Skocz do zawartości


https://b

androlo

WOWAPP - ZARABIAJ ZA DARMO

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja szansa WowApp!

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery

stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z

których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz

prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia.

Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji

. W ten sposób

możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie

oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów

rocznie.

 

W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu

Cash Back

, czyli zwrotu części pieniędzy,

jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami

komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10%

tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE

darmowe.

Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z

reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam

są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast.

Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy

zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto

bankowe, kartę kredytową lub PayPal.

 

 

Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji?

Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:

Skype ma obecne 74 miliony użytkowników

Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy

Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!

Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a

potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy

generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.

Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów

z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że

też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!

Kliknij w ten link:

https://www.wowapp.com/w/androlo/Andrzej-Rula

i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się

otworzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Witaj,

 

Zapraszam Cię do udziału w nietypowym webinarze!

 

Otóż dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się prezentacja DARMOWEGO programu partnerskiego, który pozwala czerpać dzienne dochody z branży wycenianej na 135 miliardów dolarów i nie wymagana jest do tego żadna inwestycja.

 

- Nie trzeba nic kupować

- Nie trzeba nic klikać

- Nie trzeba na nic patrzeć na czas

- Nie trzeba nic re-inwestować

 

Ponieważ program jest darmowy to rozprzestrzenia się jak pożar i jeśli chcesz być jednym z pierwszych w Polsce kto pozna szczegóły, to koniecznie zarejestruj się do udziału w tej konferencji pod tym adresem:

 

http://www.crushit.pl/wow-webinar/

 

Będziesz poproszony o potwierdzenie adresu emailowego, a następnie otrzymasz mailem zaproszenie z linkiem do pokoju webinarowego.

 

Możesz zaprosić też swoich gości!

 

ANDRZEJ RULA

 

P.S. Adres referencyjny (może być Ci potrzebny po webinarze): https://www.wowapp.com/w/androlo/Andrzej-Rula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinieneś korzystać z WowApp

 

 

Być może przegapiłeś ostatni nius z tej branży, więc przypominam: należący do Facebooka komunikator WhatsApp ma już miliard użytkowników! Tutaj przeczytasz więcej o tym: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,113841,...

 

Rynek aplikacji do komunikacji prywatnej i biznesowej jest przeogromny i dlatego powinieneś promować WowApp jak szalony.

 

Dla zaostrzenia apetytu poniżej wklejam mapkę mojego Networku, czyli krajów świata, gdzie ludzie w mojej organizacji korzystają z tej przełomowej aplikacji: czatują, przesyłają sobie informacje, rozmawiają, dzwonią na telefony komórkowe i stacjonarne... oraz zarabiają za każdą minutę swojej aktywności.

 

To, co widzisz, to nie jest efekt huraganowej wielotygodniowej promocji. To jest stan po 6 tygodniach od rejestracji, a w międzyczasie pokazałem aplikację kilku osobom, wysłałem kilka maili i zrobiłem dla zainteresowanych DWA webinary.

 

W mojej ocenie WowApp to doskonałe narzędzie do budowania rynku wewnętrznego, pozyskiwania nowych kontaktów, ale przede wszystkim wyjścia szeroko na świat.

 

Kilkanaście osób skorzystało z mojego zaproszenia do wzięcia udziału w opcjonalnej płatnej akcji reklamowej na rynkach anglojęzycznych i w jej wyniku pozyskaliśmy PONAD 100 OSÓB, głównie z USA!

 

W ten sposób dzięki darmowej aplikacji i zarazem darmowej okazji biznesowej można wyjść na świat, zbudować sobie wielką grupę partnerów i osób zainteresowanych co zawsze jest niezbędnym krokiem budowania poważnego kapitału marketingowego.

 

Jak dla mnie to idealne narzędzie czegoś, co nazywam Rynkiem Wewnętrznym.

 

Ja korzystam z WowApp każdego dnia. A ty? Czy dostrzegasz już w tym potencjał znaczenie przekraczający to, co możemy z tego wyciągnąć dziś czy w najbliższym tygodniu? Zachęcam do poważnej analizy - podobne fale zdarzają się rzadko, a na tę konkretną możesz wsiąść bezkosztowo, a zyskać na tym ogromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się