Skocz do zawartości


https://b

Capo

Bet-At-Home - Bonus 350 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Bonus 50% do 1000 PLN !!!

 

pre_1504096438__bahpromoreload.jpg

 

Sezon ogórkowy, czy aby na pewno? Program sportowy jest wypełniony po brzegi: tenis, sporty motorowe, siatkówka plażowa czy też golf â�� w kalendarzu znajdzie się coś dla każdego! Wszystkie zakłady dostępne są na Bet-at-home!

 

Tylko dla Ciebie: 1000.00 PLN bonusu!

 

Twoja lojalność opłaci się podwójnie: otrzymasz od nas 50 % bonusu od Twojej następnej wpłaty. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowo do 1000.00 PLN - tak po prostu! Przygotujemy Cię najlepiej na nadchodzące atrakcje sportowe, założymy się?

 

W ten prosty sposób zapewnisz sobie bonus:

Kliknij "Skorzystaj z bonusu" w zakładce "Moje konto".

Wpisz kod bonusu LATO i gotowe!

Następnie 50 % wpłaconych na konto gracza środków (do kwoty 1000.00 PLN) zostanie natychmiast dopisanych do Twojego konta gracza.

 

 

Regulamin promocji

Oferta bonusowa jest ważna od 30.08.2017 (12:00 godzina CET) do 10.09.2017 (23:59 godzina CET).

Kod bonusu "LATO" należy wpisać na koncie w zakładce "Skorzystaj z bonusu" najpóźniej do dnia 10.09.2017. Po upływie tego terminu bonus traci swoją ważność.

Kwota bonusu wynosi maksymalnie 1000.00 PLN. Przy wpłatach powyżej 2000.00 PLN Bet-at-home dopisze do konta gracza bonus o wartości 1000.00 PLN.

Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy następny bonus może zostać aktywowany w zakładce "Moje promocje", gdy aktualnie obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.

Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie do momentu realizacji kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.

Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 3 x w ciągu 90 dni od aktywacji bonusu po minimalnym kursie 2.00 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne są wliczane do obrotu tylko wtedy, gdy stawka składa się w całości ze środków bonusowych lub w całości ze środków związanych bonusem. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 2000.00 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 9000.00 PLN. W przypadku niespełnienia warunków obrotu Bet-at-home zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.

Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą "Środków związanych bonusem" oraz "Środków bonusowych". Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.

Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą "Środków związanych bonusem". Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą "Środków bonusowych" zostaną anulowane.

Bonus jest przeznaczony tylko dla Ciebie i może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne.

Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych Bet-at-home, które dostępne są na Bet-at-home. Bet-at-home zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.

 

-> Bet-at-home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLOWANIE NA BON - Zapewnij sobie aż do 200.00 PLN dodatkowo! 

 

i-promotions__promotion--voucher-esports

 

 

Odliczanie trwa: od 03.09.2018 osiem najlepszych zespołów CS:GO FACEIT Major zawalczy ze sobą o tytuł na Wembley Arena w Londynie. Dzięki bet-at-home.com będziesz najlepiej przygotowany na ten najważniejszy weekend w roku. Już teraz mamy dla Ciebie bon na te wyjątkowe wydarzenie! Sam zdecydujesz o jego wartości, stawiając zakłady na eSport do 18.09.2018 !

Na sam koniec dostaniesz bon!

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład na eSport z minimalnym kursem 1,7. Gdy tylko suma Twoich stawek lub stawka wyniesie 100.00 PLN, otrzymasz bon o wartości 20.00 PLN! I misja zaczyna się od nowa, aż do osiągnięcia maksymalnej kwoty! W ten sposób możesz zyskać do 200.00 PLN dodatkowo na te wyjątkowe wydarzenie!

To takie proste:

 1. postaw zakład na eSport (minimalny kurs: 1,7)
 2. gdy tylko suma Twoich stawek lub stawka wyniesie 100.00 PLN, otrzymasz bon o wartości 20.00 PLN
 3. zapewnij sobie w ten sposób do 200.00 PLN!

Masz pytania lub potrzebujesz danych dostępu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij wiadomość e-mail na adresservice.pl@bet-at-home.com lub skontaktuj się z nami za pomocą czatu. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci dalszych informacji.

 

 

Warunki uczestnictwaOferta jest ważna od 03.09.2018 (06:00 CEST) do 18.09.2018 (20:00 CEST).

Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest kliknięcie przycisku uczestnictwa.

Do obliczenia sumy bonów zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zakłady pojedyncze i kombinacyjne na eSport postawione w czasie trwania promocji o minimalnym kursie 1,7.

Mecz, na który postawiono zakład, musi zostać rozegrany w czasie trwania promocji, aby kupon został uwzględniony do obliczenia kwoty bonów.

Za każdym razem, gdy suma postawionych stawek wyniesie 100.00 PLN, uczestnik otrzyma bon o wartości 20.00 PLN. Maksymalna kwota uzyskanych bonów to 200.00 PLN.

Do obliczenia wartości bonu brane pod uwagę będą stawki po odjęciu ewentualnych podatków.

Liczą się kupony rozliczone zarówno jako "wygrane" jak i "przegrane".

Zakłady rozliczone po kursie 1.00 oraz wypłacone za pomocą opcji Cash Out nie zostaną uwzględnione podczas obliczania kwoty bonów.

Aktualna kwota uzyskanych bonów oraz kwota pozostała do uzyskania następnego bonu jest widoczna na stronie promocji.

Jeśli podczas rejestracji konta gracza została wybrana inna waluta niż €, obowiązują następujące kwoty obrotu lub/oraz bonów: 25 CHF stawki/5 CHF bonu, 25 GBP stawki /5 GBP bonu, 25 USD stawki/5 USD bonu, 200 DKK stawki/40 DKK bonu, 100 PLN stawki/20 PLN bonu, 600 CZK stawki/100 CZK bonu, 100 YTL stawki/20 YTL bonu, 50 BGN stawki/10 BGN bonu, 2.000 RUB stawki/400 RUB bonu, 100 RON stawki/20 RON bonu, 250 SEK stawki/50 SEK bonu.

Z oferty wykluczeni są gracze, którzy posiadają miejsce zameldowania lub stałego pobytu w jednym z następujących krajów: Serbia, Wielka Brytania, Irlandia, Liechtenstein, Malta, Holandia, Gibraltar, Finlandia, Cypr

Uzyskana kwota bonu zostanie wypłacona na konto gracza 19.9.2018 do godziny 15:00 (CEST) i będzie widoczna w zarządzaniu kontem jako "Środki z bonu".

Bon może zostać dopisany, tylko graczom uprawnionym do realizacji bonów.

Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bon, to nowy bon zostanie przesunięty do kolejki. Bon ten zostanie automatycznie aktywowany, gdy obecnie aktywny bon zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu, środki z bonu zostaną w całości wykorzystane lub upłynie ważność bonu. W przypadku anulowania przez klienta aktywnego bonu, następna aktywacja bonu klienta musi zostać dokonana manualnie. Jeśli dostępnych jest więcej bonów, klient może wybrać, który z nich zostanie aktywowany, jako pierwszy. Bon musi zostać aktywowany w ciągu 60 dni od momentu realizacji.

Bon musi zostać obrócony w ciągu 60 dni 3 razy po minimalnym kursie 1.50 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe i wielokrotne będą uwzględniane do obrotu, gdy stawka zakładu będzie się składała tylko ze "Środków z bonu".

Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonu lub po upływie czasu na jego obrót, to "Środki z bonu" oraz wygrane osiągnięte za ich pomocą zostaną anulowane.

Bon ważny jest wyłącznie na zakłady sportowe, zakłady na żywo, zakłady wirtualne oraz zakłady eSport.

bet-at-home.com może poprosić o przesłanie dokumentu tożsamości przed aktywacją bonu lub po zleceniu wypłaty środków uzyskanych dzięki niemu.

Wszystkie wygrane osiągnięte za pomocą bonu, pozostają nim związane do momentu, gdy bon zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu, środki z bonu zostaną w całości wykorzystane lub upłynie ważność bonu. Kwota bonu jak również osiągnięte dzięki niemu wygrane będą widoczne jako "Środki z bonu" do momentu, gdy bon zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub upłynie jego ważność. Środki z bonu nie mogą zostać wypłacone lub przetransferowane na żetony, dopóki nie zostaną wypełnione wszystkie warunki obrotu.

Dostępne środki zostaną pobrane podczas stawiania zakładu w następującej kolejności:

Środki związane bonusem

Środki bonusowe

Środki z bonu

Środki wolne

Biorąc udział w promocji gracz akceptuje jej regulamin oraz Ogólne warunki handlowe, które dostępne są na stronie www.bet-at-home.com.

bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania. Klient jest zobowiązany do regularnego zapoznawania się z warunkami uczestnictwa w promocji. Poprzez kontynuację w korzystaniu z promocji klient akceptuje zmienione warunki.

W promocji obowiązują ogólne warunki handlowe bet-at-home.com. W przypadku różnic pomiędzy regulaminem promocji a ogólnymi warunkami handlowymi, obowiązują te wymienione w specjalnych warunkach promocji. W przypadku różnic między angielską wersją warunków promocji a wersją w innym języku, obowiązuje wersja w języku angielskim.

 

 

-> Bet-at-home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH! Zgarnij 900 PLN bonusu od Bet-at-home już teraz!  Kod bonusu: PUSH

 

Na bet-at-home teraz wszystko leży w rękach gracza. Nie trać czasu! 50% sportowy bonus aż do 900 PLN czeka. Pamiętaj: nasz promocyjny przycisk jest aktywny wyłącznie do 28.10.2020. Wykorzystaj szansę i zabezpiecz dodatkowe środki na kolejne typy już teraz.

To takie proste:

 1. Zaloguj się (jeżeli to konieczne, dokonaj rejestracji) i doładuj konto gracza.
 2. Kliknij "Skorzystaj z bonusu" w zakładce "Moje konto".
 3. Wpisz kod bonusu PUSH – gotowe!
 4. Natychmiast po aktywacji bonusu 50% wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 900 PLN).

Ważne: subskrypcja naszego newslettera się opłaca! Zapewniamy bezpłatne informacje
o bieżących wydarzeniach i naszych atrakcyjnych promocjach!

Masz pytania? Nie pamiętasz danych dostępu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij wiadomość e-mail na adres service.pl@bet-at-home.com lub skontaktuj się z nami za pomocą czatu.
Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci pomocy.

 • Oferta bonusowa ważna jest od 20.10.2020 (12:00 CEST) do 28.10.2020 (12:00 CET).
 • Kod bonusu "PUSH" należy wpisać w zarządzaniu kontem w zakładce "Skorzystaj z bonusu" najpóźniej do 28.10.2020. Po upływie tego terminu bonus traci swoją ważność.
 • Maksymalna wartość bonusu wynosi 900 PLN. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu, należy dokonać wpłaty na minimum 1800.00 PLN.
 • Klientom, którzy przy rejestracji konta gracza bet-at-home wybrali inną walutę niż €, przysługuje następująca kwota bonusu: 200 €200 CHF180 GBP200 USD1600 DKK5000 CZK1800 YTL400 BGN18000 RUB1000 RON2000 SEK.
 • Jeżeli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Bonus może zostać aktywowany w zakładce "Moje promocje", gdy obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami promocji, lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.
 • Kwota bonusu zależy od ilości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia maksymalnej kwoty bonusu jest wyłącznie wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie promocji. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
 • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 4 krotnie w ciągu 90 dni po realizacji bonusu po minimalnym 1.70 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne będą wliczane do obrotu tylko wtedy, gdy postawiona stawka w całości składa się z środków bonusowych lub związanych z bonusem. Klienci, którzy wpłacili 1800.00 PLN lub więcej, muszą dokonać obrotu na 10800 PLN (bez podatku od stawek). W przypadku niespełnienia warunków obrotu bet-at-home zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
 • Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą "środków związanych bonusem" oraz "środków bonusowych". Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
 • Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą "środków związanych bonusem". Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą "środków bonusowych" zostaną anulowane.
 • Kwota, na podstawie której bonus został dodany oraz uzyskane dzięki niej wygrane są związane na określony przez regulamin czas bonusem i nie mogą zostać wypłacone.
 • Bonus ważny jest wyłącznie w następujących produktach bet-at-home: zakłady sportowe, zakłady na żywo, zakłady wirtualne, eSports.
 • Oferta bonusowa nie może być łączona z innymi promocjami dostępnymi na bet-at-home.
 • Bonus przypada na jedno konto gracza na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe bądź komputer. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź "balance betting", bet-at-home zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
 • Z oferty wykluczeni są gracze, którzy posiadają miejsce zameldowania lub stałego pobytu w jednym z następujących krajów: Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Liechtenstein.
 • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bet-at-home, dostępnych na www.bet-at-home.com.
 • bet-at-home zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.

-> Bet-at-home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się