Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Zaproś znajomych i wygraj Paysafecard

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji reaktywacji forum możecie przyczynić się do rozwoju oraz otrzymać nagrodę.

 

Na czym to polega ?

 

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój indywidualny link, który znajduje się na podstronie "Zaproś Usera" (w górnym menu forum) kliknij

 

Wystarczy podawać ten link znajomych aby się rejestrowali na forum.

 

Jeśli masz stronę, blog, konto na facebooku, nk czy jakimś forum możesz wstawić swój indywidualny link i zapraszać inne osoby do rejestracji na forum.

 

Nagroda:

 

Osoba, która zaprosi jak najwięcej osób otrzyma kartę Paysafecard o wartości 100 PLN

 

 

Konkurs trwa do 31 stycznia, do godziny 12:00

Zaproszone osoby z takimi samymi adresami IP są zliczani jako jedna osoba.

 

Prosimy uważnie wpisywać maile przy rejestracji gdyż trzeba aktywować konto poprzez link otrzymany na maila!

 

Przestrzegamy przed oszustwami, nasz system jest tak zmodyfikowany, że nawet zmiany IP na nic się zdadzą... Żeby później nie było zdziwienia :)

 

Konta pozyskane za pomocą sztucznych programów nie będą brane pod uwagę - nie zależy nam na przypadkowych i sztucznych kontach - tylko osobach zainteresowanych tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Witam,

 

Jestem nowy użytkownikiem, bardzo fajny konkurs, mam nadzieję, że mi się uda wygrać :piwo1:

 

Oj, mamy nowego lidera, ale każdemu życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, posprawdzamy nowe konta, ale raczej wygrałeś na 99,9%. Nieoficjalnie składam już gratulacje, nawet już możesz podesłać do mnie dane <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a> - mail + imię i nazwisko na pw. Jak wszystko będzie ok to pewnie wyślę po weekendzie....

 

 

Nieoficjalnie gratuluję :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.