Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

"miron83" mam pytanko. 

Jak długo Ci szła wypłata z Minelab do Binance?

Ja dziś zrobiłem pierwszą wypłatę z Minelab do Coinbase, mija pół godziny a portfel pusty:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

"miron83", proszę o pomoc.

Dokonałem wczoraj wypłaty wykopanych BTC z Minelab na portfel w Revolut.

Dziś doczytałem, że Revolut nie przyjmuje BTC z zewnętrznych portfeli:(....transakcja faktycznie jest "w zawieszeniu". Czy nie przepadną mi BTC?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jjfk napisał:

"miron83", proszę o pomoc.

Dokonałem wczoraj wypłaty wykopanych BTC z Minelab na portfel w Revolut.

Dziś doczytałem, że Revolut nie przyjmuje BTC z zewnętrznych portfeli:(....transakcja faktycznie jest "w zawieszeniu". Czy nie przepadną mi BTC?

 

 

Pisałeś najpierw że wypłacałeś na coinbase teraz na Revolut hmm co cię podkusiło by tam wypłacać. Pisz na grupie https://t.me/minelabbz jaka sytuacja dołącz screna tej wypłaty  i tutaj napisz hello@minelab.bz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jjfk napisał:

"miron83", masz jakieś uprzedzenia do Revolut?

Nie mam uprzedzeń tylko po pierwsze to nie ten portfel do wypłat na ten program a po drugie bez urazy tak jak pisałem na początku odpuść sobie to inwestowanie bo robisz to bardzo chaotycznie naprawdę. Nie szukaj zarobku na siłę najpierw postaw na wiedzę. Nie piszę to złośliwie tylko w taki sposób jak postępujesz wiecej stracisz niż zyskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, miron83 napisał:

Nie mam uprzedzeń tylko po pierwsze to nie ten portfel do wypłat na ten program a po drugie bez urazy tak jak pisałem na początku odpuść sobie to inwestowanie bo robisz to bardzo chaotycznie naprawdę. Nie szukaj zarobku na siłę najpierw postaw na wiedzę. Nie piszę to złośliwie tylko w taki sposób jak postępujesz wiecej stracisz niż zyskasz

Po pierwsze: dlaczego uważasz Revolut za zły portfel? Po drugie: dlaczego uważasz, że więcej stracę aniżeli zyskam?

A dodatkowo powiem Ci, że próbowałem już 5 giełd (portfeli): Egera, Luno, Coinbase, Stormgain, Kraken i powiem szczerze żadna mnie nie uwiodła, wszędzie większe lub mniejsze "chapanie pieniędzy na transakcji":(...a do Revoluta nie ukrywam, mam zaufanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, miron83 napisał:

Sam mam Revoluta i używam go do innych rzeczy niż koparek. Podpytam tylko czy udało ci sie w końcu wypłacić

Owszem, udało się. 

"miron83" a tak w ogóle, jaką giełdę z portfelem polecasz? Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby była tania (prowizje), najlepiej żeby można było dokonać zakupu kartą debetową no i żeby realizacja transakcji była dokonywana niezwłocznie...np. w Kraken musiałem czekać 72 godziny aby móc wysłać zakupione BTC do Minelaba.

I jeszcze jedno, masz przecieki z Minelaba do kiedy te 3% dziennie zysku będzie trwało?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Coinbase i najbardziej z Binance , Zen do wypłat na konto bankowe i robienia depo i kasa szybko dochodzi czasem do kilku godzin czasem następnego dnia na konto a depo do programów zazwyczaj też szybko od kilku minut do kilku godzin a krypto kupuje w  4coins. https://www.4coins.pl/dotacja/?payment=79dd9b107d973ac7de30c82ca02e8f82 i płacę blikiem

Tabela opłat https://www.4coins.pl/wp-content/uploads/2021/10/Zalacznik_2_01112021.pdf lub

w  kriptomat https://kriptomat.io/ref/join?referral=sa4zozal i płacę z kasy co mam na skrillu. Opłaty https://help.kriptomat.io/pl/articles/1790140-ile-kosztuje-kriptomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, miron83 napisał:

jjfk wbij na Bossaapp dobrze tez zbiera krypto robot no ale z wkładem finansowym jest jeśli chcemy szybciej zarabiać a co do tej koparki jestem pozytywnie nastawiony że jeszcze pochodzi

"miron83". Założyłem konto i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miron83", coś niepokojącego dzisiaj się wydarzyło:( 

Koparka ewidentnie przestała kopać...miałem przed południem wykopane 20 USD teraz sprawdzam a tu wykopane 5 USD. Co się mogło wydarzyć?

 

JUŻ WIEM CO SIĘ WYDARZYŁO....MIAŁEM NIEUTORYZOWANĄ WYPŁATĘ, TAK JAKBY KTOŚ  MI SIĘ WŁAMAŁ NA KONTO!

Clipboard02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miron83 napisał:

Dodaj sobie to w programie. Wchodzisz w my profile - security - 2FA Authentication

Screenshot_20230910-215957_Minelab.jpg

Dzięki, już tak zrobiłem.

Czy środki są jeszcze do odzyskania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjfk .Info od admina na grupie do osób

 

OSTRZEŻENIE BEZPIECZEŃSTWA ⚠️⚠️
- Proszę zmienić hasło na silne! ( 123456 nie jest silnym hasłem 😉 )
- nigdy nie wysyłaj swoich danych nieznajomym
- nigdy nie napiszemy pierwsi, możesz zablokować każdego, kto to zrobił, ponieważ na 99% jest to podróbka
- aktywuj 2-czynnik
- dodaj do białej listy swój adres Bitcoin. W ten sposób wypłaty będą możliwe tylko na ten adres. Aby to zrobić, wyślij krótką wiadomość e-mail „Adres Bitcoin do białej listy” na adres hello@minelab.bz, podając adres portfela Bitcoin.

 

Natychmiastowe wypłaty:
Dodaj swój adres Bitcoin do naszej białej listy, aby uzyskać dostęp do naszej funkcji natychmiastowych wypłat.
Po prostu napisz e-mail na adres hello@minelab.bz. Temat: Adres Bitcoin na białej liście Tekst: [ADRES TWOJEGO PORTFELA BITCOIN]
Sprawdzą to w ciągu maksymalnie 24 godzin. Ma to na celu ochronę TWOICH środków i nie ma na celu denerwowania Cię! Proszę zrozumieć, że nasz zespół ma obecnie dużo pracy i to także ludzie tacy jak Ty. Dziękuję za Twoje zrozumienie)

 

Wykonaj te kroki co tu są opisane by uniknąć na przyszłość takich rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, miron83 napisał:

jjfk nie widzę na razie z tym problemów na grupie u nich

Już wyjaśnione. Otrzymałem wiadomość, że taka zmiana adresu BTC ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miron83" zrobiłem wypłatę już prawie 2 godziny temu, a nadal pusto w portfelu, w śledzeniu na stronie mempool.space pokazuje "transakcja nieodnaleziona".

Zaczynam się denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się