Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !!!

mam przyjemność przedstawić wam Timebucks, australijski kombajn zarobkowy. Rejestracja jest oczywiście darmowa, a na stronie znajdziemy tonę sposobów na zarabianie zielonych. Na start dostajemy 1$ na saldo bonusowe, minimum do wypłaty to 10$, strona wypłaca na PayPal ( dowody na stronie oraz ich fb )

Po rejestracji i kliknięciu linku aktywacyjnego wchodzimy w zakładkę EARN i wybieramy interesujące nas sposoby zarobku. Poniżej znajdziecie wszystko szczegółowo opisane. Można także oczywiście wykupić reklamę, a w zakładce LADDER znajdziemy dzienny konkurs - top 5 osób, które zarobiły przez 24h najwięcej dostaje bonus do 20 dolarów!

Rejestracja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Witam przepraszam po melanzu byłem :)

czysty link: https://timebucks.com/

 

A więc tak mamy dużo możliwości na zarobek, przedstawie to w punktach ok: 

Pod każdym zadaniem mamy opis co mamy zrobić oraz ile dostaniemy pieniędzy wszystko jest w zakładce EARN.

1. Instalowanie app'ek na tel ( jeśli mamy wersje mobile ) 
2. Płatne ankiety z różnych popularnych serwisów.
3. Klikanie w linka od sponsorów, tutaj trzeba oglądać strone np. 5,10 sek
4. Filmy video , ogladamy reklamy na yt i za to dostajemy hajs
5. Oczywiscie polecenie innego gracza, wykupienie rekomendacji itp
6. Oferty od sponsorów czyli rejestracja nowego konta oraz wykonanie konkretnego zadania np. zrób nowe konto na stronie X plus zdobądź 500pkt
7. Kopalnia BTC , właczamy zakładke Mining i reszte robi automat Smile 
8.Social- lajkowanie polubianie itp róznych ofert, firm oraz osób prywatnych na mediach społecznościowych typu FB, Insta 

A więc tak testuje dopiero tę strone wg opinni które znalazłem oraz recencji myślę że strona spodoba się każdemu i każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem jest to że często trzeba czyścić pliki cookie oraz dane witryn.

PS. To tego mamy różne konkursy oraz zadania oferowane przez strone np free roll raz dziennie.


Tutaj moja odp z innego forum, w których odpowiadałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się