Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsafe - Bonus 100% do 200 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

NADSZEDŁ CZAS, BY NAJWIĘKSZE NAZWISKA TENISA POWRÓCIŁY NA KORTY W PARYŻU. OTRZYMAJ ZAKŁAD BEZ RYZYKA 30 PLN

 

Czy ktokolwiek zdoła pokonać króla ceglanych kortów, Rafaela Nadala? Czy Jelena Ostapenko obroni tytuł?

Może warto dodać coś specjalnego? Zdobądź 30 PLN w zakładzie bez ryzyka do postawienia na mecze tenisowe.

OTO CO MUSISZ ZROBIĆ:

1. ZAPISZ SIĘ
Dołącz do promocji, naciskając przycisk "Zapisz się" tylko raz.

 

2. POSTAW NA ŻYWO

Postaw zakład na żywo w wysokości co najmniej 25 PLN na mecz French Open (min. kurs 1,50)

 

3. GRAJ BEZ RYZYKA
Wykorzystaj 30 PLN zakład bez ryzyka na dowolne mecze tenisowe w czasie trwania turnieju French Open

 

Warunki i Zasady


1. Oferta jest ważna od 28 maja, od godz. 10:00 (CET), do 10 czerwca 2018 r.,do godz. 15:00 (CET).

2. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.

3. Użytkownik musi zapisać się do promocji, by móc ubiegać się o nagrodę.

4. Aby otrzymać 30 PLN zakładu bez ryzyka, użytkownik musi postawić zakład na żywo w wysokości min. 25 PLN na mecz French Open. Zakład na żywo musi mieć kurs co najmniej 1,50 i być postawiony w trakcie trwania promocji.

5. Użyte darmowe zakłady nie liczą się do wymogów promocji.  

6. Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu wymagań.

7. Zakład bez ryzyka jest wart 30 PLN i może zostać wykorzystany na dowolny mecz tenisowy do 10 czerwca, do godz. 15:00 (CET).

8. Zakład bez ryzyka przysługuje tylko raz na użytkownika/adres IP/adres zamieszkania i może być użyty w wersji desktop lub mobilnej.

9. Aby użyć zakładu bez ryzyka, użytkownik musi posiadać na koncie kwotę pieniędzy wystarczającą do pokrycia zakładu. Jeśli zakład bez ryzyka zostanie przegrany, użytkownik otrzyma z powrotem postawioną kwotę. Zwrócony zakład nie będzie posiadał żadnych wymagań dot. obracania go. Jeśli jednak zakład bez ryzyka został postawiony przy użyciu bonusowych pieniędzy z poprzedniej promocji, obejmować go będą wymagania dot. obracania z promocji, z której pochodziły pieniądze.

10. Po wybraniu swoich zakładów, użytkownik musi zaznaczyć ikonę "zakład bez ryzyka", jeśli chce skorzystać z opcji zakładu bez ryzyka.

11. Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany w pełni na jednym kuponie i nie może zostać podzielony na kilka kuponów. Musi zostać postawiona pełna wartość zakładu bez ryzyka. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.

12. Zakład bez ryzyka może zostać użyty przed meczem lub jako zakład na żywo. 

13. W przypadku wygranej, zakład będzie wypłacony w pełni, wliczając w to postawioną stawkę. Dochód zostaje objęty wymaganiami dot. zakładów (od wygranej odjęta zostaje stawka). Dochód musi zostać obrócony co najmniej raz, przy kursie min. 1,50.

14. Bonusowe pieniądze pochodzące z promocji wygasają z konta użytkownika po 30 dniach.

15. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez podania powodów tej decyzji.

16. Betsafe nie jest w żaden sposób powiązany z biorącymi udział graczami.

17. Betsafe ma prawo do wykluczenia podmiotów z promocji i/lub zmiany jej (włącznie z przerwaniem), jeśli Betsson uzna, że promocja jest nadużywana, lub nie może działać w zaplanowany sposób.

18. W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsafe w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsafe w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji ani odwołaniu się przez Ciebie lub strony trzecie. 

19. Jeśli zajdzie podejrzenie na złożenie przez klienta lub grupę klientów zakładu lub zakładów wielokrotnych, z których w rezultacie otrzymania bonusu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub zakładu z korzystnym kursem klient gwarantuje zyski niezależnie od wyniku, indywidualnie lub grupowo, wówczas Betsafe odbierze wszystkie środki bonusowe. Betsafe może również unieważnić wszelkie darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka, a także wszelkie zakłady opłacone w ramach tej promocji.

20. Obowiązują standardowe Zasady i Warunki Betsafe.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUNDIALOWY TRENING - Odbierz zakład na żywo bez ryzyka za 30 PLN  na wybrany mecz towarzyski reprezentacji Polski!

 

Polska drużyna jest w dobrym nastroju przed Mistrzostwami Świata i zamierza pokazać swoją formę w nadchodzących meczach towarzyskich. To dobra szansa na przygotowanie dla naszej kadry, ale także dla Ciebie. Wspieraj naszą drużynę z zakładem na żywo bez ryzyka do wykorzystania w jednym z dwóch spotkań towarzyskich w czerwcu. 

 

JAK ODEBRAĆ ZAKŁAD BEZ RYZYKA

1. ZAPISZ SIĘ
Dołącz do promocji klikając na przycisk "zapisz się".

 

2. ODBIERZ SWOJĄ NAGRODĘ
Odbierz zakład na żywo bez ryzyka 30 PLN na wybrany mecz Polski. 

 

3. CIESZ SIĘ SWOIM ZAKŁADEM NA ŻYWO BEZ RYZYKA

Wykorzystaj swój zakład na żywo bez ryzyka na jeden z dwóch meczów towarzyskich polskiej drużyny (8 lub 12 czerwca).

 

Regulamin promocji:1. Promocja rozpoczyna się 4 czerwca, 13:00 CET i trwa do 12 czerwca, 2018, 20:00 CET. 
2. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.
3. Aby skorzystać z promocji należy się do niej zapisać. 
4. Nagrodą jest jeden (1) Zakład na Żywo Bez Ryzyka o wartości 30 PLN do wykorzystania w jednym ze spotkań: Polska - Chile (20:45 CET, 8 czerwca 2018) lub Polska - Litwa (18:00 CET, 12 czerwca 2018). 
5. Zakład na Żywo Bez Ryzyka zostanie wypłacony automatycznie po zapisaniu się do oferty. 
6. Zakład na Żywo Bez Ryzyka jest dostępny tylko raz na klienta/adres IP/gospodarstwo domowe. Zakład na Żywo Bez Ryzyka może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie, ale tylko w czasie trwania meczu (Zakłady na Żywo). 
7. Stawiając Zakład na Żywo Bez Ryzyka, gracz musi posiadać na koncie wystarczającą sumę pieniędzy, aby pokryć stawkę zakładu. Jeżeli gracz nie wygra Zakładu na Żywo Bez Ryzyka, otrzyma wtedy zwrot postawionej stawki, bez dodatkowych wymogów obrotu. Jeżeli Zakład Bez Ryzyka zostanie postawiony za środki bonusowe z innej promocji, będzie wtedy wymagane wykonanie początkowego obrotu dla tych środków bonusowych. 
8. Aby wykorzystać Zakład na Żywo Bez Ryzyka, należy zaznaczyć pole Zakładu Bez Ryzyka na kuponie po dodaniu wydarzenia.   
9. Zakład na Żywo Bez Ryzyka musi zostać wykorzystany w całości na jednym kuponie i nie może zostać podzielony lub dodany do więcej niż jednego kuponu. Stawka zakładu musi odpowiadać dokładnej wartości Zakładu na Żywo Bez Ryzyka. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.   
10. Jeżeli zakład będzie wygrany, zostanie wtedy wypłacona cała wygrana, wliczając stawkę. Warunkami obrotu objęty jest zysk z zakładu (wygrane minus postawiona stawka). Zysk z zakładu musi zostać obrócony przynajmniej jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym. 
11. Jakiekolwiek środki bonusowe połączone z tą promocją pozostawione na koncie gracza, wygasną po 30 dniach. 
12. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez podania powodów tej decyzji. 
13. Betsafe nie jest w żaden sposób związany z rozgrywkami piłkarskimi, federacjami lub drużynami. 
14. Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne Warunki i Zasady Betsafe.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

15.06 - 17.06

Postaw co najmniej podwójny zakład (kurs min. 1.30 każdy typ) o stawce min. 10 PLN na mecze piątkowo-weekendowe - dostaniesz zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN.

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 15 do 17 czerwca:1. Zapisani do promocji klienci, którzy postawią kupon za 10 PLN lub więcej składający się z co najmniej dwóch wydarzeń (kurs min. 1,30 każdy) na mecze Mistrzostw Świata odbywające się od piątku do niedzieli (15.6-17.6.2018) otrzymają zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN. 
2. Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu powyższych wymagań, będzie miał wartość 15 PLN i będzie ważny do niedzieli 17.6.2018 wyłącznie na mecze odbywającego się turnieju mistrzowskiego w Rosji. 
3. Zakład bez ryzyka ważny jest zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo, na wszystkich urządzeniach.

4. 4. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania zakładów bez ryzyka znajdujące się poniżej.

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

18.06 - 19.06

Postaw 20 PLN na mecz Polaków przed jego rozpoczęciem (kurs min. 1.50) - dostaniesz 5 PLN za każdy celny strzał Polaków na bramkę drużyny Senegalu. 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 15 do 17 czerwca:1. Zapisani do promocji klienci, którzy postawią zakład za co najmniej 20 PLN na mecz Polska – Senegal z oferty przedmeczowej (min. kurs 1,50) pomiędzy 18.6 00:01 CET a 19.6.2018 17:00 CET otrzymają 5 PLN za każdy celny strzał na bramkę oddany przez polską reprezentację.
2. Środki wypłacone zostaną w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkania w postaci bonusu, a ich wysokość zależeć będzie od liczby strzałów oddanych przez Polskę na bramkę drużyny Senegalu (za oficjalną stroną Mistrzostw). Np. Polska odda 1 strzał, klient otrzyma 5 PLN bonusu, 7 strzałów Polaków to 35 PLN itd. Jeżeli Polska nie odda celnego strzału według ofijalnych statystyk, bonus nie przysługuje.
3. Bonus trzeba obrócić 3x po kursie min. 1,50 w ciągu 7 dni w Zakładach Sportowych.
4.Obowiązują warunki i zasady promocji znajdujące się poniżej.

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

20.06 - 22.06

Postaw 10 PLN na żywo na mecze tunieju w Rosji (kurs min. 1.50) - dostaniesz darmowy zakład o wartości 15 PLN na piłkę nożną. 

 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 20 do 22 czerwca:

 

 


1. Zapisani do promocji klienci, którzy postawią kupon z kursami na żywo za 10 PLN (kurs min. 1,50) na mecze Mistrzostw Świata odbywające się od środy (start 12:00) do piątku (20.6-22.6.2018) otrzymają darmowy zakład o wartości 15 PLN.
2. Darmowy zakład zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu powyższych wymagań, będzie miał wartość 15 PLN i będzie ważny do niedzieli 24.6. na wszystkie mecze piłki nożnej.
3. Darmowy zakład ważny jest zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo, na wszystkich urządzeniach.
4. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania darmowych zakładów znajdujące się poniżej.

 

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

 

23.06 - 24.06

Postaw 20 PLN na mecz Polaków przed jego rozpoczęciem (kurs min. 1.50) - dostaniesz 20 PLN za każdy zdobyty przez Polaków punkt.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

25.06 - 26.06

Postaw co najmniej potrójny zakład na piłkarski turniej w Rosji (kurs min. 1.30 każde wydarzenie) o wartości 20 PLN - dostaniesz darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN.

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 25 do 26 czerwca:1. Zapisani do promocji klienci, którzy pomiędzy poniedziałkiem 25.6. 10:00 a wtorkiem 26.6.2018 23:59 postawią kupon za 20 PLN lub więcej składający się z co najmniej trzech (3) wydarzeń (kurs min. 1,30 co najmniej 3 na kuponie) na mecze Mistrzostw Świata odbywających się w Rosji otrzymają darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN.
2. Darmowy zakład zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu powyższych wymagań, będzie miał wartość 30 PLN i będzie ważny do niedzieli 1.7.2018 na całą piłkę nożną, ale tylko z oferty na żywo (livebet) dostępnej po rozpoczęciu spotkania.
3. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania darmowych zakładów znajdujące się poniżej.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

27.06 - 28.06

Postaw 15 PLN na dowolny mecz, przed jego rozpoczęciem - dostaniesz 15 PLN za każdego strzelonego przez Polaków gola.

 

 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 27 do 28 czerwca:1. Zapisani do promocji klienci, którzy postawią zakład za co najmniej 15 PLN na mecze Mistrzostw Świata z oferty przedmeczowej (min. kurs 1,50) pomiędzy 27.6 00:01 CET a 28.6.2018 16:00 otrzymają 15 PLN za każdego gola zdobytego przez polską reprezentację w meczu przeciwko Japonii.
2. Środki wypłacone zostaną w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania Japonia - Polska w postaci bonusu, a ich wysokość zależeć będzie od liczby bramek zdobytych przez Polskę w meczu przeciwko Japonii. Np. Jeśli Polska strzeli 3 bramki – bonus wynosić będzie 45 PLN, jeśli 1 gola - 15 PLN, itp. Jeżeli Polska nie zdobędzi gola, bonus nie przysługuje.

3. Bonus trzeba obrócić 3x po kursie min. 1,50 w ciągu 7 dni w Zakładach Sportowych.

4. Obowiązują warunki i zasady promocji znajdujące się poniżej.

 

 

-> LSbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

29.06 - 3.07

Postaw min. 20 PLN przed meczami 1/8 finału - dostaniesz 30 PLN zakład bez ryzyka na żywo na piłkę.

 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 29 czerwca do 3 lipca 


1. Zapisani do promocji klienci, którzy w okresie od 29.6 00:01 do 3.7.2018 20:00 postawią kupon za 20 PLN lub więcej na kursy z oferty przedmeczowej na 1/8 finału Mistrzostw Świata (min. 1,50)  odbywające się od soboty do wtorku (30.6-3.7.2018) otrzymają zakład bez ryzyka na żywo o wartości 30 PLN.
2. Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu powyższych wymagań, będzie miał wartość 30 PLN i będzie ważny do wtorku 3.7.2018 na wszystkie mecze piłki nożnej.
3. Zakład bez ryzyka ważny jest na wszystkich urządzeniach, ale tylko z oferty live dostępnej po rozpoczęciu spotkań.
4. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania zakładów bez ryzyka znajdujące się poniżej.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

4.07 - 7.07

Postaw co najmniej 25 PLN na ćwierćfinały (min. 1,50) przed meczem - dostaniesz 4 PLN za każdego gola strzelonego w tej fazie turnieju od momentu kwalifikacji. 

 


Warunki i zasady oferty ważnej od 4 do 7 lipca 


1. Zapisani do promocji klienci, którzy postawią zakład za co najmniej 25 PLN na mecze ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata z oferty przedmeczowej (min. kurs 1,50) pomiędzy 4.7 10:00 a 7.7.2018 20:00 otrzymają 4 PLN za każdego gola zdobytego w regulaminowym czasie gry w fazie ćwierćfinałowej turnieju od momentu zagrania zakładu kwalifikującego (jeżeli użytkownik zakwalifuje się do promocji przed 1szym meczem ćwierćfinałowym dopisany zostanie mu bonus za sumę goli wszystkich 4 meczów tej fazy, jeśli zakwalifikuje się dopiero przed 2gim spotkaniem - bonus naliczany będzie tylko od 2 do 4 meczu itd.).
2. Środki wypłacone zostaną w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego spotkania ćwierćfinałowego w postaci bonusu, a ich wysokość zależeć będzie od liczby bramek zdobytych w tej fazie Mistrzostw. Np. Jeśli suma bramek w meczach za które uczestnik promocji dostanie bonus równa będzie 10 – bonus wynosić będzie 40 PLN, jeśli w tym meczach będzie 15 goli - 60 PLN, itp. Rozliczany jest tylko czas regulaminowy. Za wynik bezbramkowy po 90 minutach bonus nie przysługuje.
3. Bonus trzeba obrócić 3x po kursie min. 1,50 w ciągu 7 dni w Zakładach Sportowych.
4. Obowiązują warunki i zasady promocji znajdujące się poniżej.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIMBLEDON 2018 Odbierz 30 PLN zakład bez ryzyka na tenis

 

NADSZEDŁ CZAS, BY NAJWIĘKSZE NAZWISKA TENISA POWRÓCIŁY NA KORTY WIMBLEDONU

Czy Roger Federer po raz kolejny pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności w grze na trawie i obroni tytuł? Kto sięgnie po wygraną wśród kobiet ?

Może warto dodać coś specjalnego? Zdobądź 30 PLN w zakładzie bez ryzyka do postawienia na mecze tenisowe.

 

OTO CO MUSISZ ZROBIĆ:

 

ZAPISZ SIĘ
Dołącz do promocji, naciskając przycisk "Zapisz się" tylko raz.

 

POSTAW NA ŻYWO
Postaw zakład na żywo w wysokości co najmniej 25 PLN na mecz Wimbledonu (min. kurs 1,50)

 

GRAJ BEZ RYZYKA
Wykorzystaj 30 PLN zakład bez ryzyka na dowolne mecze tenisowe w czasie trwania turnieju Wimbledon 2018

 

 

Ogólne Warunki i Zasady


1. Oferta jest ważna od 3 lipca, od godz. 12:00, do 15 lipca 2018 r.,do godz. 16:00.

2. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.

3. Użytkownik musi zapisać się do promocji, by móc ubiegać się o nagrodę.

4. Aby otrzymać 30 PLN zakładu bez ryzyka, użytkownik musi postawić zakład na żywo w wysokości min. 25 PLN na mecz Wimbledonu. Zakład na żywo musi mieć kurs co najmniej 1,50 i być postawiony w trakcie trwania promocji.

5. Użyte darmowe zakłady nie liczą się do wymogów promocji.  

6. Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu wymagań.

7. Zakład bez ryzyka jest wart 30 PLN i może zostać wykorzystany na dowolny mecz tenisowy do 10 czerwca, do godz. 16:00.

8. Zakład bez ryzyka przysługuje tylko raz na użytkownika/adres IP/adres zamieszkania i może być użyty w wersji desktop lub mobilnej.

9. Aby użyć zakładu bez ryzyka, użytkownik musi posiadać na koncie kwotę pieniędzy wystarczającą do pokrycia zakładu. Jeśli zakład bez ryzyka zostanie przegrany, użytkownik otrzyma z powrotem postawioną kwotę. Zwrócony zakład nie będzie posiadał żadnych wymagań dot. obracania go. Jeśli jednak zakład bez ryzyka został postawiony przy użyciu bonusowych pieniędzy z poprzedniej promocji, obejmować go będą wymagania dot. obracania z promocji, z której pochodziły pieniądze.

10. Po wybraniu swoich zakładów, użytkownik musi zaznaczyć ikonę "zakład bez ryzyka", jeśli chce skorzystać z opcji zakładu bez ryzyka.

11. Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany w pełni na jednym kuponie i nie może zostać podzielony na kilka kuponów. Musi zostać postawiona pełna wartość zakładu bez ryzyka. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.

12. Zakład bez ryzyka może zostać użyty przed meczem lub jako zakład na żywo. 

13. W przypadku wygranej, zakład będzie wypłacony w pełni, wliczając w to postawioną stawkę. Dochód zostaje objęty wymaganiami dot. zakładów (od wygranej odjęta zostaje stawka). Dochód musi zostać obrócony co najmniej raz, przy kursie min. 1,50.

14. Bonusowe pieniądze pochodzące z promocji wygasają z konta użytkownika po 30 dniach.

15. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez podania powodów tej decyzji.

16. Betsafe nie jest w żaden sposób powiązany z biorącymi udział graczami.

17. Betsafe ma prawo do wykluczenia podmiotów z promocji i/lub zmiany jej (włącznie z przerwaniem), jeśli Betsson uzna, że promocja jest nadużywana, lub nie może działać w zaplanowany sposób.

18. W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsafe w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsafe w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji ani odwołaniu się przez Ciebie lub strony trzecie. 

19. Jeśli zajdzie podejrzenie na złożenie przez klienta lub grupę klientów zakładu lub zakładów wielokrotnych, z których w rezultacie otrzymania bonusu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub zakładu z korzystnym kursem klient gwarantuje zyski niezależnie od wyniku, indywidualnie lub grupowo, wówczas Betsafe odbierze wszystkie środki bonusowe. Betsafe może również unieważnić wszelkie darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka, a także wszelkie zakłady opłacone w ramach tej promocji.

20. Obowiązują standardowe Zasady i Warunki Betsafe.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

8.07-11.07

Postaw min. 30 PLN na piłkę nożna (kurs min. 1,50) - dostaniesz 30 PLN darmowy zakład na żywo na półfinały turnieju w Rosji. 

 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 8 do 11 lipca 


1. Zapisani do promocji klienci, którzy pomiędzy niedzielą 8.7. 15:00 a środą 26.6.2018 19:59 postawią kupon za 30 PLN lub więcej na dowolny mecz piłki nożnej o min. kursie 1,50 (przed meczem lub na żywo) otrzymają darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN na półfinały Mistrzostw Świata w Rosji.
2. Darmowy zakład zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu powyższych wymagań, będzie miał wartość 30 PLN i będzie ważny na oba mecze półfinałowe Msitrzostw Świata do środy 11 lipca do czasu zakończenia meczu Chorwacja - Anglia (początek 11.7.2018 20:00), ale tylko z oferty na żywo (livebet) dostępnej po rozpoczęciu spotkania.
3. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania darmowych zakładów znajdujące się poniżej.

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOWSKI KALENDARZ Bonusy, darmowe zakłady, gra bez ryzyka - a wszystko to na mistrzowski turniej!

 

WIELKI FINAŁ

Postaw co najmniej 25 PLN na mecz o 3 miejsce lub finał (min. kurs 1,50) - dostaniesz tyle 15 PLN zakładów bez ryzyka ile goli w finale. 

 

Warunki i zasady oferty ważnej od 12 do 15 lipca 


1. Zapisani do promocji klienci, którzy pomiędzy czwartkiem 12.7. 00:01 a niedzielą 15.7.2018 17:00 postawią kupon za 25 PLN lub więcej na dowolne wydarzenie z meczu o 3 miejsce lub finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018 po min. kursie 1,50  otrzymają tyle zakładów bez ryzyka, ile goli padnie w meczu finałowym (regulaminowy czas - 90 minut).
2. Zakłady bez ryzyka zostaną wypłacone w ciągu 48h od zakończenia finału Francja - Chorwacja, będą miały wartość 15 PLN, a ich ilość będzie zależeć od liczby bramek strzelonych w czasie regulaminowym (90 minut) meczu finałowego Mistrzostw pomiędzy Francją a Chorwacją. Na przykład: 3 gole w meczu = 3 zakłady 15 PLN bez ryzyka, 1 gol = 1 zakład 15 PLN bez ryzyka, itd. Jeżeli mecz zakończy się bezbramkowym remisem w regulaminowym czasie gry, zakłady bez ryzyka nie będą przysługiwały.

3.  Zakłady bez ryzyka 15 PLN będą otwarte na wszystkie sporty, zarówno przed meczem, jak w ofercie na żywo do 22 lipca 2018.

4. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka gracz musi posiadać na swoim koncie kwotę potrzebną do pokrycia stawki zakładu.
5. Obowiązują warunki i zasady promocji oraz stawiania zakładów bez ryzyka znajdujące się poniżej.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADSZEDŁ CZAS, BY NAJWIĘKSZE NAZWISKA TENISA POWRÓCIŁY NA KORTY WIMBLEDONU

 

To już ostatni tenisowy wielkoszlemowy turniej tego roku. Czy Rafa Nadal obroni wywalczony rok temu tytuł? Kto sięgnie po wygraną wśród kobiet?

Może warto dodać coś specjalnego? Zdobądź 30 PLN w zakładzie bez ryzyka do postawienia na mecze tenisowe.

 

OTO CO MUSISZ ZROBIĆ:

ZAPISZ SIĘ
Dołącz do promocji, naciskając przycisk "Zapisz się"
 

POSTAW NA ŻYWO
Postaw zakład na żywo w wysokości co najmniej 25 PLN na mecz US Open (min. kurs 1,50)

 

GRAJ BEZ RYZYKA
Wykorzystaj 30 PLN zakład bez ryzyka na dowolne mecze tenisowe w czasie trwania turnieju US Open 2018

 

 

Ogólne Warunki i Zasady


1. Oferta jest ważna od 27 sierpnia, od godz. 16:00, do 9 września 2018 r.,do godz. 22:00.

2. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.

3. Użytkownik musi zapisać się do promocji, by móc ubiegać się o nagrodę.

4. Aby otrzymać 30 PLN zakładu bez ryzyka, użytkownik musi postawić zakład na żywo w wysokości min. 25 PLN na mecz US Open (turnieje singlowe kobiet i mężczyzn). Zakład na żywo musi mieć kurs co najmniej 1,50 i być postawiony w trakcie trwania promocji.

5. Użyte darmowe zakłady nie liczą się do wymogów promocji.  

6. Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast po spełnieniu wymagań.

7. Zakład bez ryzyka jest wart 30 PLN i może zostać wykorzystany na dowolny mecz tenisowy do 9 września, do godz. 22:00.

8. Zakład bez ryzyka przysługuje tylko raz na użytkownika/adres IP/adres zamieszkania i może być użyty w wersji komputerowej lub mobilnej.

9. Aby użyć zakładu bez ryzyka, użytkownik musi posiadać na koncie kwotę pieniędzy wystarczającą do pokrycia zakładu. Jeśli zakład bez ryzyka zostanie przegrany, użytkownik otrzyma z powrotem postawioną kwotę. Zwrócony zakład nie będzie posiadał żadnych wymagań dot. obracania go. Jeśli jednak zakład bez ryzyka został postawiony przy użyciu bonusowych pieniędzy z poprzedniej promocji, obejmować go będą wymagania dot. obracania z promocji, z której pochodziły pieniądze.

10. Po wybraniu swoich zakładów, użytkownik musi zaznaczyć ikonę "zakład bez ryzyka", jeśli chce skorzystać z opcji zakładu bez ryzyka.

11. Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany w pełni na jednym kuponie i nie może zostać podzielony na kilka kuponów. Musi zostać postawiona pełna wartość zakładu bez ryzyka. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.

12. Zakład bez ryzyka może zostać użyty przed meczem lub jako zakład na żywo. 

13. W przypadku wygranej, zakład będzie wypłacony w pełni, wliczając w to postawioną stawkę. Dochód zostaje objęty wymaganiami dot. zakładów (od wygranej odjęta zostaje stawka). Dochód musi zostać obrócony co najmniej raz, przy kursie min. 1,50.

14. Bonusowe pieniądze pochodzące z promocji wygasają z konta użytkownika po 30 dniach.

15. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez podania powodów tej decyzji.

16. Betsafe nie jest w żaden sposób powiązany z biorącymi udział graczami.

17. Betsafe ma prawo do wykluczenia podmiotów z promocji i/lub zmiany jej (włącznie z przerwaniem), jeśli Betsson uzna, że promocja jest nadużywana, lub nie może działać w zaplanowany sposób.

18. W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsafe w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsafe w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji ani odwołaniu się przez Ciebie lub strony trzecie. 

19. Jeśli zajdzie podejrzenie na złożenie przez klienta lub grupę klientów zakładu lub zakładów wielokrotnych, z których w rezultacie otrzymania bonusu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub zakładu z korzystnym kursem klient gwarantuje zyski niezależnie od wyniku, indywidualnie lub grupowo, wówczas Betsafe odbierze wszystkie środki bonusowe. Betsafe może również unieważnić wszelkie darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka, a także wszelkie zakłady opłacone w ramach tej promocji.

20. Obowiązują standardowe Zasady i Warunki Betsafe.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futbolowe Szaleństwo - Graj bez ryzyka z Ligą Narodów

 

Futbolowe Szaleństwo

Nowa Liga Narodów już się rozpoczyna. Zwycięzcy zapewnią sobie awans na Euro. Przed Polską drużyną prawdziwe wyzwanie

podczas meczów z Włochami i Portugalią. Czy mamy szansę na pierwsze miejsce i przejście do fazy play-off?  

 

1. Zapisz się

Wystarczy, że klikniesz "Zapisz się", aby uczestniczyć w promocji.
 

2. Postaw zakład

Postaw co najmniej 30 PLN na Ligę Narodów z kursem min. 1,50.
 

3. Ciesz się zakładem bez ryzyka

Odbierz zakład bez ryzyka na żywo za 30 PLNna dowolny mecz piłki nożnej.

 

Warunki i Zasady promocji 1. Promocja trwa od 4 września, od godziny 12:00, do 11 września 2018 roku, do godziny 22:30. 
2. Promocja dostępna jest tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski. 
3. W celu wzięcia udziału w promocji, użytkownik musi się do niej.  
4. Darmowy zakład zostanie wypłacony natychmiast po postawieniu zakładu w wysokości min. 30 PLN na co najmniej jeden mecz piłki nożnej po kursie 1.50 na kuponie w trakcie trwania promocji. Zakłady postawione przy użyciu funkcji "Zbuduj zakład" oraz darmowych zakładów nie są brane pod uwagę.
5. Nagrodą jest jeden (1) darmowy zakład o wartości 30 PLN do wykorzystania na dowolny mecz Ligi Narodów, który odbędzie się w trakcie trwania promocji. Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i live. 
6. Darmowy zakład jest ważny raz na użytkownika/adres IP/gospodarstwo domowe. Darmowy zakład może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie. 
7. Aby skorzystać z darmowego zakładu, użytkownik, po wybraniu zakładu, musi zaznaczyć na kuponie pole "darmowy zakład". 
8. Darmowy zakład musi zostać w całości wykorzystany na jednym kuponie i nie można go dzielić na kilka kuponów. Zakłady systemowe nie są objęte promocją. 
9. W przypadku wygranej wypłacony zostanie zysk z darmowego zakładu. Zysk netto (wygrana pomniejszona o stawkę) zostanie wypłacony jako bonus i objęty warunkami obrotu. Użytkownik musi obrócić bonusem co najmniej raz z minimalnym kursem 1,50. 
10. Bonusowe pieniądze pochodzące z promocji wygasają z konta użytkownika po 30 dniach. 
11. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez podania powodów tej decyzji. 
12. Betsafe nie jest w żaden sposób związany z rozgrywkami piłkarskimi, federacjami lub drużynami. 
13. Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsafe.

 

 

-> BETSAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na doładowanie! Wpłać co najmniej 10 PLN, a dostaniesz 50% ekstra do wykorzystania w Zakładach, nawet do 200 PLN.
Kliknij "Wpłać".
Kliknij "Odbierz bonus" i wybierz swój bonus. (jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz bonusu).
Wpłać co najmniej 10 PLN, a podwoimy Twoją wpłatę, do 200 PLN.
Zdobądź bonus od wpłaty 50%, od 10 PLN do 200 PLN, na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw co najmniej 100 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj Darmowy zakład 12 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw co najmniej 50 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj zakład bez ryzyka 20 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obróć co najmniej 200 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj Darmowy zakład 20 PLN na dowolny sport.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw co najmniej 100 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj Zakład bez ryzyka 20 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo. 

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw co najmniej 100 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj Zakład bez ryzyka 20 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obróć dziś co najmniej 200 PLN w zakładach na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie), przedmeczowo lub na żywo i wygraj Darmowy zakład 20 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo.

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw co najmniej 100 PLN w zakładach przedmeczowych na sport lub e-sport (min. kurs 1.50 na wydarzenie) i wygraj Zakład bez ryzyka 20 PLN na dowolny sport, przedmeczowo i na żywo

 

-> betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się