Skocz do zawartości


https://b

rzesak

100 WRX coins (30 $) za rejestrację+ KYC

Rekomendowane odpowiedzi

Mój reflink: 100 WRX Coins (30 $) za rejestrację i weryfikację dokumentu. Trzeba raz zahandlować przed wypłatą, czyli naturalnie myśląc wymienić te coiny na jakąś crypto. Mój reflink: https://wazirx.com/invite/h8dtynxr

 

Ja uploadowałem dokumenty, teraz czekam na ich zatwierdzenie. W Przypadku pozytywnej weryfikacji i wypłaty zamieszczę screenshota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

jak dobrze rozumiem emaila od nich to trzeba zahandlować własną krypto, aby uwolnić WRX. Jak ktoś lubi, to chyba legit, ponad rok fukncjonują i nie są scamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poszedł hajs na depozyt portfelu, teraz muszę przelać hajs z portfela w krypto TRX i zdeponować do wazirx, tam sprzedaż TRX minimalna od mniej niż 2 $ i wypłata chyba będzie. Próbował już ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało się rejestrować. Wpłaciłem tylko 80 TRX około 2 $ niecałe i uwolniłem o dziwo już 200 WRX (100 za rejestrację i KYC i 100 za polecenie). Załączam screena w odpowiednim temacie na Hyde Parku. Kiedy WRX pojawi się na liście kryptowalut w Wazirx będzie można je sprzedać i wypłacić np. w XLM. Zachęcam, trwa faza przed listingowa. Można się zarejestrować, wpłacić niecałe 2$ i zaraz je wypłacić. Pomimo, że mój kantor oczekuje 30 potwierdzeń z sieci dla TRX, po 3 minutach od zlecenia wypłaty z Wazirx środki pojawiły się u mnie na portfelu. Kantor Legit, przyjmuje depozyty i wypłaca - w ramach reasumu.

WRX.png

wrx2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bonusy za zapisanie się do giełdy są wyłączone, nowi nie otrzymują obecnie na start nic. Kiedy to się zmieni zakutalizuję temat nowym postem. Tymczasem:

po 1 primo) Pojawił się na forum nowy temat z tą kryptowalutą, proszę admina o odszukanie w.w. tematu i skasowanie go, gdyż mój był pierwszy w kolejności chronologicznej.

po 2 primo) osoby, które z mojego linku zarejestrowały się i jakimś sposobem nie odebrały tokenów proszę o zajrzenie do swojego konta do załadki Funds, ponieważ mam na swojej apce i widzę to 120 WRX resreved fee co oznacza, że są osoby z mojego reflinku, które nie wpłaciły i nie odebrały tokenów.

Powtarzam, nowe rejestracje nie dadzą Ci airdropa, ale jeśli niegdyś użyłeś mojego reflinka to sprawdź swoje konto. Obecnie za pojedynczy handel na giełdzie obojętnie na jakim rynku za kwotę 100 USD odblokujesz swoje dostane niegdyś tokeny i odblokujesz część moich zarobionych WRX z polecenia tychże w.w. osób.

Dodam, że obecnie cena 1 WRX wynosi 2.5 USD a to oznacza, że jeśli masz zamrożone 20 WRX to możesz sobie wziąć 50 USD za nic, za handel 1 raz na kwotę 100USD. Pozdrawiam Serdecznie.

Podaję mój reflink:   https://wazirx.com/invite/h8dtynxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się