Skocz do zawartościPiomar

Betwinner - Bonus 100% do 300 €

Rekomendowane odpowiedzi

ScreenHunter 825.jpg

 

Jak otrzymać bonus?

 

1. Zarejestruj się w BetWinner.

2. Wypełnij wszystkie pola w dziale "Moje konto"

3. Doładuj swoje konto kwotą do 300 €

4. Bonus zostanie doliczony do stanu konta automatycznie po złożeniu depozytu.

 

Regulamin

1. Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota depozytu wymagana do aktywacji bonusu wynosi 1 €.

2. Warunkiem otrzymania bonusu jest wypełnienie wszystkich wymaganych pól w sekcji Moje konto i zaznaczenie opcji "Weź udział w ofertach bonusowych". Po dokonaniu rejestracji lub podczas wpłaty depozytu należy wybrać rodzaj bonusu: "Sport", lub "Automaty". Środki zostaną dopisane do konta bonusowego.

3. Obróć kwotę bonusu i depozytu 28-krotnie na automatach. Nie wszystkie automaty można wykorzystać w celu obrotu bonusem.

4. Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).

6. Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

7. Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

8. BetWinner zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w dowolnej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

9. BetWinner zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

10. BetWinner zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to BetWinner zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

11. Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.

12. W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.

13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to BetWinner zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

14. Po obrocie bonusem, na Twoje konto główne przelana zostanie pełna kwota bonusu. Jeśli po lub w trakcie obracania, stan konta bonusowego wyniesie 0, to bonus i depozyt uznaje się za utracone.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu BetWinner.

*Załącznik

Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu rejestracji. Do czasu obrócenia bonusu wysokość stawki nie może być większa niż €5. Po upływie 7 dni bonus i wszystkie wygrane z wykorzystaniem bonusu zostaną utracone.

Aby otrzymać bonus, musisz wyrazić zgodę zaznaczając opcję "Weź udział w ofertach bonusowych" w dziale Moje Konto.

Jeśli użytkownik odrzuci ofertę, to bonus i wszelkie wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Pozostałe środki z depozytu zostaną przelane na Twoje główne konto.

 

-> BetWinner

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
    

    

  

BetWinner">
W dniu 16.07.2020 o 10:39, BetWinner napisał:

Witam wszystkich, jeżeli ktoś ma problem przy założeniu konta w BetWinner i nie widzi opcji "POLSKA" na liście wyboru kraju to podczas rejestracji można wybrać inny kraj niż Polska. Odezwać się do supportu pod podany e-mail "info-pl@betwinner.com" z prośbą o zmianę kraju na "POLSKA". Ręcznie skorygują. Miłej zabawy! 

-> BetWinner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...