładów SpinPalace Sports. Jeśli potrzebujesz pomocy w spełnieniu któregokolwiek z tych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

9. SpinPalace Sports uważa, że wszystkie powyższe warunki są uczciwe, a poprzez uczestnictwo w sportowej ofercie powitalnej wyrażasz zgodę na ich przestrzeganie. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub porady dotyczącej niniejszych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

10. O ile wyraźnie nie określono inaczej, wszystkie depozyty mają wymóg rozegrania (stawiania zakładów) co najmniej pięć (5) razy, zanim zostanie aktywowany darmowy zakład związany z depozytem. Uwaga: zakłady w kasynie mają wpływ w wysokości 0% na spełnienie minimalnych wymogów w zakresie sportowej oferty powitalnej SpinPalace i odwrotnie - zakłady sportowe przyczyniają się do osiągnięcia 0% wymaganej liczby zakładów w ramach sportowej oferty powitalnej kasyna SpinPalace.

 

-> SpinPalace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się