Skocz do zawartości


https://b

Alfonso Perez

Betsafe => 100% up to 100 EUR

Rekomendowane odpowiedzi

100% bonus od depozytu â aż do 100 EURO!

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com oferuje wszystkie najlepsze gry Kasyna online jakich mógłbyś pragnąć, wliczając w to Black Jacka, Ruletkę, Maszyny Wrzutowe, Video Pokera, Zdrapki i wiele innych.

 

 

Rozpocznij swoją przygodę w Kasynie <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> od âŹ100 bonusu i oddaj się przyjemności gry wybierając z ponad 100 gier Kasyna! Ta oferta jest aktualna dla wszystkich nowych klientów Kasyna, to znaczy dla wszystkich klientów, którzy jeszcze nie zagrali za prawdziwe pieniądze w naszym Kasynie w przeszłości.

 

Oto w jaki sposób możesz otrzymać swój bonus:

 

Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com, najpierw musisz otworzyć konto gracza.

Dokonaj wpłaty do Kasyna <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> kwoty minimum 10 EUR.

Wyrównamy twoją pierwszą wpłatę w 100%! Bonus będzie dodany do twojego konta gracza natychmiast i automatycznie, nie będziesz musiał robić żadnych dodatkowych kroków.

 

Przepisy i Warunki:

Maksymalna kwota bonusu na gracza wynosi 100 EURO.

Minimalna kwota uprawniona do ubiegania się o bonus wynosi 10 EURO w prawdziwych pieniądzach.

Tylko klienci posiadający konta gracza <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a> mogą otrzymać ten bonus.

Data ważności bonusu wynosi 30 dni.

W celu zachowania standardów gry fair, kwota twojej wpłaty plus otrzymany bonus musi być zagrany przynajmniej 30 razy, zanim kwotą bonusu będzie można swobodnie dysponować. Zakłady bez ryzyka na dowolne gry ( na przykład zagranie zakładu na różny wynik w tym samym rozdaniu w celu stworzenia âzakładu bez ryzykaâ) nie kwalifikują się do wymaganego obrotu bonusem. Przykładami zakładów bez ryzyka, są zakłady na czerwone i czarne jednocześnie w grze Ruletki i obstawianie gracza i bankiera jednocześnie w grze Baccarat. Gracze naruszający przepisy, na przykład jedna osoba obstawiająca Gracza, a inna Bankera, będą mieli natychmiast i nieodwołalnie zamknięte konta gracza, a środki finansowe zostaną nieodwołalnie zamrożone.

Gry Ruletki (wszystkie rodzaje), Black Jack (wszystkie rodzaje), Craps, wszystkie gry video pokera i Baccarata nie liczą się jako gry służące wykonaniu wymaganego obrotu.

Bonus może być otrzymany tylko JEDEN raz na osobę/konto, adres IP, rodzinie, adresie e-mailowym, karcie kredytowej I środowiskach gdzie znajdują się komputery (uniwersytet, kwatera, szkoła, biblioteka, kafejka Internetowa, miejsce pracy itp).

Gracze z Chin, Malezji, Portugalii i Ukrainy są wyłączeni z oferty bonusowej (ze względu na podejmowane próby łamania regulaminu bonusu).

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com zastrzega sobie prawo do zmiany tych przepisów i warunków i oferty w każdej chwili, obowiązkiem klienta, jest sprawdzanie regulaminu w celu zapoznania się ze zmianami i uaktualnieniami.

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany, skrócenia, lub zakończenia tej promocji w każdej chwili bez podania przyczyny.

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com zastrzega sobie prawo, do zgłoszenia prośby o przesłanie kopi twojego dowodu osobistego i poświadczenia złożenia depozytu aby potwierdzić zgodność.

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com zastrzega sobie prawo, do zamknięcia twojego konta gracza i konfiskaty pozostałych środków na koncie gracza, jeśli zajdą uzasadnione okoliczności naruszenia regulaminu/oszustwa.

W przypadku wystąpienia sporów, decyzja zarządu Kasyna będzie decyzją ostateczną i podlegającą dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się