Skocz do zawartości


https://b

seboafc91

Chat konkursu " Liga Typeròw - Druga Edycja "

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! W tym temacie możecie zadawać pytania odnośnie konkursu " Liga Typeròw - Druga Edycja " . Jeżeli czegoś nie wiecie, nie jesteście pewni, macie wątpliwości, czy z czymś się nie zgadzacie...To śmiało piszscie , wraz z @smika postaramy się pomóc. 

Tutaj  także zgłaszamy naruszenia, czy podejrzania naruszeń regulaminu.

Wszelkie spory tutaj będą rozstrzygane. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Rozumię że określenie :

Typujemy codziennie po dwa dowolne mecze z dowolnej dyscypliny - -- oznacza że oddajemy dwa typy na dwa różne mecze (wydarzenia ).W poprzedniej edycji zdarzały się dwa typy na to samo wydarzenie.

Wyjaśnienie :

 typując  under (1,80) i drugi typ  over ( 1,80) na to samo zdarzenie , mam pewne 1,8 punkta bez wysiłku ,i chyba nie naruszam regulaminu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś tak typował że będziesz miał np.1.80pkt co kolejke bez wysiłku to i tak podejrzewam że by to ci nie starczyło żeby być na podium a w pierwszej edycij zdobyłes około 20pkt i to nawet nie wystarczyło na podium.A przeciez 4 miejsce nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kreeksky zdarzały się dwa typy na tę samo wydarzenie i żeby było śmieszniej nikt nie zdobył nawet punktu....

Ponieważ były to wydarzenia typu że do przerwy wygrywa drużyna 1  i na koniec wygrywa ta sama drużyna.

Ale dobrze że zwróciłeś uwagę i jeżeli mogę prosić to @smika w temacie z regulaminem napisz oddzielny post że nie można oddawać dwóch typòw z tego samego wydarzenia.i

 

Dodałem zapis, w pierwszym poście z tematem na typowanie na dany  dzień, będę zamieszczał krótki regulamin dla przypomnienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ nie wszedł więc samo się rozwiązało .

Oczywiście nie było to celowe miałem ciężki dzień. Walczymy narazie o podium więc nawet jakby typ mi wszedł nie dostał bym punktów bo byłeś pierwszy. Napewno nie chciałem nikogo oszukać. Przepraszam za nie porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się