Skocz do zawartości


https://b

keyno

25 FS BetSoft bez depozytu

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.extravegas.com/en-PL/bonus-rules

 

 

 

 

Po rejestracji wchodzimy w zakładkę ''my bonus game''

 

Dziwne, bo wygląda na krzaka a jest od rana na znanym forum zagranicznym.

 

x75

max wypłata 100€

 

 

jak syf to do kosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

w poniedzialek rozegralem 25 free spinow, a dzisiaj maila dostalem ze mam do zaakceptowania kolejne 25fs na gry bonusowe, info email wazne do 30.11, z free spinow ugralem 18euro zobaczymy co z tego bedzie jak obroce, ktos wyplacal ?

/edit. klops, nie szlo nawet obrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś też miałem 25 fs i ugrałem tam 15 eurasow w szczycie grubo ponad 1300 ale po obrocie zredukowało do 70 wbijam na LC kazali zweryfikować konto przesłałem dokumenty i czekam :wstyd: nadzieja matka głupich a matka kocha swoje dzieci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2017 o 19:00, Piotrek688 napisał:

ja dziś też miałem 25 fs i ugrałem tam 15 eurasow w szczycie grubo ponad 1300 ale po obrocie zredukowało do 70 wbijam na LC kazali zweryfikować konto przesłałem dokumenty i czekam :wstyd: nadzieja matka głupich a matka kocha swoje dzieci

 

i co wyplaciles czy kicha?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakaś wielka porażka to długich rozmowach na LC ( LC DLA CIERPLIWYCH O JEDNO PYTASZ CO INNEGO ODPISUJĄ BRAK KONKRETNYCH ODPOWIEDZI  I CZAS JAKI MUSIMY CZEKAĆ piszą ze pieniądze z wygranych fs są fikcyjne i nie mogę ich wypłacić więc nie rozumiem poco obrót a co lepsze cofnęli mi  skan dowodu i nie zaakceptują pytałem dlaczego bez odpowiedzi cos nie tak   . wróciły na konto  z powrotem jeśli dokonam depozytu zostaną utracone RACZEJ NIE POLECA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się