Skocz do zawartości


https://b

keyno

bez depo

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Gość bidubi

Dla mnie to fake. Cały czas padały na Book of Ra trzy książki i zleciłem 100000RUBLI do wypłaty haha na pewno nie wypłacą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bidubi
a jak zleciłeś wypłate jak mam całą sume w premi i nie wiem jak to zlecić do wypłaty?

 

Pewnie obróciłem grałem max bet 900 RUB, co drugie zakręcenie free spiny XD

 

to chyba podróba tej strony:

https://gold-cup.com.ua/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to fake. Cały czas padały na Book of Ra trzy książki i zleciłem 100000RUBLI do wypłaty haha na pewno nie wypłacą :D

 

a jak wypłacą to co :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężkie do obrócenia :D z jednego spina siada 45tyś rubli i trzeba czekać z 10 min aż przeleje się wygrana na konto do gry :D ... Fake jak nic :D

 

weź odśwież stronę poprostu i masz

ja jak trafiłem 600 tys to bym czekał z 7 dni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężkie do obrócenia :D z jednego spina siada 45tyś rubli i trzeba czekać z 10 min aż przeleje się wygrana na konto do gry :D ... Fake jak nic :D

 

weź odśwież stronę poprostu i masz

ja jak trafiłem 600 tys to bym czekał z 7 dni hehe

 

aaaa hehe :D to taki sposób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na razie mam 303810 rubli, co daje jakieś 19968 zł :lol: tylko nie wiem czemu w bonusie a nie w saldzie? Kiedy to przejdzie na saldo? To na pewno jakiś fake :lol:

 

EDIT: 1313772 rubli, nadal w saldzie bonusowym. Co jest nie tak z tym cholernym kasynem i dlaczego ktoś wcześniej pisał, że zlecił wypłatę bo chyba obrócił, a de facto miał mniej ugrane ode mnie? Od czego to zależy? Nie dopatrzyłam się tam żadnych T&C odnośnie obrotu bonusu - niby coś jest, ale po kliknięciu w link się nie wczytuje. Nie sądzę, że ktoś cokolwiek z tego wypłaci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry fejk :lol: myslalem ze juz nigdy te fs sie nie skoncza :lol::lol:

 

Hahahahahaha sikam ze śmiechu :D

No mi książki tak sypią co chwilę ale to jest już takie nudne, że robię co innego na komputerze a to sobie leci w tle tak od niechcenia :lol:

 

EDIT:

Mnie na delfinkach nie chce dawać :( Możesz wypłacić to co masz?

Może nie zrobiłam obrotu, bo ciągle wygrywałam a prawie nic nie przegrywałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikam sobie for fun na max bet :lol: jak chcesz zrobic sobie ten obrot to nawet lepiej ze nie daje :lol: bo na ksiazkach nie da sie grac nawet dla zabawy bo 2 spiny i ksiazki i trzeba odswiezac albo czekac godzine az zliczy wyplate :lol: nawet nie sprawdzalem czy to obrocone :P przeciez to jedna wielka sciema :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyplacalne przed wyplata wplacilem 100euro bylo ryzyko ale warto, dostalem dzis na skrilla 30 tysiecy :o

 

Jeśli ten post wprowadza innych w błąd, powinieneś/aś wylecieć z forum w trybie expresowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się