Skocz do zawartości


https://b

xrpfan

Dukascopy płaci 5 DUK+, tyle samo za polecenie, warte około 7/8 euro od razu do wypłaty

Rekomendowane odpowiedzi

Dukascopy płaci 5 DUK+, tyle samo za polecenie, warte około 7/8 euro od razu do wypłaty 

 

Instrukcja:

 1. Pobieramy aplikację Dukascopy Connect 911 na telefonu ze sklepu play (android) albo app store (iphone) 

 2. Rejestrujemy się podając swój numer telefonu

 3. W polu gdzie trzeba podać kod polecający wpisujemy ,,JUS-RTU'' (bez tego nie otrzymamy bonusu)

 4. Klikamy ikonę ,,Bank'' jest to 3 ikonka na dole i wypełniamy formularz weryfikacyjny skanując tylną część dowodu

 5. Następnie na czacie klikamy ,,Czat with bank''

 6. Musimy przejść weryfikację z zespołem pomocy technicznej w języku angielskim lub języku polskim (weryfikacja w języku polskim możliwa jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18) Weryfikacja jest dużo prostsza niż na   Bitpandzie i każdy ją przejdzie bez problemu

 7. Po weryfikacji otrzymujemy 5 DUK= warte ok. 7/8 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

 

19 minut temu, xrpfan napisał:

Dukascopy płaci 5 DUK+, tyle samo za polecenie, warte około 7/8 euro od razu do wypłaty 

 

Instrukcja:

 1. Pobieramy aplikację Dukascopy Connect 911 na telefonu ze sklepu play (android) albo app store (iphone) 

 2. Rejestrujemy się podając swój numer telefonu

 3. W polu gdzie trzeba podać kod polecający wpisujemy ,,JUS-RTU'' (bez tego nie otrzymamy bonusu)

 4. Klikamy ikonę ,,Bank'' jest to 3 ikonka na dole i wypełniamy formularz weryfikacyjny skanując tylną część dowodu

 5. Następnie na czacie klikamy ,,Czat with bank''

 6. Musimy przejść weryfikację z zespołem pomocy technicznej w języku angielskim lub języku polskim (weryfikacja w języku polskim możliwa jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18) Weryfikacja jest dużo prostsza niż na   Bitpandzie i każdy ją przejdzie bez problemu

 7. Po weryfikacji otrzymujemy 5 DUK= warte ok. 7/8 euro

 

ok. ja juz  mam w jaki sposób to spieniezyc , bo wszedzie limity sa wyzsze od tych 5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, patrolix napisał:

 

ok. ja juz  mam w jaki sposób to spieniezyc , bo wszedzie limity sa wyzsze od tych 5 

Wymień Duk na Euro , rejestrowałeś sie z moim kodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, xrpfan napisał:

Wymień Duk na Euro , rejestrowałeś sie z moim kodem ?

tak z twoim kodem, czy zamieniam poprzez wybranie sprzedaj ? co wpisac w ,,cena za coina'' bo wpisywalem rozne kwoty i nie szło wytłumaczysz gdzie dokładnie to zamienic?

Screenshot_20220225_041858_air.com.iswfx.connect.jpg

Screenshot_20220225_042539_air.com.iswfx.connect.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2022 o 04:03, xrpfan napisał:

Ja też nie muszę mieć 30 postów

odezwij sie na email(kejpax888@gmail.com) jak masz sposob by to spieniezyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się