Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Energybet - 100% do 100 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1488809898__screenhunter_08_mar_06_1

 

-> EnergyBet

 

Regulamin oferty powitalnej:

 

- Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy EnergyBet.

- Oferta jest ważna od 1 lutego 2017 do 31 grudnia 2017.

- Maksymalnie gracz może otrzymać 100 PLN bonusu od pierwszej wpłaty (bonus powitalny odpowiada 100% od pierwszego depozytu).

- Z Oferty Powitalnej mogą skorzystać wyłącznie gracze zarejestrowani w UK, Irlandii, Niemczech i Polsce.

- Do obrotu bonusu wliczają się wyłącznie zakłady pojedyncze i kombinacyjne.

- Oferta Powitalna EnergyBet jest oddzielną promocją od Bonusu Powitalnego <a target="_blank" href="http://bezdepozytu.net/zobacz/energy/"><b>EnergyCasino</b></a>. Oferta Energybet nie może zostać wykorzystana w kasynie.

- Oferta Powitalna nie łączy się z żadną inną promocją będącą w ofercie Energybet.

- Aby zrezygnować z Oferty Powitalnej, gracz podczas rejestracji może wybrać okno „Nie chcę otrzymać bonusu”.

- Rezygnując z Oferty Powitalnej gracz straci możliwość późniejszego jej wykorzystania.

- Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do odebrania Oferty Powitalnej to 20 PLN (karta PaySafe) lub 50 PLN (inne metody płatności).

- Wymagany jest pięciokrotny (5) obrót środkami bonusowymi po kursie łącznym 1.75 lub większym.

- Gracz będzie miał możliwość postawienia zakładów z kursem mniejszym niż 1.75 tylko za własne środki realne (czysta gotówka), które nie będą podlegały warunkom obrotu. Tylko zakłady postawione za srodki bonusowe po kursie 1.75 lub większym będą kwalifikowały się do regulaminowego obrotu.

- Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to śrdoki wolne od obrotu, a Y to środki bonusowe.

- Bonus od pierwszej wpłaty przyznawany jest tylko jeden raz na osobę, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres zamieszkania, adres e-mail, numer karty kredytowej, adres IP (dotyczy to także adresu IP w przypadku, gdy jest on współdzielony).

- Kwota pierwszego depozytu oraz bonus od pierwszej wpłaty razem tworzą środki bonusowe.

- Zabronione jest stawianie zakładów na różne selekcje w ramach tego samego rynku oraz selekcje, które wzajemnie się wykluczają (np. zakład na podwójną szansę i zakład na handicap (azjatycki) +1/-1). W przypadku takich zakładów Energybet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty znajdujących się na nim środków.

- W pierwszej kolejności gracz korzysta z własnych środków realnych, a następnie ze środków bonusowych. W przypadku anulowania bonusu lub upłynięcia jego ważności, kwota bonusu oraz wszelkie wygrane pochodzące ze środków bonusowych zostaną odjęte od kont graczy. Oznacza to, iż w przypadku skasowania bonusu klient jest uprawniony co najwyżej do zatrzymania na swoim koncie kwoty będącej równowartością kwoty depozytu (minus suma odjęta za zakłady przegrane). Przykład: wpłata 60 PLN + 60 PLN bonusu = 120 PLN. Następnie gracz przegrywa środki do kwoty 80 PLN, kwota bonusu zostaje anulowana 80 PLN - 60 PLN= 20 PLN środków realnych pozostaje na koncie gracza.

- Srodki bonusowe zostaną przetransferowane do środków własnych tylko i wyłącznie po rozliczeniu wszystkich zakładów zawartych za środki bonusowe, kiedy oficjalne wyniki zostały już opublikowane.

- Niespełnienie przez gracza warunków obrotu środkami bonusowymi (wpłata + bonus) w ciągu 90 dni spowoduje utratę bonusu oraz ewentualnych wygranych z niego pochodzących.

Energybet.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i konfiskaty znajdujących się na nich środków w przypadku złamania postanowień regulaminu przez gracza.

- W przypadku sporu lub sytuacji dyskusyjnej Regulamin Ogólny znajduje zastosowanie.

- Energybet.com rezerwuje sobie prawo do zażądania od gracza kopii dokumentu tożsamości i dowodu wpłaty.

- Regulamin Oferty Powitalnej działa w uzupełnieniu z Regulaminem Ogólnym. Energybet zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i/lub zakończenia promocji w dowolnym czasie z lub bez powodu, jak również bez konieczności powiadamiania o tym. Gracz jest zobowiązany do sprawdzania wszelkich zmian i aktualizacji w związku z warunkami oferty.

- Niniejszy regulamin jest publikowany w wielu językach celem dostarczenia rzetelnych informacji i łatwego zrozumienia go przez graczy. W przypadku rozbieżności między wersjami językowymi, wersja angielska ma charakter rozstrzygający.

 

-> EnergyBet

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się