Skocz do zawartości


https://b

saperek12

codeclicker

Rekomendowane odpowiedzi

witam przedstawiam wam prosty sposob na zdobycie paysafecard wartosci 10 euro program nazywa sie codeclicker cos podobnego do dogry i banankow wczoraj zalozylem konto i dzis stan mojego konta wyglada tak

pay.png

 

dziennie za zalogowanie dostajemy 5c

zarabiamy w zakładce earn points :

ClickerWall: tutaj mamy co godzine kilka adskipów 5 sekundowych za które dostajemy centa co 2h jest jedno lepsze za 3c

zakładki superrewards i adscend media to ankiety najlepiej płatne

na start mamy pojedyńcze zadania follow na twitterze za 10c i like na fb za 10c

dodatkowo jest tez zakladka z grami ruletka czarne czerwone gdzie mozemy pomnazac nasz zarobek (lub przegrac jak to w hazardzie ;) ) i codecklicker chest takie kolo z nagrodami 0d 50 centow do 5 euro i po rejestracji mamy jedno zakrecenie za darmo mi dalo 1 e

klikanie zajmuje doslownie 5 min i wydaje mi sie ze poswiecajac chwilke dziennie w ok 10-15 dni dojde do paysafecard 10euro

 

zapraszam do rejestracji

http://cclicker.com/saperek12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

www.png

 

10 e przekroczone w 10 dni :respekt: celuje w paysafecard 25 e :) jak ktos chcialby mi pomoc wystarczy ze zarejestruje sie z mojego linku i wyklika raz clickerwall co zajmie minute a dostane 25c :piwo1: zapreszam do rejestracji :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o klikanie co godzine masz do klikniecia kilka linkow za ktore dostajesz pare centow klikanie zajmuje minute mozna do tego sie zalapac na jakies ankiety ktore sa platne od 20 centow nawet do 2 euro

ja juz zarobilem tyle

 

wwas.png

 

wszystko mi zajmuje ok 10 min dziennie obejrzyj sobie ne youtubie pare filmikow zeby zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egonik lewy pieniadz za darmo zawsze sie przyda tym bardziej ze praktycznie nic sie przy tym czlowiek nie narobi a z paysafecard 25 e mozna juz cos ugrac w kasynie lub u buka i ja juz od jakiegos czasu nie przeznaczam swoich zarobionych pieniedzy na hazard tylko wygrane z darmowek lub zarobione z innych zrodel w necie dzieki czemu mam bilans na plusie nie rozumiem po co ta twoja docinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich mają jakiś ciężki ten system i refow mi jakoś nie zalicza ale dzieki :piwo1: parę osób na innych forach chwalilo się już że dostało swoje paysafecard ja dzis zamowilem paysafecard 25e niestety czas oczekiwania bywa różny jak dostanę to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co serwis wyplacalny dzis dostalem <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/paysafecard/"><b>PSC</b></a> 25 jurkow troche sie trzeba naczekac ale nie ma co narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się