Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Unibet / Maria / Bingo (dostępny Skrill)

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

mam jeszcze inne konta na słupy

Na jednym gdzie miałem po angielsku spiny były, ale w jakis sposób sie same anulowały

A na kontach z polskismi napisami ;], nie było opcji dodania w spinów w bonusach

Nie wiem czy ma znaczenie, czy tylko z przypadkuy na tym koncie sie udało dodać, ale miałem

 

jak dla mnie to powinienes wyleciec z forum chociaż by za multikonta- dziwna sprawa zamiast odpowioedzieć na posta to dopisywać się do mojego.

Multi konta jak bym zakładał kilka na siebie to jeszcze zrozumiem.

Słupy, to moim znajomi, którzy udostępniają mi swoje dane, włącznie z dowodami, skrillami i innymi wodotryskami,jak ugram dziele się z nimi hajsem, oni zadowoleni i ja również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest oszustwo wlasnie i mozesz dostac blokade w kasynie i moga nie wyplacic Ci srodków.

I moim zdaniem własnie przez takie kombinowanie jestesmy wykluczeni  z wielu promocji w wielu kasynach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, devil22 napisał:

ale to jest oszustwo wlasnie i mozesz dostac blokade w kasynie i moga nie wyplacic Ci srodków.

Nie jest bo jest to na inne osoby, z innego ip. To tak jak by te osoby grały, tylko robię to za nie

Nie oszukujmy się, ale postronna osoba nie związana z tematem, to nawet jak się zarejestruje dostanie darmochę, obróci i wygra, to polegnie już na próbie wypłaty, zwłaszcza jeżeli ma to się odbywać przez jakiś e-wallet.

Na Bet-at-home mam dwa konta na siebie, tylko imię inne, na obydwa robiłem depozyty i z obydwu wypłacałem na swoje konto bankowe. To same dla obydwu kont.

Czasami jednego dnia z obydwu, i nigdy nie było problemu.

Ale to zakładałem na początku swojej przygody z owym hobby.

Teraz kiedy już wypłaciłem sporo siana z darmochy, to wiem że nie ma sensu zakładać kilku kont bo i tak się nie wypłaci, dla tego pogadałem ze znajomymi, pokazałem jak to działa, pokazałem przelewy które dostałem wygranych.

A jak dostali kasę, to sami potrafią dzwonić czy nic im nie wygrałem, jak siedzą puści.

Formalnie nie łamię żadnych przepisów.

Jedynie w ocenie moralnej można podciągnąć to pod naciąganie

Ale nie wiem czy grając w kasynach jak oceniając same kasyna, to czy na pewno powinienem mieć jakiekolwiek rozterki moralne wobec kasyn.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie bede Cię uswiadamiał bo nie wiesz o czym piszesz... w niektorych kasynach zmiana Ip umożliwia ci zalozenie konta na "słupa" jednak renomowane kasyna mają również opcje sprawdzenia po id dysku np playtech u ktorego nic nie dostajemy bo CWANIAKI jak ty uważali że nie robią nic złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się i opiera na numerach mac:, na szczęście mam kilka urządzeń, nie twierdzę że nie da się wyśledzić kombinacji, ale do tej pory nie miałem problemów.

Zresztą jak będą to konsekwencje poniosę ja a nie Wy, więc nie wiem o co się spinacie.

Przecież ja was nie przekonuje do tego że to jest dobre i że też powinniście tak robić. Opisuje jedynie swoje działania, nikogo nie chce przekonywać ani zachęcać, nie neguje też waszych racji, jeżeli moje metody są dla Was nie do przyjęcia i sami nigdy byście tak nie zrobili, to macie rację, u mnie to funkcjonuje z powodzeniem, i ja uważam że mam rację, prosty relatywizm. To że myślimy inaczej, to nie znaczy że ktoś musi racji nie mieć. Tak uważam ja, i tutaj chyba również mamy odmienne zdania, przynajmniej tak wnioskuję po tym co piszecie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi święte oburzenie, tak jak by kasyna to były świątynie moralnego odrodzenia. Nikt nie ma pewności że kasyna nie kantują.

I nie ma czegoś takiego że przez takich jak kasyna nie przyjmują graczy z polski.

So przecież terms and conditions, i tam jest napisane co jest dozwolone a co nie, naruszanie tych zasad ma swoje konsekwencje. A że kasyna mają swoje soposoty na wykrywanie różnych kombinacji, to w postach powyżej sami piszecie, adresy mac, albo sprawdzanie po ip dysku, cokolwiek to znaczy.

I to że w jakimś kasynie 3/4 graczy z polski kombinuje, a tylko 1/4 jest uczciwa, nie ma nic do tego że kasyna rezygnują z obsługi Polaków.

To jest Biznes i tylko tyle. Liczy się zysk, a kasyna to maszynki to zarabiania hajsu dla podmiotów do których należą.

Jeżeli 3/4 będzie kombinować i w efekcie nic nie wypłacą, to na tej 1/4 jeżeli da się zarobić to kasyna będą obsługiwać.

Przykładem niech są kasyna które obsługują Polaków, ale darmowe promocje nie dla PL.

Choćby w tym te macie i te kasyna i pamiętne piątkowe spiny. Przyszedł moment że nie dla PL.

Bo to jest właśnie biznes, nacja i nasze narodowe zdolności do kombinacji nie maja nic do tego. Myślicie że w innych krajach nikt nie kombinuje i wszyscy są uczciwi.

Naiwność.

Biznes i jeszcze raz biznes, to że kasyna nie dla PL, czy darmowe promo nie dla PL, to tylko dla tego że jako naród jesteśmy biedni w porównaniu do bogatszych.

NIe robimy depozytów na tyle żeby opłacało się dawać darmochę, albo w ogóle obsługiwać i tyle.

Biznes polega na zwiększaniu zysku i zmniejszaniu kosztów, jeżeli korzystamy z darmoch i cześć wypłaci, a depo się nie robi, to to się nie opłaca.

Tyle i tylko tyle.

Dotego śmieszy kontekst tych wypowiedzi, jakoby strasznie złe było oszukiwanie kasyn, tak jak by uczciwość kasyn była czymś oczywistym

I choćby wszyscy gracze na świecie byli uczciwi choćby nie wiem jak, to kasyna i tak będę optymalizować zyski i dalej będą wprowadzać różne obwarowania, i utrudnienia. Bo na tym polega biznes.

Jak ktoś myśli że było by inaczej, to znaczy że posiada mentalność dziecka.

Skoro gram w taki sposób i funkcjonuje to normalnie i kasyna nie mają z tym problemów to nie rozumiem czemu Wy chcecie być lepsi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się