Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa wygląda następująco, wczoraj wpłaciłam pieniądze przez kod BTC bo go po prostu dostałam i wygrałam ponad 2 tysiące, już miałam zweryfikowane konto i wpłacalam i wypłacalam pare razy, teraz chcą dokumenty: potwierdzenie wysłania przelewu na BTC transfer z mojego konta bankowego. Napisałam że pianiadze nie były wplacane z mojego konta to dostałam taka informacje :

Szanowny Użytkowniku,

Przypominamy, że zgodnie z naszym regulaminem który zaakceptowała Pani podczas rejestracji konta gracza:

4 k. Klient gwarantuje, że w celach złożenia depozytu do konta gracza posługuje się tylko i wyłącznie swoją kartą kredytową lub jakąkolwiek inną metodą płatności ale zawsze taką, do której jest uprawniony tj. która jest obsługiwana na jego dane osobowe.

14 f. Dane osobowe użytkownika konta gracza oraz dane osobowe właściciela konta bankowego (lub każdego innego konta w zależności od metody płatności) muszą być takie same. PROBE zastrzega sobie prawo do żądania dodatkowych dokumentów w celu potwierdzenia tożsamości i weryfikacji konta bankowego (lub innego konta w zależności od metody płatności). Do czasu otrzymania takich dokumentów wypłata środków nie będzie możliwa.

Pełną treść regulaminu (punkt 14) można znaleźć na naszej stronie pod poniższym linkiem:
https://energycasino3.com/pl/Terms-and-conditions/General

Prosimy o postępowanie według instrukcji przesłanej w poprzedniej wiadomości i załączenie następujących dokumentów, poprzez naszą stronę wchodząc w zakładkę Moje konto -> Moje dokumenty:

· potwierdzenia złożenia depozytu do konta gracza za pomocą serwisu BTC Transfer w dniu 11.08.2018 w kwocie 62PLN - wyciąg z konta bankowego w formacie PDF. Prosimy, aby widoczny był numer rachunku oraz imię i nazwisko właściciela konta.

Po ich otrzymaniu skontaktujemy się z Panią w celu powiadomienia o wyniku weryfikacji.                                   Czy coś mogę w tej sytuacji zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się