Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

http://newweb.windmedia88.com/#/register?code=645DB72F1

 

Na poziomie VIP0 mozna wyplacić jednorazowo 30 zł, ( 5 dni ) ale zarobić mozna 75 zł

od VIP1 do VIP4 wyplaty są mozliwe codziennie a na VIP5 są dostępne 2 razy dziennie. Wyplata 7 dni w tygodniu, czas wyplaty do 10 minut.

 

Zasady których nie możemy złamać:

 

1. Członkowie zwyczajni nie mogą rejestrować wielu kont do codziennych bezpłatnych zadań. Konta naruszające zasady zostaną usunięte.
2. Aktualizacja VIP, zarejestruj wiele kont, aby wykonywać zadania i zarabiać więcej prowizji muszą być przynajmniej VIP1
3. Członkowie zwyczajni mogą jednorazowo wypłacić tylko 30 zł, ponieważ wniosek jest opodatkowany na rzecz państwa. Członkowie VIP mogą wypłacać pieniądze raz dziennie, spełniając minimalny wymóg wypłaty 30 zł
4. Wszyscy członkowie VIP są ważni przez 1 rok od momentu jego zakupienia
5. Po otrzymaniu zadania należy wykonać je zgodnie z regulaminem, otworzyć link z zadania, polubić, obserwować, wgrać screenshot do zadania, przesyłanie fałszywych zdjęć jest surowo zabronione

 

273524810_367027061514453_4584934436475941860_n.jpg.e2e50559ad0b038f47b9b3bc710f4a4e.jpg273200362_343461260979855_4496925919658769970_n.thumb.jpg.0acce0c370e167c6f7acdfd87d5ad234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

19 minut temu, Zoganfx napisał:

skąd takie nieprawdziwe info?.

bo mi zablokowali.Na innym forum też o tym pisali że potracili dostępy.Bez depo nie ma co działać nawet i też nie wiadomo czy sie nie zawiną szybko.Szkoda czasu.Jeden z powodów blokady np VIP0 can't create multiple accounts", 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie VIP0 mozna wyplacić jednorazowo 30 zł, ( 5 dni ) ale zarobić mozna 75 zł, po tym blokują konto

nie czytasz tematu tylko widze wszedzie sie udzielasz, Twój HPlike na tej samej zasadzie istnieje, ktoś chce 30 zl zarobi w 5 dni, zarobi, ktoś nie chce to nie zaklada konta, jak nie czyta zasad to nie wie czemu konto nagle nie dziala i brudzi mi post, a dziwne to takie ze nie mozesz multikont otwierac? jest to opisane w zasadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że działa na takiej samej zasadzie HPlike Pisze tylko że mi zablokowali tu konto i nie tylko mi bez powodu przy zleceniu wypłaty. I nic nie pisałeś na początku posta o blokadzie konta więc co ma tu czytanie ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoje zdanie i nie byłó tu mowy o złamaniu zasad tylko taki jest ich wymysł.A mi zablokowali nie podając powodu.Przykład dałem jak  piszą czym się tłumaczą np na WhatsAppie Wystarczy wpisać w neta WindMedia  i wyskoczą opinie na innych forach i pewnie każdy złamał zasady co tam napisał. A reklame to ty tu na siłe robisz że jest to coś pewnego  i się sadzisz jak bym ci życiowy biznes  zniszczył licząc pewnie że ktoś zainwestuje i zgarniesz za to prowizje.Logiczne też jest chyba też że jak nie ma wpłat do takich jak ten  program i jak to piszesz do podobnych typu HPlike to z nieba te pieniądze nie lecą darmowe jak będzie więcej wypłacających niż wpłacających to w każdej chwili mogą zawinąć się bo nie jest to dla nich opłacalne.Chyba pierwszy raz w takim programie jesteś skoro nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisac w neta i nic się nie znajdzie wez zajmij się swoim HPlikiem i zalmales zasady które jasno są opisane, multikonto jest banowane, od wczoraj jestes w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady których nie możemy złamać:

 

1. Członkowie zwyczajni nie mogą rejestrować wielu kont do codziennych bezpłatnych zadań. Konta naruszające zasady zostaną usunięte.
2. Aktualizacja VIP, zarejestruj wiele kont, aby wykonywać zadania i zarabiać więcej prowizji muszą być przynajmniej VIP1
3. Członkowie zwyczajni mogą jednorazowo wypłacić tylko 30 zł, ponieważ wniosek jest opodatkowany na rzecz państwa. Członkowie VIP mogą wypłacać pieniądze raz dziennie, spełniając minimalny wymóg wypłaty 30 zł
4. Wszyscy członkowie VIP są ważni przez 1 rok od momentu jego zakupienia
5. Po otrzymaniu zadania należy wykonać je zgodnie z regulaminem, otworzyć link z zadania, polubić, obserwować, wgrać screenshot do zadania, przesyłanie fałszywych zdjęć jest surowo zabronione
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, miron83 napisał:

Wyraziłem swoje zdanie i nie byłó tu mowy o złamaniu zasad tylko taki jest ich wymysł.A mi zablokowali nie podając powodu.Przykład dałem jak  piszą czym się tłumaczą np na WhatsAppie Wystarczy wpisać w neta WindMedia  i wyskoczą opinie na innych forach i pewnie każdy złamał zasady co tam napisał. A reklame to ty tu na siłe robisz że jest to coś pewnego  i się sadzisz jak bym ci życiowy biznes  zniszczył licząc pewnie że ktoś zainwestuje i zgarniesz za to prowizje.Logiczne też jest chyba też że jak nie ma wpłat do takich jak ten  program i jak to piszesz do podobnych typu HPlike to z nieba te pieniądze nie lecą darmowe jak będzie więcej wypłacających niż wpłacających to w każdej chwili mogą zawinąć się bo nie jest to dla nich opłacalne.Chyba pierwszy raz w takim programie jesteś skoro nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje

napisalem zamilcz i zajmij się swoim HPLIKIEM liczac ze ktoś zainwestuje i pewnie zgarniesz prowizje, jak będzie więcej wypłacających niż wpłacających to w każdej chwili mogą zawinąć się bo nie jest to dla nich opłacalne.Chyba pierwszy raz w takim programie jesteś skoro nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się