Skocz do zawartości


https://b

keyno

Luxorslots-club.com - bonus bez depo , GAMINATOR

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Wypłacają bez problemu bez depo, za pomocą kantoru internetowego przelałem kaskę na Neteller za opłatą, ale co tam, stać mnie :) 70USD wypłacone

 

P.S. Jak by ktoś zakłądał konto na webmoney, to polecam od razu w USD, mniej problemów póżniej z przelewami do NT, Skrilla lub PayPal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmpl mozesz mi napisac na pw lub na maila dokladnie co i jak zrobic na tym webmoney zeby przelac na skrilla? ugralem 12k rubli i zlecam na webmoney a nic na tym nie kumam

 

no i jak zlecic w oogole ta wyplate, bo jest napisane zeby uzupelnic swoje dane, ale jak uzupelniam i naciskam OK to nic sie nie zapisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam wystarczającej liczby postów, by Ci napisać pw, więc tu napiszę.

 

Najpierw musisz uzupełnić dane w kasynie i jakoś zapisać, bez tego ani rusz...

Jak już to zrobisz, zlecasz wypłatę na webmoney.

Na webmoney musisz zweryfikować swoje konto wysyłając na ich stronie ID do akceptacji.

Jak już będziesz miał kasę na webmoney, to wchodzisz na http://24multiexchange.com/exchange-webmoney-to-neteller/

i przelewasz za opłatą na Neteller, co do Skrilla to musisz poszukać w google coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypłata doszła ale mam to w portfelu WMZ i tam mam 169.61 WMZ, jak to wymienic na euro lub dolary? utworzylem portfel w euro, ale nie wiem jak to przelac z tego WMZ. Kazdy kantor wola numeru mojego portfela w euro lub usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kantor, co podałem link wymienia WMZ, jak się zapiszesz na wymianę, to dają Ci numer swojego konta w webmoney i przelewasz im kasę, a oni Tobie do 24h na Neteller, jak jest w innych kantorach to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się