Skocz do zawartości


https://b

Capo

Sportingbet - zakład bez ryzyka 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

Arsenal - Liverpool (10 lutego 20.45)

 

Postaw na dokładny wynik spotkania Arsenal - Liverpool, a jeśli Twój typ okaże się nietrafiony, otrzymasz od nas drugą szansę w postaci zwrotu stawki za przegrany zakład do 100 PLN!

 

Jak to działa?

 

Zasady promocji są bardzo proste! Na przykład, typuj za 100 PLN, że mecz zakonczy się wynikiem 0-2. Na ten rezultat oferowany jest kurs 17.00, zatem w przypadku wygranej możesz zgarnąć aż 1700 PLN! Jeśli jednak w meczu padnie inny wynik i Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz od nas drugą szansę. W ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz od nas zwrot stawki w postaci Zakładu bez Ryzyka do wysokości 100 PLN do wykorzystania w naszej ofercie zakładów sportowych!*

 

 

Regulamin promocji

 

1. Promocja dotyczy tylko zakładów pojedynczych (singli) wniesionych na rynek “Dokładny wynik” meczu, który został wybrany przez organizatora promocji. Zakłady wniesione na inne zdarzenia/rynki nie kwalifikują się do promocji.

2. Jeden gracz może posiadać tylko jedno konto w <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>. Konta zduplikowane nie będą się kwalifikować do udziału w promocji. Jednemu gospodarstwu domowemu, jednemu IP, w którym korzysta się z tych samych komputerów przysługuje jedna nagroda/bonus.

3. Zwrot za przegrany zakład przyznawany jest w postaci Zakładu bez Ryzyka (freebet) w ciągu 48 godzin od zakończenia zdarzenia. Maksymalny zwrot za przegrany zakład wynosi 100 PLN lub ekwiwalent w innej walucie.

4. Gracz, który wniósł więcej niż jeden zakład na “Dokładny wynik” i każdy z tych zakładów okazał się Przegrany, otrzyma zwrot w postaci Zakładu bez Ryzyka o wartości średniej stawki ze wniesionych zakładów do wysokości 100 PLN.

5. Gracz, który wniósł więcej niż jeden zakład na “Dokładny wynik” i jeden z tych zakładów okazał się wygrany, nie jest uprawniony do otrzymania zwrotu stawki.

6. Przyznany Zakład bez Ryzyka należy wykorzystać w jednym kuponie, jest ważny przez 7 dni od momentu przyznania i nie może być wykorzystany w innych promocjach i konkursach oferowanych na stronie <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>.

7. Jeżeli przyznany Zakład Bez Ryzyka zostanie rozliczony, jako wygrany, na koncie gracza pojawi się wygrana pomniejszona o wartość stawki, na którą został zawarty.

8. Interactive Sports (CI) Limited zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty a także zmiany jej warunków i regulaminu w każdym momencie bez podania przyczyny swojej decyzji. Zastrzega sobie również prawo do odmowy wzięcia udziału w promocji określonym kontom graczy.

9. Interactive Sports (CI) Limited jest jedynym arbitrem tej promocji zaś jego decyzje będą niepodważalne, wiążące i ostateczne.

10. Interactive Sports (CI) Limited przed podjęciem decyzji o zaksięgowaniu Zakładu Bez Ryzyka ma prawo zwrócić się z prośbą do użytkowników wybranych kont graczy o nadesłanie stosownych dokumentów w celach weryfikacyjnych.

11. Gracz biorący udział w promocji zobowiązany jest do skonsultowania czy pozostaje w zgodzie z prawem obowiązującym w danym kraju oraz zobowiązany jest przestrzegać warunków i regulaminu serwisu <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>.com.

12. Organizatorem promocji jest firma Interactive Sports (CI) Limited podlegającą odpowiednim regulacjom prawnym Wyspy Alderney.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.