Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Wyciek danych

Rekomendowane odpowiedzi

http://niebezpiecznik.pl/post/wyciek-danych-adresowych-polskich-internautow/

 

Według mnie na 100% dane wyszły z <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a> :/ dostałem spam z prawidłowymi danymi na 3 konta mailowe, na które było zarejestrowane 3 różne konta w mb.

 

 

Zmiana hasła do mb wskazana...

 

 

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

A tak się właśnie zastanawiałem skąd oni mają te dane. Od 2 dni mi spamują na interii - poczcie którą podawałem przy rejestracji na MB. Hasło dostępu już zmienione. Dziś dostałem już 4 lub 5 maili z tym samym linkiem od "różnych" ludzi. Co śmieszniejsze wysyłają go od razu do kilku osób o imieniu Dawid. Z serwisu przelewy24 nie korzystałem nigdy więc wykluczam ich. Wszystko wskazuję na MB tym bardziej po tym co napisał kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to mb, a wszystko wskazuje na to, że tak jest to mamy niezłą aferę. <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a> to instytucja finansowa, która powinna mieć najlepsze zabezpieczenia i taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca. Ciekawe jak się sprawa potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewy24 odpadają, bo nie korzystam z ich usług, więc mojej bazy nie posiadają. <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a> stał się za poważną instytucją w ostatnich latach, teraz jeszcze wprowadzili karty, wszystko możliwe, ale w tą opcję nie chcę mi się wierzyć do końca (dane były bez polskich znaków, również to może wskazywać na mb). Albo zhakowali jakiś b.popularny serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a>:

 

W związku z wyrażoną obawą dotyczącą spamu rozsyłanego do niektórych z naszych polskich klientów, chcielibyśmy zapewnić, że żadne dane osobowe lub finansowe nie zostały przez nas ani ujawnione, ani narażone na ujawnienie.

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a> jest firmą regulowaną przez Urząd do Spraw Usług Finansowych Wielkiej Brytanii (FSA) i na bieżąco dostosowuje się do wymogów bezpieczeństwa definiowanych zarówno przez instytucje brytyjskie, jak i organa Unii Europejskiej (Europejska Dyrektywa o Ochronie Danych).

 

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a> sprawą pierwszorzędnej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się