Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsson - Poker CLub, Value Back do 40%

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

8215ae0c13044b0a84eb8e4eb98a1990.JPG

 

WITAMY W KLUBIE POKEROWYM!

 

Skończ z pływaniem z drobnymi rybkami i zostań prawdziwym pokerowym rekinem! - Niezależnie od tego, co lubisz, bezpośrednią walkę w Head´s-Up´ach czy też długie zmagania w Grand Tournament - w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a> Poker doświadczasz tego wszystkiego, uzyskując jednocześnie do 40% premii Value Back w serwisie <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a>!

 

Z dumą przedstawiamy nowość w serwisie <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a> - Klub Pokerowy.

 

Klub Pokerowy to nowa wartość w Klubie <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a> VIP, którą stworzono, by dodatkowo premiować wszystkich lojalnych Graczy. Im więcej grasz, tym więcej zyskujesz! Członkowie Klubu Pokerowego otrzymają dodatkowe <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a> Punkty, które mogą wymienić na gotówkę, zaproszenia na turnieje, bonusy i inne ciekawe rzeczy!

Sprawdź czy już się zakwalifikowałeś! - Wszyscy Gracze pokerowi z historią, która spełnia wymagania Klubu Pokerowego, uzyskają dostęp od pierwszego dnia! Jaki jest Twój status?

 

Value Back

 

Pretendent - 4% extra

Ekspert - 11% extra

Ultimate - 16% extra

Pro - 26% extra

SuperPro - 36% extra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się