Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Niedzielny konkurs - wygraj bon 30 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

ScreenHunter_16 Sep. 05 11.17.jpg

 

Podaj łączną liczbę fauli w powyższych spotkaniach. Osoba, która jako pierwsza trafi poprawnie wygrywa bon 30 PLN do Bet-at-home.

Jak nikt nie trafi to wygrywa osoba, która była najbliżej ale nie przekroczyła faktycznej liczby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

A według jakiej stronki braleś statystyki? Bo z tego co ja patrzyłem to Według jednego źródła było 224 czyli tyle ile podałem,  według drugiego źródła było 229... trochę szkoda że takie rozbieżności bo zapewne według jeszcze innego źródła będzie jeszcze inaczej I może być tak jak mówisz :)

No nic wszystko zależy od Pana Organizatora, to on decyduję na jakie źródło się powołuje podając wyniki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bylo tak jak piszesz 229 a statystki z tej strony co podales.Organizator zapewne wlasnie z tej strony bedzie bral wyniki bo tabelke ktora wkleili w pierwszym poscie jest z tej strony chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :) przyznam szczerze że bbardzo ciekawy konkurs, fajnie wymyślony :) dziwi mnie tylko że niektórzy podawali takie typy poniżej 100 :D np 24 czy 36 :D  tto trochę zabawne bo wtedy wychodzi że w meczu jest tylko z 3-4 fauli, co jest nie możliwe po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ostatnio byl konkurs podobny tylko na liczbe goli i nie wszyscy zapewne dokladnie przeczytali co trzeba wytypowac i typowali pewnie liczbe goli.

A faktycznie konkurs fajnie wymyslony tylko organizator dla pewnosci powinien podac jak oglaszal konkurs z jakiej strony bedzie bral wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.