Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowa aplikacja Bitcoin Cash to prosta aplikacja mobilna na Androida, w której możemy zarabiać BCH za darmo. Należy do znanej grupy D'Alien Games, twórców odnoszących sukcesy stron, takich jak Publish0x.


Płaci automatycznie w każdy wtorek . Jedynym wymaganiem jest posiadanie ponad 10 000 satoshi na koncie.

 

Aby utworzyć konto, wpisujemy nasz adres e-mail i klikamy „Prześlij” . W kolejnym kroku poproszą nas o wpisanie adresu portfela Bitcoin Cash , w którym chcemy otrzymywać zyski. Robimy to i przechodzimy do następnego ekranu.


Ważne jest, aby nie pomylić adresu naszego portfela Bitcoin (BTC) z adresem naszego portfela Bitcoin Cash (BCH).

 

Jak działa bezpłatna aplikacja Bitcoin Cash

 

Pierwszą rzeczą, którą zobaczymy, gdy tylko uzyskamy dostęp do naszego darmowego konta Bitcoin Cash, będzie menu z pięcioma sekcjami. Z wyjątkiem ostatniego, który służy do modyfikacji niektórych danych osobowych, pozostałe sekcje pozwalają nam zarabiać BCH na cztery różne sposoby .

 

Darmowe menu sekcji aplikacji Bitcoin Cash

 

Jest to gra, w której możemy uczestniczyć raz na godzinę i dostaniemy losowe satoshi . Aplikacja daje nam dwie możliwości w każdym wpisie. Aby aktywować grę, po prostu klikniemy „Zakręć nagrodami” , aż w polach zacznie świecić światełko. To znaczy komórki zaczną tworzące sześć wierszy.

 

W każdej grze składającej się z dwóch spinów mogą wystąpić trzy sytuacje:

Może się zdarzyć , że 2 razy wpadniemy do jednego z pudełek zawierających liczbę . Aplikacja zawsze da nam możliwość wyboru jednego z dwóch pól. Aby dodać nagrodę do naszego salda, klikamy na odpowiednie pole i potwierdzamy klikając „Tak”.

 

Inną opcją jest wylądowanie na jednym z pudełek, które zawierają symbol BCH . W takim przypadku dadzą nam dodatkowy obrót, ale my zdecydujemy się na znacznie lepsze nagrody . Kiedy wylądujemy na tym polu, awansujemy, a w następnym rzucie tylko światło będzie widoczne w dwóch pośrednich rzędach.

 

W końcu może się też zdarzyć, że trafimy na symbol BCH zarówno na pierwszym, jak i na drugim poziomie . W tym przypadku wygramy dodatkowe zakręcenie na trzecim poziomie, decydując się tym samym na wygranie do 100 000 satoshi.

 

Innym sposobem na dalsze dodawanie satoshi do naszego konta jest odebranie bonusów. Za każdy obejrzany film otrzymamy dodatkowy rzut w mini-grze.

 

W aplikacji Free Bitcoin Cash mamy również możliwość generowania satoshi poprzez uzupełnianie ofert na ścianie Offerdaddy. Jak zwykle w tego typu aplikacjach lub na stronach PTC i GPT, ścianki ofert są alternatywnym sposobem na ciągłe dodawanie.

 

Zaproś znajomych
Za każdego znajomego, który dołączy do aplikacji z naszego linku, otrzymamy 10% prowizji od generowanych przez niego zarobków.

 

Aplikacja w google play ma 1milion pobrań co świadczy dobrze o apce

 

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://bitcoinaliens.com/?ref=5598336&game=7&pf=2

bitcoin cash.png

bitcoin cash.jpg

bitcoin cash4.jpg

bitcoin cash6.jpg

bitcoin cash.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się