Skocz do zawartości


https://b

Furmi

Wygraj 300 lub 50 euro za 30 sekundowy filmik!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna okazja na zarobienie paru euro. Wystarczy nagrać filmik!

 

"Wygraj 300 EUR w 30 sekund w ten weekend! Wszystko to dzięki temu, że konkurs <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> Driver wrzuca wyższy bieg!

 

Jeśli wygrasz naszą akcję <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> Driver możesz wziąć udział w wyścigu Gumball 3000 z Londynu do Nowego Jorku prowadząc nasze Porsche Panamera.

 

Aby podwyższyć nieco atmosferę, pomyśleliśmy o mini rywalizacji, która startuje dzisiaj. Będziemy rozdawać w sumie 2000 EUR nagradzając w ten weekend najlepsze nagrania wideo. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na naszych blogach.

 

Aby wziąć udział w akcji <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> Driver i naszej mini rywalizacji:

1. Wejdź na stronę http://gumball.<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com

2. Użyj dokładnie tego samego adresu e-mailowego z jakiego korzystasz na swoim koncie gracz w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> wypełniając formularz.

3. Nagraj klip video, który pokazuje jak byś wyglądał w naszym Porsche w trakcie Gumball 3000.

4. Najlepszych 5 nagrań video wygrywa po 300 EUR! Dodatkowo również 10 losowo wybranych klientów dostanie po 50 EUR.

 

Jeśli szukasz inspiracji sprawdź inne zgłoszenia. Kryteria według których będą oceniane nagrania, to kreatywność, humor, innowacja i potencjał kierowcy."

 

Szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się