Skocz do zawartości


https://b

przezdziakmp

GoldenTea - zarabianie RUB zbierając liście herbaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

tak jak w temacie. Zbieramy liście, sprzedajemy je, kupujemy kolejne drzewka bądź wypłacamy na Payeer, Qiwi, Yandex i WebMoney. 

Ale od początku. Gierka nie jest skomplikowana. Żeby coś lepszego ugrać trzeba podrzucić troche swoich PLN. Na początek dostajemy drzewko, które nam generuje co godzinę kilkadziesiąt lisci herbaty. Te wymieniamy na złoto i monety. 20 liści = 1 złoto/moneta. Wymieniając wszystkie liście, otrzymujemy 50% do 50%, czyli połowa liści zamieniana jest na złoto, połowa na monety. Dzięki monetom możemy dokupować kolejne drzewka, złoto wymieniamy na RUB, bądź monety. 
Co 24 h otrzymujemy bonus w monetach, wystarczy tylko kliknąć w sekcji BONUS przycisk. (od 1 - 100 monet, nie ma zależności, dosyć często zdarzają się kwoty w ogolicach 70 monet).

Do wpłaty mamy wiele więcej możliwości: oprócz wymienionych tych do wypłaty, są jeszcze: wpłata karta Visa/MasterCard, Bitcoin, Perfect Money i Free Kassa.

Ogólnie bez swojej wpłaty idzie topornie.. Aczkolwiek wypłaty na Payeer (bo tak wypłacam) dochodzą instant. Jeden minus, a może i lekki plus, który zapewnia, że program nie zescami się szybko. Do wypłacania RUB potrzebujemy Energii. Dostajemy ją za wpłaty oraz mamy możliwość wymiany monet na energię w zależności od współczynnika Energii, który się zmienia. Nie wiem od czego zależy, przypuszczam, że od wartości RUB. Zatem 1000 monet w tym momencie to 0.674 Energii. Ilość Energii jest równa RUB możliwych do wypłaty. Zatem tak szybko nie wypłacimy sporych kwot RUB na początku swojej przygody z GoldenTea. Aczkolwiek tak jak napisałem wcześniej, takie coś zapewnia, że program trwać jeszcze będzie i nie zescami się tak szybko jak większość innych gierek/programów (2 lata 10 miesięcy i 14 dni, tyle czasu działa już program).

Potrzebna jest weryfikacja konta, nie ma z nia problemu. Jeśli komuś nie dochodzi sms weryfikacyjny, kontaktujemy się z supportem i jest możliwość weryfikacji numeru właśnie po rozmowie z supportem. Przy niektórych sposobach wypłaty jest pobierana prowizja 5%. Jeśli ktoś potrzebuje dowodów wypłaty, to służę pomocą. 

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. 

 

Pod spodem zostawiam linki:
ref: https://golden-tea.me/?ref=498545
czysty link: https://golden-tea.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się