Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

BAH jest nielegalem w Polsce !!!

 

Drogi Gościu,
ze względów prawnych strona internetowa bet-at-home.com jest niedostępna dla graczy posiadających adres zamieszkania w tym regionie. Jeśli masz pytania dotyczące naszego serwisu, prosimy o przesłanie wiadomości na adres service.pl@bet-at-home.com. Przepraszamy za niedogodności.

ale jest taka opcja

 

https://www.bet-at-home.com/mobile/pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na 3 kolejke czyli mecze poniedziałkowe już utworzony.Frekwencja w 1 kolejce bardzo dobra bo aż 21 osob i oby tak dalej .Witam w konkursie nowych graczy i mam nadzieje że bedziecie typować do samego konca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z typami na 5 kolejke (środa) juz zapodany.Tabela po 2 kolejkach też wrzucona.Jeżeli coś sie nie zgadza prosze tu pisac bedziemy rozpatrywać.

@jaca1983 ty to chyba typy na 3 kolejke wstawiałeś pod wpływem %😁.Wiecej nie rob mi takich rebusow☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego prowadzący Smika coś zawaliłeś temat, rano miała być tabela i temat na jutro! Czas ucieka nie każdy zajrzy na forum po południu czy wieczorem i straci kolejkę.Proponuję żeby kolejkę nr 7  przesunąć na sobotę o ile zajrzysz na forum.Jeżeli do 16;00 nie zapodasz tematu to zrób 7 kolejkę na sobotę, by forumowicze nie byli stratni.

 

I co robimy z tym fantem? kolejka nie wystawiona ,czekamy do 20;00 tej ,gdy się nie pokaże, to kolejkę 7 trzeba zmienić na sobotę lub niedziele, co na to inni użytkownicy? odpiszcie w temacie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piomar napisał:

@smika na forum wchodzisz i co ? Jak się czegoś podejmujesz to prowadź do końca 😖

to smika nie jest głównym działaczem w tym konkursie? jak tak dalej będzie do świąt nie skończy się konkurs,to może lepiej by było by ktoś z adminów założył tematy na następnych kilka kolejek  , a typujący forumowicze by sami potem rozliczali swoje posty po danej kolejce , oczywiście uczciwie [ewentualne błędy wychwycone do poprawek , bo wiadomo ktoś sprawdzi od czasu jednego czy drugiego, bo zdarzyć się jakaś pomyłka może.Na końcu każdy zsumuje swoje punkty za swoje kolejki i od ostatniej podliczonej tabeli łatwiej by było tabele podliczyć.Można by 7 kolejkę zacząć od niedzieli lub poniedziałku , podać kolejki na 4 dni na przykład z góry w tematach,by typowania odbywały by sie jak obecnie czyli do północy poprzedzająca dana  kolejkę. Co na to szefowie forum?

Podliczenie z opcją ``cytowania`` bez edycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przerwe ale z powodu śmierci ojca musiałem wyjechać.Od poniedziałku dalej startujemy a temat na poniedzialek bedzie jutro.Jeszcze raz przepraszam.

 

Z resztą temat już zapodałem na poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2019 o 23:12, Budynkisiel napisał:

Opiekun konkursu chyba zdezerterował z Polski 🤣, ani widu ani słychu,może jakiś przekręt odwalił lub skorzystał z ``typków`` z forum nabilł kasy i baluje na Bali albo karaibach 🤑😍

Prosze nie osądzać.Konkurs bedzie dalej i wszystko bedzie tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2019 o 10:42, Rakieta6666 napisał:

No kolego prowadzący Smika coś zawaliłeś temat, rano miała być tabela i temat na jutro! Czas ucieka nie każdy zajrzy na forum po południu czy wieczorem i straci kolejkę.Proponuję żeby kolejkę nr 7  przesunąć na sobotę o ile zajrzysz na forum.Jeżeli do 16;00 nie zapodasz tematu to zrób 7 kolejkę na sobotę, by forumowicze nie byli stratni.

 

I co robimy z tym fantem? kolejka nie wystawiona ,czekamy do 20;00 tej ,gdy się nie pokaże, to kolejkę 7 trzeba zmienić na sobotę lub niedziele, co na to inni użytkownicy? odpiszcie w temacie 😉

@Rakieta6666 żeby nikt nie stracił kolejki dałem temat na 7 kolejke ale mecze poniedziałkowe i każdy ma czas sobote i niedziele na oddanie typow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smika 

W meczach z wtorku powinieneś mi zaliczyć typ : 

 

Koszykówka Brazylia

Flamengo - Botafogo (-12.5/+12.5) 
Spread: 2 Kurs 1.85

Wynik meczu był był 81-72 , a dałem handicap na gości (2) czyli po dodaniu 12.5 pkt wygrali 81-84.5 pkt , sprawdź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się