Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY V EDYCJI

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka że po 3 kolejkach aż 21 graczy kwalifikuje sie do udziału w losowaniu nagrody paysafe 20zł za aktywnosc.Z tych 21 odliczając 5 osob ktore napewno zostaną nagrodzone za miejsca 1-5 pozostaje 16 osob jak narazie do wziecia udziału w losowaniu nagrody za aktywnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Te 20zł paysafe za aktywnosc to jest dla tych osób które na przykład na 2-3 kolejki przed koncem nie mają szans na pierwszą piątke a typowały regularnie to taka dodatkowa szansa na nagrode no i frekwencja jest większa do samego końca.Do konca konkursu jeszcze troche kolejek zostało i się może jeszcze okazać że zostanie 1 czy dwie osoby w tej loterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@teodor86 do konća jeszcze aż 10 kolejek i wszystko jest możliwe tym bardziej że nie nagradzamy tylko za 1 miejsce a aż 5 miejsc plus szósta osoba za aktywnosc.

 

@Rakieta6666 w złym temacie podałeś typy.Typujemy już 6 kolejke a nie 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smika napisał:

@teodor86 do konća jeszcze aż 10 kolejek i wszystko jest możliwe tym bardziej że nie nagradzamy tylko za 1 miejsce a aż 5 miejsc plus szósta osoba za aktywnosc.

 

@Rakieta6666 w złym temacie podałeś typy.Typujemy już 6 kolejke a nie 5

😂 ok podaje na 6 kolejke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że jesteśmy na połmetku konkursu.W czołowce ciasno i do końca konkursu wszystko możliwe.W dotychczas rozegranych 7 kolejkach regularnie typowało aż 17 osob.Oby tak dalej i życze powodzenia i niech wygra najlepszy

 Nastepny szybki konkurs bedzie moj ulubiony czyli liczbowy z totolotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu .Tak do 17 zapodam.Miałem wam podawać tematy do typowania na dwie kolejki do przodu ale wtedy może zrobic sie bałagan i na przykład nie ktorzy by sie mylili i zamiast typy oddac w temacie na srode dawali by na czwartek.Dlatego jest jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszelkie reklamacje dotyczące konkursu prosze pisac w tym dziale.

Użytkownik @mar_202 odpowiadając na twoją reklamacje faktycznie nie policzyłem ci prawidłowo trafionego typu w 7 kolejce z nba Dallas-Utah po kursie 3.15.Musiało mi to gdzies umknąć i przepraszam za pomyłke i za chwile punkty dodam do tabeli co przesunie cie na 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem że jeden ale za to kurs 3.0.

W konkursie na aktywnosc też nikt nie odpuszcza i regularnie co kolejke typuje 17 osob czyli na dzien dzisiejszy 12 osob sie kwalifikuje do losowania paysafe 20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia formalna, bo nie mogę już edytować posta.

Godz meczu 20:00

Cytat

 

Typ zastępczy za zwrot z meczu Formidable vs ex-Wizard:

31/10 E-sport (cs:go) Fragsters vs Team expert Typ: 2 Kurs: 2.95

 

Wybaczcie roztargnienie, z brakiem godziny i poprzednio ze zle podana datą, ale taki zabiegany okres obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zibistram2 napisał:

w moim poście spotkanie się nie odbyło przed spotkaniem Hurkacz kreczowal wynik widnieje 0:0 wiec mogę podać typ zastępczy tak...

https://www.flashscore.pl/mecz/Y14fChJk/#szczegoly-meczu  No nie wiem mecz się normalnie odbył i Hurkacz skreczował przy 2:5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest że krecz to 1 pkt ale tak jak w przypadku innych meczy przełożonych itd możecie podać typ zastępczy na własne ryzyko bo albo macie pewny 1pkt albo ryzykujecie i dajecie typ zastepczy z wiekszym kursem który nie jest pewny czy wejdzie.To już wasz wybór.

@zibistram2 typ zastepczy ci zaliczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.