Skocz do zawartości


https://b

keyno

25€ bez depozytu ważne do 26.03 godz.18:00 !

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Mi po kontakcie z live chatem dodali. Napisał, że powinien zostać dodany automatycznie, ale w związku z tym że się nie dodał doda mi manualnie. Pytałem o rzeczy których nie ma w warunkach, to napisał że nie ma max wygranej w sumie, tzn. 10.000 euro mi podał, depozyt nie wymagany, tylko potwierdzenie tożsamości. Ja już swoje przegrałem, ale tyle się dowiedziałem, dzięki za promo i powodzonka :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the 25EUR registration bonus ende today at 18:00 hours local time, Malta. so there is no 25 EUR Bonus any more.

 

 

Premia rejestracyjna 25EUR kończy się dzisiaj o godzinie 18:00 czasu lokalnego na Malcie. Więc nie ma już 25 euro bonusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane. Oczywiscie rejestrowałem sie w czasie promocji a teraz przez LC mi dodał. Promo na plus. Kase otrzymałem nie w postaci bonusu ale przy pozycji Withdrawable.. Pomylił się czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano sie zarejestrowalem brak bonusu zapomnialem wogole o tym teraz wchodze na forum i czytam ze wam dodali to sobie pomyslalem uderze na czat i sprobuje :) christoffer prawie o 1 w nocy mi dodal :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nie mogę stawiać meczy za tę sumę? Wyświetla mi komunikat :There are no enough money to your funds. The amount has been updated to your account balance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem obrót x 5, a teraz mam w bonusach bonus new registraion 2, i że mam niby za 25 euro zagrać, stawiałem dalej kupony, ale obrót nie ruszył i cały czas mam 10 euro unlocking i 5 euro bonus. Nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nie mogę stawiać meczy za tę sumę? Wyświetla mi komunikat :There are no enough money to your funds. The amount has been updated to your account balance.

 

mam tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiśnia jakie dokumenty wysłałeś do weryfikacji? Prawko, dowód, netler i zrzut z banku wystarczy. Bo gdzieś widziałem, że chcieli od kogos 6 cyfr z karty kredytowej, a ja takowej nie posiadam i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na netlera, tylko dowód, na razie cisza...

 

Oto lista potrzebnych dokumentów:

-dowód/prawko

-ss netellera

-zdj karty kredytowej

-paszport

-wyciąg z konta

 

Mi nie wypłacą bo nie mam paszportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się