Skocz do zawartości


https://b

miron83

Nowy drop 5 hexa na start.Wypłaty na Metamask lub Trustwallet

Rekomendowane odpowiedzi

Wydobywanie z chmury hexa
Link do aplikacji poniżej  
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://get.hexanetwork.co/miron83
Nick w aplikacji który czasami trzeba wpisać to: miron83
Nagroda za dołączenie z linku: 5 hexa
Nagroda za poleconego: 5 Hexa  
Dzienne bonusy za logowanie   
DUŻY POTENCJAŁ 
Bardzo proste zadanie - wystarczy raz na 24 h uruchomić koparkę klikając w tapsik i wykopuje hexe 24h.

FBgPWqNWEAYo54Q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Testowa wypłata doszła minimum 100 Hexa

Co to jest sieć Hexa?

 

Hexa Network to innowacja blockchain, która pozwala użytkownikom kopać za pomocą smartfonów, zapewniając tym samym użytkownikom przywilej zarabiania na kryptowalutach. Użytkownicy mają szansę zarobić więcej pieniędzy, zapraszając swoich znajomych podczas wydobywania. Salda zarobione przez Hexa Network dają możliwość kupowania towarów, usług i prawdziwego życia. Hexa została specjalnie zaprojektowana jako sieć prawdziwych ludzi notujących na głównych giełdach kryptowalut w celu handlu fiducjarnymi pieniędzmi.

 

Jaki jest adres umowy firmy Hexa?

 

Adres kontraktu to system, który umożliwia wypłatę Hexa do portfela.
Możesz uzyskać dostęp do adresu umowy Binance Smart Chain, klikając łącze: bscscan.com/tx/0x8bee77b3d954bd76284d1e1d8cdce75e211f41b2c4a940c32ff034842336a872.

 

Czy mogę natychmiast wypłacić moje saldo Hexa? Jak mogę wypłacić moje saldo?

 

Gdy Twoje saldo Hexa osiągnie limit Hexa, możesz wypłacić BEP-20 (do portfela, który utworzysz na Binance Smartchain).
Nie wypłacaj środków do portfela, który utworzyłeś na żadnej giełdzie. Wypłacaj pieniądze do zdecentralizowanych portfeli, takich jak Metamask, Trustwallet

 

CZY muszę płacić, aby zarabiać Hexa?

 

Nie, nie musisz nic płacić, aby dołączyć do Hexa Network i zarabiać pieniądze. Nie oznacza to jednak, że Hexa jest darmowa. Regularne działania użytkowników pomagają rozprowadzać Hexę zgromadzoną w basenie. Wkład w społeczność wymaga konsekwentnego poświęcenia, dzięki czemu możesz otrzymać nagrodę Hexa. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się codziennie i aktywować sesję wydobycia jadalnego. Dzięki niemu możesz pomóc nam zwiększyć społeczność, zapraszając znajomych i zarabiając więcej pieniędzy.

 

Czy aplikacja Hexa wyczerpie moją baterię lub będzie zbytnio korzystać z Internetu?

 

Oprócz bycia na infrastrukturze Bitcoin, Hexa ma inny dzień pracy niż Bitcoin. Po otwarciu aplikacji Hexa i podczas faz logowania, które potrwają 15 sekund, występuje bardzo niewielka ilość opłat i zużycia Internetu. Po zalogowaniu nie musisz pozostawiać otwartej aplikacji. Hexa Network nie działa w tle i nie zużywa baterii telefonu oraz internetu po zamknięciu aplikacji.

 

 Jak mogę zobaczyć moje Hexa w moim portfelu?

 

1. Pobierz aplikację Trust Wallet z Marketplace
 2. Przejdź do zakładki Wallet
 3. Naciśnij przycisk odbierania
 4. Wpisz HEXA w polu wyszukiwania
 5. Kliknij przycisk Dodaj niestandardowy token
 6. Wpisz 0x9Bc444FC09f3660AD09B668f4A73b603b370F07e w adresie umowy lub zeskanuj  kod QR
 7. Naciśnij przycisk Zapisz
 8. Na koniec możesz skopiować swój adres BEP20, mówiąc Odbierz HEXA i kopiuj i wypłać swoje HEXA z aplikacji HEXA do swojego portfela.

hexa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się