Skocz do zawartości


https://b

Capo

Unibet - Wytypuj wynik Arsenal - Bolton i zgarnij 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

ARSENAL - BOLTON! ZGARNIJ STÓWKĘ ZA POPRAWNY WYNIK!

 

 

W nadmiarze niesamowitych wydarzeń sportowych w tym tygodniu, wyłania sie świetna oferta na mecz Arsenalu! Jeśli poprawnie wytypujesz wynik meczu, do twojego portfela trafi dodatkowe 100zł! Jak kanonierzy zaprezentują się w spotkaniu z Bolton? Ile bramek padnie w tym meczu? Nie zapominaj o możliwości typowania Live Betting

 

Już dzisiaj zmierzą się ze sobą Arsenal - Bolton! Tylko teraz, masz szansę zgarnąć dodatkowo 100zł na meczu tych drużyn! Wytypuj poprawny wynik tego spotkania, a kasa będzie twoja!

 

Wytypuj dokładny wynik spotkania Arsenal - Bolton, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 20 zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 100zł bonusu!!!

 

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!

 

 

Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Arsenal - Bolton, 20 stycznia 2010 roku

Minimalna stawka 20 PLN.

 

Nagroda w wysokości 100zł, będzie przelana na konto użytkownika <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

 

Promocja nie obejmuję zakładów wniesionych "Na żywo"

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.