Skocz do zawartości


https://b

smika

TYPY DO LIGI NARODÓW II

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

36 minut temu, smika napisał:

Mi dzieki temu golu i wygranej Austri kupon @Budynkisiel jest wart 490zł do wyjecia i Sportingbull" rel="external nofollow">Sportingbull otworzył opcje zamnkiecia zakładu za 94zł.Teraz sie zastanawiam czy zamykac i brac te 94zł czy liczyc na remis Szwajcari.

czyli jestes tzw czajnikem szukasz kuponow jak inni stawiają a regulamin to masz w d,,, bo kto 1 ten lepszy to jak za komuny kto 1 w sklepie w kolejce to kupil towar a niestety czasy inne i nikt tak nie sledzi forum zeby szybko stawiac typy ktos to chyba dzis napisal ale postu nie widze wiec chlopir regulamin zrob jak trzeba a nie szukasz typow od innych to z ciebie tandeciarz taki łapczywy , ze robisz konkursy by cos zagrac od innych wstyd moderatorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, smika napisał:

Mi dzieki temu golu i wygranej Austri kupon @Budynkisiel jest wart 490zł do wyjecia i Sportingbull" rel="external nofollow">Sportingbull otworzył opcje zamnkiecia zakładu za 94zł.Teraz sie zastanawiam czy zamykac i brac te 94zł czy liczyc na remis Szwajcari.

daj szanse innym w konkursie i zmiem regulamin bo robisz siebie szukacza kuponow , cwaniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli cie bo dałeś takie same typy jak @loki123 i juz na samym starcie w tym konkursie nie miałes szansy wygranej.Nie chcesz brać udziału w konkursach to nie bierzesz i tyle a teraz wylewasz swoje żale.Ty już w moich konkursach zakonczyłes udział.Masz bana 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smika napisał:

Boli cie bo dałeś takie same typy jak @loki123 i juz na samym starcie w tym konkursie nie miałes szansy wygranej.Nie chcesz brać udziału w konkursach to nie bierzesz i tyle a teraz wylewasz swoje żale.Ty już w moich konkursach zakonczyłes udział.Masz bana 

 

 

jak bana za to ze napisalem ze regulamim powinienes dopracowac boli cie to , ja typowalem swoje typy a ze tak jak ktos to przypadek. a jezeli mnie banujesz to twoja sprawa nie bede plakac , jak juz tak chcesz blokuj moj login i nie bede wiecej korzystac z tej strony trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie nie banuje z forum tylko z moich konkursow.A teraz ci zadam pytanie :Czy płacisz coś za udział w konkursach na ktore ja sam wykładam kase z własnej kieszeni? Bo może ty byś pokazał jak sie organizuje konkursy i coś wyłożył z własnej kieszeni.

 

Albo mam pomysł i wogole nie bede nic organizował i wtedy bedzisz zadowolony 

Edytowane przez smika
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, smika napisał:

Ja cie nie banuje z forum tylko z moich konkursow.A teraz ci zadam pytanie :Czy płacisz coś za udział w konkursach na ktore ja sam wykładam kase z własnej kieszeni? Bo może ty byś pokazał jak sie organizuje konkursy i coś wyłożył z własnej kieszeni.

no trudno nie mam kasy na sponsorowanie . może za mocno cos napisałem, ale regulamin jakis inny zeby zrobic , ale jak wywalasz mnie z swoich konkursów trudno to na forum nie bede wchodzic bo bez konkursów to marnie, sorki za moj szybki bill, jak przyjmiesz moje sorki przeprosiny to ok jak nie trudno, przyjmuje moja zła sugestie co do konkursu itp. jak potrzymujesz bann to moja juz strata w konkursach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje twoich przeprosin ale nastepnym razem sie troche zastanow co piszesz.Zobacz że nawet na portalach takich jak fejs czy innych jak firmy bukmacherskie robią konkursy to też nagrody otrzymują na przykład trzy najszybsze odpowiedzi i trzeba patrzec jak inni typowali.Zauważ ze dobieram takie mecze i jest ich 6 bo jest duzo kombinacji a i drużyny w tych meczach są tak dobrane że każdy wynik jest moźliwy.

Co do puszczanych przez was typowanych kuponow to nie szukam zarobku wcale a traktuje to jako zabawe i dreszczyk emocji ktory wy macie biorąc udział w konkursie to dlaczego ja też bym go nie miał mieć wykładając i ryzykując własną kase.

Jeżeli juz w takim konkursie jak ten sponsoruje 1 x50zł paysafe to nastepnym razem jak chcesz to zasponsoruje dwie paysafe ale po 30zł.

Jeszcze bedą konkursy i uwierz mi że napewno w ktoryms wygrasz bo przeciez nie bierze was udział w konkursie ponad 500 osob jak na fejsach czy twiterach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smika napisał:

@Budynkisiel nagroda 50zł paysafe wysłana na priv i prosze tu o potwierdzenie jej otrzymania.Reszcie graczy dziekuje za udział w konkursie bo frekwencja znowu dopisała(25 osob) i zapraszam do kolejnych konkursow w przyszłosci

kod otrzymałem , dziękuje,ale mi się fuksło 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się