Skocz do zawartości


https://b

przezdziakmp

BitcoinMineGame - gra BTC z różnymi możliwościami inwestycji

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gierka polegająca na kopaniu BTC. Mamy do wyboru kilka sposobów pozyskiwania BTC.

 

1. Wykupujemy jaskinie - CAVES. Tutaj mamy możliwość wykupić jaskinie jedną z kilku możliwych począwszy od wartości 0.0001 BTC, kończąc na 1 BTC. Wszystkie jaskinie wykupujemy na okres 365 dni. Profity z jaskini to ok 190% w skali roku. Każdą z jaskini możemy UPGRADEować za cenę jej zakupy. UPGRADE daje mam kolejne 100% w skali dnia (przy zakupie jaskini mamy napisane jaki jest dzienny zarobek w skali dnia). Dodatkowo możemy kupować ulepszenia miningu z jaskini - SHOP: 43% profitu z urobku w skali dnia, 90% oraz 190%. Ten profit jednak odnosi się jedynie do zarobku podstawowego, bez UPGRADów.

 

Za darmo na start otrzymujemy jaskinię, która daje nam zarobek w skali dnia 40 sat.

 

Ilość satoshi jakie wykopiemy musimy własnoręcznie zbierać poprzez klikania COLLECT w zakładce CAVES

 

2.Dokonujemy depozytu - DEPOSITS. W tej zakładce możemy dokonać depozytu naszych BTC. Kwota minimalna do 0.0001 BTC, kwota max. 0.1 BTC. Przy minimalnym depozycie zyskujemy 160 sat/dzień. Wszystkie depozyty są dokonywane na okres 200 dni. Po tym okresie nasze BTC są zwracane na konto wraz z profitem.

 

3. Mamy również możliwość wzięcia pożyczki w grze - CREDIT. Ja opcja jest dostępna dla osób, które dokonają depozytu. Max. kwota kredytu to 0.016 BTC w tym momencie, a oprocentowanie to 1% w skali jednego dnia. Zaciągnięty kredyt spłacamy JEDYNIE BTC WPŁACONYMI, NIE ZAROBIONYMI W GRZE. Możliwa jest spłata ratalna. Do momentu kiedy kredyt nie zostanie spłacony, nie mamy możliwości wypłacić jakichkolwiek pieniędzy.

 

4. Wpłaty depozytów BTC na poczet zaciąganych kredytów - MONEYLENDER. Wpłacamy BTC z określonym zarobkiem (mamy kilka możliwość w zależności od kwoty jaką deponujemy) oraz określonym profitem. Min depozyt to 0.00001 BTC, max 0.01 BTC. Wiadomo, im większa kwota BTC, tym większy % profitu. Podobno w każdym momencie jest możliwość wypłacenia pieniędzy. Nigdy tego nie zrobiłem, więc teoretyzuje na podstawie tego co jest napisane na stronce.

 

5. Szczęśliwe kopanie - LUCKYMINES. Wysokooprocentowane, krótkoterminowe kopanie. Aby otworzyć te jaskinie trzeba mieć szczęście i cierpliwość. Co to znaczy? A znaczy to mniej więcej to, że autorzy wymyślili sobie, że gracze będą mogli otwierać określoną ilość jaskiń i trzeba być szczęśliwcem, żeby się załapać. Póki co można się jeszcze załapać, gdyż gra jest cały czas rozbudowywana, ale o tym pod koniec tego postu.  Kwoty jakimi możemy kupić szczęśliwe jaskinie to: min. 0.005 BTC, max 0.03 BTC.

 

Poza tym mamy jeszcze wbudowaną grę na zasadzie ORZEŁ czy RESZKA. Nie polecam, bo sporo na tym straciłem i mam wrażenie, że zawsze wypada to na co NIE STAWIAMY.

 

Oczywiście wszystkie pieniądze zarobione w grze możemy reinwestować w produkty jakie nam udostępnia gra. Nie polecam rejestrować się osobom, które nie planują zainwestować chociażby kilku SAT, bo nie ma sensu.

 

Gra jest ogólnie bardzo ciekawie skonstruowana, w planach jest wprowadzenie własnego ICO co ma zwiększyć ekonomię gry. Takie rozwiązanie zapewnia większą stabilność gry i wydłuża czas jaki ta gra się utrzyma. Póki co jest to 50 dni, liczba userów zarejestrowanych powyżej 30 000.

 

Jak widać zresztą na konstrukcji wszystkich opcji zarabiania, na tej gierce można fajnie dorobić BTC, aczkolwiek trzeba być cierpliwym. Jak w większości tego typu gierek, okres min. 3 miesiące, aby depozyt się zwrócił.

 

Wpłaty za pomocą: Payeer, Perfect Money, VISA, Advcash, YandeX Money, BTC, DOGE, LTC, DASH, ETH, XMR. Bez kwot minimalnych. Przy wpłatach walutowych mamy podany przelicznik np.: 1 RUB = 0.00000232 BTC (to jest przykład, również podane jest w USD).

 

Wypłaty: Payeer, Perfect Money, Advcash, VISA, BTC.

 

Dla Payeer min wypłaty to ok. 0.00003000 BTC (w zależności od kursu BTC - im większy kurs BTC, tym mniej sat min do wypłaty).

 

Dla BTC min wypłaty to 0.01 BTC. Opłata pobierana to 0.00005 BTC.

 

Mam nadzieję, że wyczerpałem temat w miarę możliwości. Jak są jakieś pytania, to proszę pisać, w miarę moich możliwości będę pisał. Albo w temacie albo PRIV.

 

reflink: https://bitcoinminegame.com/?ref=28374&utm_source=referral

 

czysty link: https://bitcoinminegame.com

 

za wszystkie rejestracji z linku polecającego, szczerze dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się