Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Sekabet - Konkurs 2000 PLN do podziału

Rekomendowane odpowiedzi

W takich meczach wiadomo. Owszem jednego nie trafiłem ,ale chyba nie zrozumiałeś o czym pisze. Równe dobrze można było dać ten 1 mecz do typowania bo tych 3 nie dało się nie trafić. To była tylko luźna uwaga ,a nie jakieś pretensje żeby było jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Czy wygrany bonus tylko na zakłady czy w sloty też będzie można zagrać?

 

[ Komentarz dodany przez: Piomar: |14 Lis 2016|, o 16:26 ]

Tylko na zakłady. Po obrocie można robić co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wygrany bonus tylko na zakłady czy w sloty też będzie można zagrać?

W sloty raczej nie pograsz.dopiero jak obrocisz bonus.mialem kiedys tez bonus i dopiero po obrocie moglem zagrac w sloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wysyłam więc loginy i trzeba czekać. Nie pytajcie kiedy itp. bo to już nie ode mnie zależy. Dam znać jak będą dopisane. Gratuluję nagrodzonym :)

 

 

Ty gratulujesz a my dziękujemy za takie konkursy :ok:

 

dzięki takim konkursom wzrasta szansa na jakieś realne wygrane - ja życzę wszystkim aby obrócili ten bonus 200 pln i zrobili sobie wysokie wygrane na święta :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego bonusu bez depozytu nie dokonał Pan wpłaty, dlatego nie kwalifikuje się Pan do odbioru wygranej. Bardzo mi przykro.

 

Tak napisali mi na czacie - porażka :/

 

[ Komentarz dodany przez: Piomar: |17 Lis 2016|, o 20:41 ]

Wyjaśnimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie normalnie osłabili. Nie dostałem bonusu bo moje konto jest powiązane z innym tak mi powiedzieli na live chat pytam dlaczego proszę mi to wyjaśnić odpowiada to samo w kółko pytam czy jest taki sam ip mówi że nie tylko ze jest powiązane. Już po 45 min się trochę wkurzylem i pisze żeby nagrodę przekazać adminowi niech przekaze komu innemu niestety nie może tego zrobić. Jeszcze bardziej dziwne powiedział że nie należy mi się nagroda a 100â od wplaty owszem. I nie ma takiej możliwości żeby z mojego ip było Multikionto. Jestem zły. Może admin coś pomoże i wyrwie nagrodę jak nie dla mnie to może dla następnego.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze ktos z rodziny zalozy konto z tego samego ip albo na ten sam adres zamieszkania ale z innego ip to juz sie nie dostanie.ja po mimo ze jestem tam depo to nie dostalem bo brat tez zalozyl konto z tego samego ip.niema do nich o to pretensij ale wciskaja mi ze mam kilka kont a to juz sciema na calego i poprosilem ze pomimo ze jestem tam depo o zamkniecie konta i podziekowalem za gre i nie bede tam wiecej wplacal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku konto mam jedno na cale domostwo i rejestrowalem sie dawno , robilem tam tez depozyt do kasyna. Pisali ze ich regulamin mowi ze nie mozna skorzystac z darmowego bonusu pod rzad bez depozytu pomiedzy nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa na koncie :piwo1:

 

marcelini, niestety ale u buków tak już jest i jest to traktowane jako multi dlatego nie ma sensu zakładać konta bratu itp. nawet jak się ma czyste intencje. Święta zasada - jedno konto i spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.