Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Panel ankietowy podobny do ysense. Zarabia się w nim dużo szybciej niż na tych krajowych. Masz ochotę poklikać to zapraszam do rejestracji.Wypłaty od 1$ na paypala
Zakładamy konto na stronie
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://www.superpay.me/?ref=miron83

Przechodzimy do zakładki Paid Surveys następnie klikamy Daily Paid Surveys.
Pokazały nam się wszystkie dostępne ankiety. Następnie klikamy na nazwę ankiety np. "Opinion Capital Paid Survey Router - Premium Unlimited" otwiera nam się ankieta i uzupełniamy ją.
Po zakończeniu ankiety klikamy przycisk Submit.

Wypłata zarobionych pieniędzy

Przechodzimy do zakładki Rewards następnie przechodzimy do Withdraw Cash i wybieramy metodę wypłaty.
 

super7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Instrukcja

 

Załóż konto w Superpay me w ciągu kilku minut. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu i szczegółów płatności. Otrzymasz za to premię 0,20 $. Jak tylko to zrobisz, będziesz mógł od razu zacząć zarabiać. 

 

Płatne ankiety
Superpay me oferuje ogromny zakres płatnych ankiet, z których możemy skorzystać. Jeśli klikniemy„Płatne ankiety” w górnym menu nawigacyjnym, zobaczymy wiele opcji. Kliknij „Dzienne płatne ankiety”, a  będziesz miał do wypełnienia dziesiątki ankiet. Każda ankieta pokaże Ci, ile pieniędzy dostaniesz za jej wypełnienie. Zobaczysz również listę dostawców zewnętrznych, która będzie miała również listę ankiet gotowych do wypełnienia.

 

Oferta ściany
Możliwe jest zarabianie pieniędzy poprzez współpracę z partnerami Superpay me. W niektórych przypadkach możemy zarabiać, biorąc bezpłatne wersje próbne określonych produktów, grając w gry online, recenzując produkty i nie tylko. Niektórzy partnerzy płacą nam za zakup swoich produktów za pośrednictwem linków Superpay me.

 

Oglądaj filmy
Również w sekcji „Zaoferuj ściany” zobaczysz kilka opcji oglądania filmów za pieniądze. Widzimy w niej ile pieniędzy zarobimy na jednym filmie. Te filmy to głównie reklamy produktów, ale przynajmniej będziesz mógł wybrać kategorię filmu.

 

Konkursy
Co kwartał 20 najlepiej zarabiających użytkowników Superpay me otrzymuje premię pieniężną. Najlepiej zarabiający otrzymuje 350 USD. Osoba z drugimi zarobkami otrzymuje 200 dolarów, a osoba trzecia wygra 100 dolarów. W sumie co kwartał dostarczane są nagrody pieniężne w wysokości 1000 USD. Możemy zobaczyć ligową tabelę 20 najlepiej zarabiających, a także swoją pozycję w porównaniu z nimi.

 

Polecenia
Otrzymujesz unikalny link polecający, który możesz udostępnić rodzinie, znajomym.Otrzymujemy premię w wysokości 25% dożywotnich zarobków osoby poleconej.

 

Aplikacje mobilne
Nie ma dedykowanej aplikacji mobilnej do pobrania dla Smartpay me, ale działa doskonale na smartfonie lub tablecie. Dopóki mamy działające mobilne połączenie internetowe, oznacza to, że możemy wypełniać ankiety.

 

Kody promocyjne
Okresowo Superpay me będzie publikować kody promocyjne na swoich stronach w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie i Twitterze .Te kody promocyjne zasilają nasze konto darmowymi punktami, które możemy następnie wymienić na nagrody.

 

Wypłaty

Możemy zamienić swoje punkty na płatności PayPal, a próg wypłaty wynosi tylko 1USD. Można dokonywać nieograniczonej ilości wypłat. Wypłatę na PayPal zlecamy tylko raz dziennie.

Możemy także wypłacić środki na Wise, chociaż próg wypłaty wynosi  20USD. Wypłaty Bitcoin są dostępne od 30 $ 

super 89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak to robisz, że tyle zarabiasz? Ja większości ankiet nie mogę wypełniać, tylko czasem daje mi z laboratoriów orzechowych, cpx wgl nie mam, OC też mi nie daje punktów no i po za tym same mało płatne, możesz pomóc? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ascaron91 napisał:

Mam pytanie, jak to robisz, że tyle zarabiasz? Ja większości ankiet nie mogę wypełniać, tylko czasem daje mi z laboratoriów orzechowych, cpx wgl nie mam, OC też mi nie daje punktów no i po za tym same mało płatne, możesz pomóc? Z góry dzięki.

Wysłałem na priv info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się