Skocz do zawartości


https://b

gregor5551

Sportingbet/SportingBull - Darmowe Spiny

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Darmowe spiny zostały zaksięgowane, a wielki jackpot czeka na zwycięzcę...Nie tylko możesz zostać zwycięzcą wielkiego jackpota ale także zaksięgowaliśmy na Twoim koncie 10 darmowych spinów w mobilnej wersji naszej popularnej gry The Golden Owl Of Athena - po prostu kliknij na małą ikonę "wisienki" w prawym, dolnym rogu ekranu i wykorzystaj spiny teraz. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaksięgowaliśmy na Twoim koncie 20 darmowych spinów do wykorzystania w grze The Golden Owl Of Athena i nie zapomnij, że otrzymasz wspaniały 200% reload bonus aż do 200 PLN za swój następny depozyt. Zegar tyka, a darmowe spiny już są na Twoim koncie! Żeby znaleźć darmowe spiny kliknij na małą ikonę "wisienki" w prawym, dolnym rogu ekranu i wykorzystaj spiny w The Golden Owl Of Athena teraz. Info na stronie.

 

-> Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWÓJ SPECJALNY PREZENT NA TŁUSTY CZWARTEK!

Świętując ten specjalny dzień, zaksięgowaliśmy na Twoim koncie 5 darmowych spinów w popularnej grze Dragon Kings. Żeby znaleźć darmowe spiny kliknij na małą ikonę "wisienki" w prawym, dolnym rogu ekranu i wykorzystaj spiny póki możesz!

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowy prezent, 40 darmowych spinów , po prostu wpłać 80 PLN lub więcej i obróć tym depozytem przynajmniej raz w Dragon Kings, a otrzymasz dodatkowe 40 darmowych spinów w tej samej grze. Darmowe spiny zostaną zaksięgowane następnego dnia po spełnieniu warunku.

Nie zwlekaj zbyt długo gdyż oferta jest ważna tylko do 2019-03-01 23:59 CET! Info na stronie

 

-> Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: otrzymasz jeden spin (tak, za darmo) w Kole Fortuny każdego dnia promocji, więc nie przegap, otwieraj grę Starburst codziennie do 2019-03-17 23:59 CET i zakręć kołem! Info na stronie ,losowo

 

10 darmowych spinów na Dragon Kings. Dla odbiorców email

 

-> Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak koła. Zaksięgowaliśmy na Twoim koncie 20 darmowych spinów w naszym popularnym slocie Dragon Kings - po prostu kliknij w ikonę "wisienki" w dolnym, prawym rogu naszej strony i wykorzystaj spiny teraz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fortuny na Starburst. Info na stronie,losowo

Wraca i jest jeszcze lepsze niż kiedykolwiek, przywitaj się z Kołem Fortuny! Zamień swój tydzień w najszczęśliwszy!Każdego dnia podczas 7 dni promocyjnych masz pewność wygranej darmowych spinów od 5 do aż 500! Zakręć Kołem Fortuny ZA DARMO i wygraj darmowe spiny i pamiętaj: każde zakręcenie Kołem Fortuny może przynieść Ci aż 500 darmowych spinów każdego dnia!

Gra jest bardzo prosta:

Otwórz grę Starburst, Koło Fortuny już tam na Ciebie czeka
Koło Fortuny zakręci się automatycznie więc siedź wygodnie i czekaj na wynik losowania
Od razu wykorzystaj spiny w grze Starburst!
UWAGA: otrzymasz jeden spin (tak, za darmo) w Kole Fortuny każdego dnia promocji, więc nie przegap, otwieraj grę Starburst codziennie do 2019-03-24 23:59 CET i zakręć kołem!

 

-> Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguj się do swojego konta każdego dnia i odbierz darmowe spiny w grze dnia ZA DARMO (ważne do 23:59 CET!).
Złóż depozyt i graj w grze dnia żeby otrzymać jeszcze więcej darmowych spinów - możesz zdobyć do 300 darmowych spinów każdego dnia promocji!
UWAGA - Każdy pierwszy depozyt danego dnia zapewni Ci bilet do loterii, która odbędzie się 29/03/2019, kiedy to losowo wybierzemy zwycięzcę iPhone'a X!
Dzisiejsza gra dnia: The Golden Owl Of Athena
Twoje darmowe spiny w The Golden Owl Of Athena już czekają na koncie, znajdziesz je klikając w małą ikonę "wisienki" w dolnym, prawym rogu strony, wykorzystaj je szybko bo są ważne tylko do 23:59 CET dzisiaj! Żeby zdobyć więcej spinów wpłać i obróć w tej grze dzisiaj!

 

-> Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień swój tydzień w najszczęśliwszy! Każdego dnia podczas 7 dni promocyjnych masz pewność wygranej darmowych spinów od 5 do aż 500! Zakręć Kołem Fortuny ZA DARMO i wygraj darmowe spiny i pamiętaj: każde zakręcenie Kołem Fortuny może przynieść Ci aż 500 darmowych spinów każdego dnia!

Gra jest bardzo prosta:
Otwórz grę Starburst, Koło Fortuny już tam na Ciebie czeka
Koło Fortuny zakręci się automatycznie więc siedź wygodnie i czekaj na wynik losowania
Od razu wykorzystaj spiny w grze Starburst!

UWAGA: otrzymasz jeden spin (tak, za darmo) w Kole Fortuny każdego dnia promocji, więc nie przegap, otwieraj grę Starburst codziennie do 2019-05-19 23:59 CEST i zakręć kołem!

Dla odbiorców email, losowo

 

-> Sportingbet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się