Skocz do zawartości

https://b

Myone

VAULT Szybka rejestracja 3$za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Vault czyli e-wallet zarejestrowany w banku Litwy
Daje 3 euro za udaną rejestrację i weryfikację
Brak opłat za prowadzenie wygląda bardzo  solidnie
Darmowa karta wirtualna możliwość zamówienia fizycznej
Reflink https://vaultapp.page.link/w37PPRRbDfRno741A
 kod polecający PI01KO107 bez niego nie ma bonusa
Czysty : https://www.devere-vault.com/

Dowód screan że wypłacają, święta były i dużo osób się rejestrowało.narazie otrzymałem 3e,

Screenshot_20211227-120357.png

O wszystko dopytam na live chat jak będą dostępni.ja jeszcze nie otrzymałem za ciebie bonusa. Podaj mi na PW email z którego się rejestrowałem.Oni są uczciwi więc to jakiś kiks z ich strony

2 godziny temu, Surdii napisał:

zarejestrowałem, potwierdziłem bonusu brak :)

Mi dopiero dzisiaj dodali 3e, także proszę być cierpliwym, dodadzą bonus na 100%

2 godziny temu, Myone napisał:

Mi dopiero dzisiaj dodali 3e, także proszę być cierpliwym, dodadzą bonus na 100%

OFICJALNA INFORMACJA Z LIVE CHAT:

Pieniążki za rejestracje i polecanie są wypłacane ale mają bardzo dużo nowych urzytkownikow więc proszę uzbroić się w cierpliwość.VAULT to pewna firma.Pozdrawiam

W dniu 27.12.2021 o 14:41, Myone napisał:

OFICJALNA INFORMACJA Z LIVE CHAT:

Pieniążki za rejestracje i polecanie są wypłacane ale mają bardzo dużo nowych urzytkownikow więc proszę uzbroić się w cierpliwość.VAULT to pewna firma.Pozdrawiam

Apka nadal wypłaca, pieniądze można wysłać na Skrill poprzez virtualna kartę.Pozdrawiam 

Nie wiadomo do kiedy oferta będzie ważna więc zapraszam wszystkich do skorzystania

Bałagan?? Co ty mówisz człowieku. Założyłem konto tydzień temu i żadnej wiadomości żadnych działań oraz żadnych pieniędzy nie zobaczyłem. Kolejny scam !!!!!!

23 minuty temu, Swiety9 napisał:

Bałagan?? Co ty mówisz człowieku. Założyłem konto tydzień temu i żadnej wiadomości żadnych działań oraz żadnych pieniędzy nie zobaczyłem. Kolejny scam !!!!!!

Prosze podaj mi swoje dane na PW, zapytam o ciebie na live chat.

Osoby które zarejestrowały się z mojego reflinka i nie otrzymały bonusa do tej pory też proszę o podanie imienia i nazwiska na PW

Pozdrawiam

Mnie wywala z aplikacjI, po zalogowaniu gdzie trzeba wybrać kraj i TIN, wyskakuje komunikat że żądanie nie może zostać obecnie przetworzone.... Coś z tym nie tak, chyba nie warto. 

4 godziny temu, Agiiis napisał:

Mnie wywala z aplikacjI, po zalogowaniu gdzie trzeba wybrać kraj i TIN, wyskakuje komunikat że żądanie nie może zostać obecnie przetworzone.... Coś z tym nie tak, chyba nie warto. 

Maja techniczne problemy, nowa promocja i nawałnica husarii, ja miałem problem z zalogowaniem się do aplikacji. Ale dziś wszystko ok.maja problem z naliczaniem referall.Ale ogarniają to.Prosza o cierpliwość.Pozdrawiam

19 godzin temu, Surdii napisał:

Scam jak uj. nie polecam

Dear Piotr, please be informed that within your referral code no one named Derek has not been registered. Regards, Vault team

Według supportu nie zarejestrowałes się z mojego linku polecającego, ja ciebie też nie widzę w aplikacji jako osoba zarejestrowana z mojego linku.Pozdrawiam

Aplikacja w dalszym ciągu wypłaca, dziękuję za korzystanie z mojego reflinka.Wszystkiego dobrego w 2022r. Pozdrawiam

1 godzinę temu, Myone napisał:

Aplikacja w dalszym ciągu wypłaca, dziękuję za korzystanie z mojego reflinka.Wszystkiego dobrego w 2022r. Pozdrawiam

To jakieś go...no

Czekałem dwa tygodnie na weryfikację i teraz odpisali że odrzucone oczywiście na email nikt nie odpisał

Nie polecam !!!!!

3 godziny temu, Swiety9 napisał:

To jakieś go...no

Czekałem dwa tygodnie na weryfikację i teraz odpisali że odrzucone oczywiście na email nikt nie odpisał

Nie polecam !!!!!

Widocznie wysłałeś nieczytelne zdjęcie dowodu, wyślij jeszcze raz.Pozdrawiam

3 godziny temu, Myone napisał:

Widocznie wysłałeś nieczytelne zdjęcie dowodu, wyślij jeszcze raz.Pozdrawiam

Nieczytelna to jest ta twoja promocja chłopcze bo poza tobą nikt nic nie otrzymał

14 godzin temu, Swiety9 napisał:

Nieczytelna to jest ta twoja promocja chłopcze bo poza tobą nikt nic nie otrzymał

Powiedz to porunastu osoba co się zarejestrowały z mojego reflinka wysyłając czytelnie zrobione KYC to cie wysmieja.Pozdrawiam

18 minut temu, Myone napisał:

Powiedz to porunastu osoba co się zarejestrowały z mojego reflinka wysyłając czytelnie zrobione KYC to cie wysmieja.Pozdrawiam

Jakos nie widzę nikogo kto by pochwalił 

54 minuty temu, Swiety9 napisał:

Jakos nie widzę nikogo kto by pochwalił 

Gdyby nie RODO. To wklilbym tutaj screan z aplikacji bo mam podane tam imiona i nazwiska.pozdrawiam

+zeby wyplacic na konto trzeba 13 zl zaplacic za przelew wypłata minimum 2 zl czyli cały bonus 3€ nie pozwoli na wypłatę dziekuje dowodzenia

nawet złotowki nie wyplacicie za zalozenie konta, musielibyscie polecic 1-2 osoby zeby wypłacić dyszke która i tak dojdzie w 3-5 dni roboczych