Skocz do zawartości


https://b

Flowers

TOTALbet - 25zł FREE

Rekomendowane odpowiedzi

TOTALbet - jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych.

Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr:0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

 

totab.jpg.1328cedf413793bf9c9337ae509665

 

FREEBET 25zł w TOTALbet

 

Przejdź pełną rejestrację i weryfikację dokumentów w serwisie TOTALbet i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład prematch lub live. By skorzystać z tej oferty, nie musisz wpłacać pieniędzy.

 

Tylko u nas za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety. 

 

1. -> Zarejestruj się.
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady. 

 

=> TOTALbet

 

 

Totalbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

total.gif.2803da28d4ed24265acad6dd99d1bf

-> TOTALbet

 

Na dzień meczu  Austria - Polska czyli 21.02 wraca do oferty FREEBET w kwocie 25 złotych.

 

Oferta będzie dostępna przez cały dzień dla wszystkich nowych użytkowników oraz użytkowników którzy już mają konto.

 

Szczegóły oferty:

 

Nowi gracze:

 

Przy rejestracji trzeba wpisać kod: AUTPOL

Kod działa tylko od 20.03 do 21.03 23:59

Freebet 25 zł należy zagrać na SOLO lub AKO kurs m.in. 2.00. Freebet ważny 7 dni od momentu przydzielenia.

 

"Starzy" gracze:

 

Zagraj za 49 zł na Austria - Polska (kurs m.in 2.00), otrzymasz freebet 25 zł do wykorzystania na Polska – Łotwa

Na kuponie mogą być inne zdarzenia, ale jedno musi być z meczu Austria - Polska (tak samo do zagrania freebeta 1 zdarzenie musi być Polska - Łotwa)

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz ? Dostajesz 25zl i stawiasz na jeden mecz lub kupon złożony z kilku spotkań. Na kuponie musi być mecz Austria - Polska i ogólny kurs minimum 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1360x420-freebet10.jpg

 

Każdy Klient, który przejdzie pełną rejestrację w serwisie TOTALbet, otrzyma Freebet 10 zł!

 

Aby odebrać freebet 10 zł należy pamiętać, że:

 

1. Trzeba przejść pełną rejestrację, tzn. dostarczyć nam dokument tożsamości i poczekać na weryfikację danych przez naszych pracowników.

 

2. Freebet dostępny jest do zagrania poprzez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Na betslipie jest przycisk, który służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. By upewnić się, że freebet został przyznany, można sprawdzić stan salda freebetowego w sekcji Moje konto -> Freebety.

 

image.png

 

3. Przycisk na elektronicznym kuponie pojawi się w momencie, gdy wybierzemy zakłady spełniające warunki promocji. W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. Po zamieszczeniu na kuponie zakładów, spełniających te warunki, na betslipie pojawi się przycisk do skorzystania z Freebeta. 

 

-> TOTALbet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumulacja nagród w loterii Lucky Look ponownie przekroczyła 1000zł! Dziś będziemy losować pięć osób, które wygrają po 1084zł, żeby odebrać nagrodę wystarczy zalogować się na konto między 19 a 20, zobacz czy wygrałeś!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w loterii Lucky Look będziemy losować pięć osób, które wygrają po 1234zł. Żeby odebrać nagrodę wystarczy zalogować się na konto między 19 a 20, zobacz czy wygrałeś!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym losowaniu jeden ze zwycięzców, Pan Marek zalogował się na swoje konto między 19 a 20 i odebrał wygraną w wysokości 1234 zł! Dziś do wygrania 5 x 1037zł!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środowe losowanie Lucky Look było wyjątkowe. Po raz pierwszy pula nagród przekroczyła 2000 zł na osobę. Duża stawka zmobilizowała Was, bo aż dwie z pięciu wylosowanych osób zalogowały się między godziną 19:00 a 20:00 i odebrały bonus! Jednym ze szczęśliwców był Michał. – Super sprawa, szczęście mi dopisało. Przede mną fajna zabawa, by obrócić takim bonusem – skomentował zwycięzca.

 

By odebrać nagrodę w Lucky Look, potrzebne są dwie rzeczy: szczęście i wytrwałość. Szczęście, by spośród bardzo szerokiej grupy klientów wylosowano właśnie nas. Wytrwałość, by logować się codziennie między 19:00 a 20:00 i nie przegapić swojej szansy.

Miałem dużo szczęścia, bo szczerze mówiąc nie logowałem się zbyt często o wyznaczonej godzinie. Praktycznie tylko wtedy, gdy przysyłaliście mi SMS-a. Tak było też w środę i byłem bardzo zaskoczony, że wygrałem! – komentuje Michał.

- Lucky Look to fajna promocja, bo pozwala poczuć dodatkowy dreszczyk emocji zupełnie za darmo. Na razie nie myślę, co zrobię z wygraną. Najpierw muszę trzykrotnie obrócić bonusem i na tym się skupię! – dodał gracz.

Lucky Look potrwa do końca sierpnia. Warto codziennie sprawdzać konto między 19:00 a 20:00. Może wygrasz właśnie Ty? 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra okazja na zgarnięcie kilku bonusów w TOTALbet.

 

1360x420-bball.jpg

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 29.08.2019 od godziny 00:00 do 31.08.2019 do godziny 10:00.

* Załóż konto na stronie TOTALbet.pl.

* Jeśli posiadasz już konto na stronie TOTALbet.pl, ale nie dokonałeś jeszcze żadnej wpłaty to także możesz wziąć udział w promocji.

* Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości minimum 100 zł.

* Obróć kwotą w wysokości 100 zł. 

* Otrzymasz Freebet w wysokości 29 zł do wykorzystania wyłącznie na Mistrzostwa Świata w Koszykówce 2019, odbywające się w dniach 31.08-15.09.2019

* Promocja łączy się z promocją Freebet 10 zł oraz Bonusem Powitalnym.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie masz konta w TOTALbet? Załóż je, a za samą rejestrację otrzymasz darmowy zakład o wartości 25 zł! Nie trzeba nic wpłacać, wystarczy założyć konto!

Zasady promcji Freebet 25 zł:
  • Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy.
  • Obowiązuje w dniach 29.11.2019– 01.12.2019.
  • Freebet przysługuje wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji konta stałego, wpisaniu kodu XMAS2019 i poprawnej weryfikacji konta.
  • Freebet może zostać wykorzystany do zawarcia jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 15 zł z warunkiem minimalnego kursu łącznego na kuponie 2,00 w przeciągu 7 dni od momentu przydzielenia.
  • Freebet XMAS2019 łączy się z Freebetem 10zł, co oznacza, że klient po wpisaniu kodu XMAS2019 i poprawnej weryfikacji konta otrzymuje freebet w wysokości 15 zł oraz drugi w wysokości 10 zł.
  •  

  -> TOTALbet

  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  Freebet Świr

  To będzie DZIEŃ ŚWIRA?!

   

  W sobotę 21 grudnia 2019 odbędzie się gala FFF 2, na której zawalczy były reprezentant Polski, Piotr Świerczewski! TOTALbet podpisał umowę sponsoringową z popularnym "Świrem" i z tej okazji przygotowaliśmy specjalny kod! Wystarczy, że założysz konto w TOTALbet wpisując w odpowiednie miejsce hasło ŚWIR, a otrzymasz freebet 25 zł!

   

  WARUNKI PROMOCJI

  * Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy.

  * Obowiązuje od 19.12.2019 od godz. 14:00 do 21.12.2019 do godz. 20:00.

  * Freebet przysługuje wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji konta stałego (nie tymczasowego), wpisaniu kodu ŚWIR i poprawnej weryfikacji konta.

  * Freebet może zostać wykorzystany do zawarcia jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 15 zł z warunkiem minimalnego kursu łącznego na kuponie 2,00 w przeciągu 7 dni od momentu przydzielenia.

  * Freebet ŚWIR łączy się ze standardowym Freebetem 10 zł, co oznacza, że klient po wpisaniu kodu ŚWIR i poprawnej weryfikacji konta otrzymuje freebet w wysokości 15 zł oraz drugi w wysokości 10 zł.

   

  > TOTALbet

  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się