Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY V EDYCJI

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

@smika  ja miałem 3 takie co było równo rzutow rożnych ale tak jak mówisz niech zostanie po staremu bo dopisujac mi teraz 3 pkt za stare mecze będzie to nie fer według lidera aktualnego Pozdrawiam

By smika,

Właśnie pamietałem że były u ciebie takie sytuacje że było rowno w rogach i dałem ci 0 pkt bo over to over.Na przyszłosc jak bedzie konkurs z tego buka to już bedzie wiadomo co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smika napisał:

@rjastrzab tylko że w konkursie my nie gramy stawkami tylko kursami i teraz pojawia sie taki problem a mianowicie np. Hamburg-Koln .Było rowne 9 roznych a gracz @zibistram2 podał typ over 9 ale nie grał za stawke tylko kurs sie liczy to w przypadku zwrotu to chyba nie otrzymuje 1.52 pkt tylko i tu pytanie ile ?

Zgodnie z regulaminem powinien dostac 1 pkt.

A jezeli przy zwrocie zgodnie z regulaminem konkursu dam mu 1 pkt to @Marcios ktory we wczesniejszych kolejkach typował rożne musi sprawdzić czy gdzies nie miał zwrotu bo cos mi sie wydaje że też miał podobną sytuacje.

 

 

I teraz albo przyznaje 1 pkt @zibistram2 za mecz hamburga a @Marcios sprawdza swoje poprzednie typy na rozne czy nie ma zwrotu.

Albo @zibistram2 dostaje za ten mecz 0 pkt i wszystko zostaje po staremu

 

A żeby nie robic na koniec bałaganu to najprosciej było by żeby było po staremu

ja się sugerowałem ze będzie powyżej 9 czyli minimum 10 . bo nie zwróciłem uwagę czy jest over 9.5 taka opcji.Wiec nie trafiłem. bo mi zabrakło 1 gola i mam zero punkta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Marcios odzyskał pozycje lidera i ma duze szanse na wygraną , lae gratki wszystkim którzy walcza do końca rundy, ja nastepnym razem troszke pomyśle nad moimi typkami bo nieraz tak bez namysłu stawiałem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano ogłosze wyniki i dam czas z 2-3 godziny na ewentualne reklamacje i wtedy wysłane zostaną nagrody i podam liste osob ktore wezmą udział w losowaniu nagrody za aktywnosc i admin wylosuje 1 osobe i tez jutro ona dostanie paysafe.Ty @Gulman777 zapewne udziału w losowaniu nie wezmiesz bo trudno przepuszczac byś spadł na 6 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, smika napisał:

Zgadza sie .od 12 ostatni jego mecz.

Mimo to uwaźam że @zibistram2 ma najwieksze szanse bo mu niskie kursy starczą

Niskie kursy to nie znaczy ze wejdą .Faworytów w sporcie nie ma ,ale tak sobie przegladałem tabele to kilka osób moze powalczyc a mają duze kursy i jeszcze tez nie wszyscy oddali typy , tak wiec jak kalejdoskop tu sie zmieni,powodzenia wygranym ja tylko licze na łut szcześcia w losowaniu , chociaż mało co licze bo los raczej dla mnie nie łaskawy był do tej pory 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana jest już tabela koncowa i na ewentualne reklamacje czekam około 2-3 godziny i po tym czasie zostaną wysłane nagrody na priv od @Piomar -100zł za 1 miejsce .Od  @gregor5551 za miejsce 2- 70zł i miejsce 4-30zł .I odemnie za miejsce 3-50zł i miejsce 5-20zł.

 

A oto lista graczy ktorzy wezmą udział w losowaniu nagrody za aktywnosc i z tej listy admin wylosuje 1 osobe ktorej przesle nagrode:

1. @seboafc91

2. @Skyline

3. @bumbumbam

4. @KamilFCB

5. @Rakieta6666

6. @mar_202

7. @Budynkisiel

8. @ANZELMO

9. @rjastrzab

10. @teodor86

11. @Mario777

12. @jaca1983

 

Te osoby oddały oddały swoje typy we wszystkich 15 kolejkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za fajną zabawę i emocjonującą rywalizację a także organizatorom za fajny konkurs. @smika szacun za prowadzenie konkursu, mega profesjonalne i poświęcony czas na robienie tabel i podliczania typów. Gratuluję osobą za premiowane miejsca i wszystkim co dotrwali do końca Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów za dobrą zabawę i emocje do samego końca :) . Tylko trochę szkoda , że handicapy nie były dozwolone , akurat to co jest najciekawsze w ofertach , moim zdaniem w następnej edycji powinny być również dostępne tak jak inne opcje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.