Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Zaproś znajomych i wygraj Paysafecard vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do drugiej odsłony konkursu

 

Na czym to polega ?

 

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój indywidualny link, który znajduje się na podstronie "Zaproś Usera" (na żółto w prawym górnym menu forum) kliknij

 

screenhuntebxb.jpg

 

Wystarczy podawać ten link znajomych aby się rejestrowali na forum.

 

Jeśli masz stronę, blog, konto na facebooku, nk czy jakimś forum możesz wstawić swój indywidualny link i zapraszać inne osoby do rejestracji na forum.

 

Nagrody:

 

1 miejsce - 2x Paysafecard 100 PLN

2 miejsce - 1x Paysafecard 100 PLN

 

 

Konkurs trwa miesiąc - do 20 maja, do godziny 18:00

Zaproszone osoby z takimi samymi adresami IP są zliczani jako jedna osoba.

 

Prosimy uważnie wpisywać maile przy rejestracji gdyż trzeba aktywować konto poprzez link otrzymany na maila!

 

Przestrzegamy przed oszustwami, nasz system jest tak zmodyfikowany, że nawet zmiany IP na nic się zdadzą... Żeby później nie było zdziwienia :)

 

Konta pozyskane za pomocą sztucznych programów nie będą brane pod uwagę - nie zależy nam na przypadkowych i sztucznych kontach - tylko osobach zainteresowanych tematem i rozwinięciem forum :)

 

Jak tylko forum się "rozkręci" ruszymy z fajnymi - cyklicznymi konkursami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

I jak tam sytuacja z rozstrzygnięciem konkursu?

 

P.S. Z tego co widziałem o godzinie 18.00 to inaczej wyglądała klasyfikacja :) ale oczywiście organizatorzy mam nadzieję czuwają nad wszystkim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o PW to wyskakuję mi komunikat: "Nie posiadasz wystarczającej liczby postów aby wysyłać PW"

 

Czy może mi ktoś powiedzieć co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o PW to wyskakuję mi komunikat: "Nie posiadasz wystarczającej liczby postów aby wysyłać PW"

 

Czy może mi ktoś powiedzieć co z tym fantem zrobić?

 

Sprawdź powinno być już ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.