Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie byłem przekonany do rosyjskich kasyn, ale coś mnie podkusiło założyć konto na "azino" ... strona zaczyna się ładować "azinogo" nagle "azart-x" hmm..

 

200 PLN za rejestrację... już na dzień dobry każe być ostrożnym.

Mimo wszystko założyłem konto tak jak trzeba (nie gram od wczoraj w kasyna) i jakoś koło fortuny się nie otworzyło.

 

Jakie koło fortuny zareagowała by większość użytkowników gdyby czytała inne działy poza "bez depozytu" i "bez depozytu po rejestracji". Na banerze wyraźnie pisze 200PLN za darmo! za rejestracje...

 

Konto należy zweryfikować poprzez kod sms. Powinno otworzyć się koło fortuny, w którym do wygrania jest od 2 do 250 PLN. Obrót otrzymanej kwoty x40, maksymalna wyplata 200 PLN.

 

Nie tylko u mnie koła nie było według supportu podobno z powodu tego że "adres IP komputera jest już zarejestrowany w bazie adresowej polzovateley."

 

Postanowiłem dalej zaryzykować i skorzystać z bonusu: +50%do pierwszego depozytu.

Wpłaciłem z karty MasterCard minimum i jakimś cudem udało mi się zrobić obrót.

 

Aktualny stan konta 345PLN, które zamierzam wypłacić... i właśnie teraz zaczynają się schody.

Live chat rozmawia ze mną tylko do tego momentu, gdy napisze, że kontaktuję się w sprawie problemu z wypłatą środków z konta.

Najświeższa rozmowa, identyczna jak poprzednie

 

53b7a3c3276eb.jpg

 

Maile na adres help@azino888.win i support@azino888.com zawierające skan dowodu i karty, z której był robiony depozyt także bez odpowiedzi.

 

Zacząłem więc drążyć temat i znalazłem w szczegółowych warunkach coś takiego:

 

"18.2. Kwotę bonusową można wycofać z konta gry w przypadku, jeżeli Użytkownik wniesie depozyt.

Kwota doładowania konta gry musi być nie mniejsza od kwoty,

która znajduje się na koncie gry w momencie złożenia wniosku o wypłatę.

Od razu po dokonaniu doładowania konta kwota będzie dostępna do wycofania

(odgrywka bonusowa i depozyt). Wypłata może być wysłana do e-portfelu lub na kartę,

za pomocą której użytkownik wnosił depozyt."

 

Może to spowodowane jest tym, że jest weekend, chodź średnio w to wierzę. Na pewno będę informował o dalszym rozwoju sytuacji jeżeli mój wątek nie zostanie usunięty...

 

:krzeslo: Chwytliwy baner to nie wszystko! :krzeslo: Jakoś nie widzę tej usługi VIP :krzeslo:

 

Powinniśmy sobie polecać jak najlepsze najpewniejsze kasyna chyba po to moim zdaniem jest to forum, ale może się mylę.

 

Jak dobrze rozumie punkt 18.2 regulaminu kasyna muszę teraz wpłacić np 350PLN :c: i od razu będę mógł zlecić wypłatę 695PLN...... na pewno.... jakoś nie bardzo wierzę, że pieniądze wrócą na konto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Czyli że jak

Gracz musi dokonać wpłaty nie mniej bonusu

wpłaciłem 10pln dostałem bonus 5pln, spełniłem warunki obrotu, potem wpłaciłem 30pln i w każdym kasynie tak jest a tu

 

I zaczyna obrucić po dokonaniu wpłaty na 40

 

depozyt + bonus + znowu depozyt i dopiero obrót x40 ??

 

Nie widzę problemu,odegraliście już i możecie wypłacić swoje pieniądze :)

 

Ale ja widze problem..... :c:

 

...Polska mowa trudna mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus można wycofać z konta w przypadku, gdy Użytkownik dokona depozyt. Kwota doładowania powinna być nie mniejsza od kwoty, która znajduje się na koncie w moment zapotrzebowania na wypłatę. Po uzupełnieniu konta cała kwota będzie dostępna do wypłaty. Wypłata może być odprawiona na ten portfel czy kartę, za pomocą której użytkownik wnosił depozyt.

 

Jeśli Użytkownik uzupełnia konto, ale przy tym nie wydatkował bonusową kwotę,on musi odegrać bonus i kwotę doładowania. Suma do wypłaty będzie wynosić: bonus + kwota doładowania, pomnożonej razy 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się