Skocz do zawartości


https://b

Capo

Unibet - Wytypuj wynik CFC - Arsenal i zgarnij 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W tą niedzielę, obędzie się mecz na szczycie w Premier LeagueChelsea rozegra mecz z Arsenalem! W tym meczu, faworyt jest ciężki do wytypowania! <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> postanowił nagrodzić najlepszych "typerów" kwotą 100zł! Otrzymają ją wszystkie osoby które poprawnie wytypują wynik tego spotkania! Sprawdź nasze kursy już dziś!

 

W niedzielę zmierzą się ze sobą Chelsea - Arsenal! Masz szansę zgarnąć dodatkowo 100zł na meczu tych drużyn! Wytypuj poprawny wynik tego spotkania, a kasa będzie twoja!

 

Wytypuj dokładny wynik spotkania Chelsea - Arsenal!, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 20 zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 100zł bonusu!!!

 

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!

 

 

Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Chelsea - Arsenal!, 7 lutego 2010 roku

Minimalna stawka 20 PLN.

 

Nagroda w wysokości 100zł, będzie przelana na konto użytkownika <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

 

Promocja nie obejmuję zakładów

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.