Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

A dlaczego miały by być?Po pierwsze łatwiej jest sumować pkt a po drugie jest zakres kursu od 1.50-7.0 po to zeby gracze nie nawalali kursy po 11.0 lub 20.0 bo wtedy jeden by trafił taki duzy kurs fuksem i po zabawie.W ligach piłkarskich jak drużyna przegra to też jej nie odejmują pkt tylko ma 0.

Odejmując pkt za nie trafione mecze mogło by sie okazac że po 10 kolejce żaden z graczy nie miałby pkt dodatnich tylko ujemne i jak za takie pkt przyznac nagrode np.100zl paysafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faro2013 czemu liczenie na fart? To że przykładowo wczoraj mi moje typy nie weszły to nie znaczy że typuje aby wyższy kurs , i liczę na fart.

zresztą kto mnie zna z innego forum, ten wie że lubię stawiać undery / overy, szczególnie w kosza i różnice punktowe , które w Totolotek są korzystne.

Nie dawno w innym konkursie trafiłem kurs 11,  I to nie było liczenie na fart bo spodziewałem się po drużynach że w meczu NHL mogą obie strzelić w każdej kwarcie. 

Większość z czołòwki wczoraj również jak Ty trafiło dwa typy :D

A to że ktoś trafił kurs 4.1 czy 3.9 stawiając remisy również nie oznacza że typował na ślepo. 

Dla przykładu , postawiłem że dziś w nocy Sacramento wygra ròżnico 6-10 ptk. Sprawa jest prosta, w drużynie Utah są kontuzje , słabo grają na wyjazdach A Sacramento ostatnio dobrze zagrało przeciwko Oklahomie. Do tego mają serię pięciu porażek z rzędu. Więc wysoki kurs na Sacramento to dla mnie okazja,  analizując mecze zobaczyłem że jak wygrywali u siebie to najczęściej różnicą 7-9 ptk, czasami 10-15. Więc kurs 6.90 wygląda zachęcająco. Ale wiadomo to jest sport NBa , wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, seboafc91 napisał:

@faro2013 czemu liczenie na fart? To że przykładowo wczoraj mi moje typy nie weszły to nie znaczy że typuje aby wyższy kurs , i liczę na fart.

zresztą kto mnie zna z innego forum, ten wie że lubię stawiać undery / overy, szczególnie w kosza i różnice punktowe , które w Totolotek" rel="external nofollow">Totolotek są korzystne.

Nie dawno w innym konkursie trafiłem kurs 11,  I to nie było liczenie na fart bo spodziewałem się po drużynach że w meczu NHL mogą obie strzelić w każdej kwarcie. 

Większość z czołòwki wczoraj również jak Ty trafiło dwa typy :D

A to że ktoś trafił kurs 4.1 czy 3.9 stawiając remisy również nie oznacza że typował na ślepo. 

Dla przykładu , postawiłem że dziś w nocy Sacramento wygra ròżnico 6-10 ptk. Sprawa jest prosta, w drużynie Utah są kontuzje , słabo grają na wyjazdach A Sacramento ostatnio dobrze zagrało przeciwko Oklahomie. Do tego mają serię pięciu porażek z rzędu. Więc wysoki kurs na Sacramento to dla mnie okazja,  analizując mecze zobaczyłem że jak wygrywali u siebie to najczęściej różnicą 7-9 ptk, czasami 10-15. Więc kurs 6.90 wygląda zachęcająco. Ale wiadomo to jest sport NBa , wszystko możliwe.

Są ludzie co typują remisy w koszykówce z kursami 15-20 do błędu , kwestia tylko wyczucia i wiedzy + szczęścia. Typ to typ ja lubiłem wysokie kursy a w piłce nożnej remisy gdzie kursy są w granicach 3-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zrobiłem maksymalny kurs 7.Ktoś trafia remis w kosza po kursie 20 i można powiedziec ,że po zabawie i po konkursie.Mogłem dać że typujecie tylko 1 mecz ale zrobiłem ze dwa mecze bo zawsze można dać 1 mecz z kursem niskim np.1.50 a drugi zaryzykować i z kurem 7.0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mogę zaliczyć w czwartej kolejce dwóch trafionych typów @faro2013. Nie wiem o co chodzi i dlaczego postanowił on wziąść kursy z fortuny, pomimo że jasno pisze że kursy bierzemy z bukmachera Totolotek.

Również nie wiem skąd taki kurs, bo raczej mało prawdopodobne że w ciągu trzech godzin kurs spadłby z 3.05 na 2.10.... może zobaczył że w fortunie zawyżyli kurs i dlatego.... W każdym A bądź razie napisałem wiadomość przed 14:00 na priv ale widać typy nie zostały poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewchodze na strone co chwile.Kursy własnie takie były jak podawałem,a brane z totolotka tylko omyłkowo napisane Fortuna.Jak widac to większosc noiepodaje bukmachera.Prosze o zaliczenie typów bo kursy podane prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faro2013  większość nie podaje bukmahera  często sprawdzam kursy  nie ima takich rozbieżności A nawet zawsze się zgadzają kursy. 

W takim razie zobaczę czy da się coś zrobić i skontaktuje się z supportem totolotka i zobaczymy czy mogą sprawdzić jaki był kurs około 9 rano bo o tej podałeś typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podawaniu typów nie ma obowiązku podawania bukmachera bo jak wiadomo typy tylko z totolotka bierzemy.Gdyby były do wyboru bukmacharzy z których można brać typy to wtedy był by obowiązek podawania bukmachera a tak to nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wczoraj mieliśmy mały incydent. Specjalnie czy też  Nie, uużytkownik @faro2013 , napisał że brał typy z bukmachera Fortuna, niby się pomylił. Jak było naprawdę? Wie tylko on , ale postanowiliśmy skonsultować się z samymym bukmacherem aby dowiedzieć się jaki kurs był w godzinach porannych , między 9-10. 

Kurs typu który podał @faro2013 na mecz mnąnba nawet był po południu wyższy, więc z tym nie było problemu. Problem był z meczem Gimnasia - Atenas, ponieważ kurs jaki zobaczył @smika  okolicach południa wynosił na Atenas 2.6 . Jednak dostaliśmy informacje od totolotka że rano kurs wyjściowy wynosił 3.10 , A więc jednak kurs 3.05 podany w typie decyzją @smika zostaję zaakceptowany i typy będą zaliczone. Przepraszamy za zamieszanie aale nie zawsze jesteśmy w stanie być obecni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy sie regulaminu ,max. kurs 7 to 7.Ktos bedzie mial kurs 8-9 to tez bedzie zaraz chcial zeby zaliczyc jako 7.

Kiedys zrobie tez tu na forum konkurs typerski gdzie nie bedzie ograniczen kursowych i bedziecie mogli grac kursy jakie chcecie a narazie w tym konkursie to max. kurs 7.

Jedyne co poprawiam w regulaminie to to ze nagrody nie do 48 h beda wyplacone a szybciej a mianowicie najpozniej do 24 h po podaniu tabeli ostatniej kolejki przez @seboafc91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smika jak zwykle pełen profesjonalizm :):D

 

Trzeba  przyznać że frekwencja cieszy, kolejny Twój konkurs odniósł sukces. :) :piwo1:

Fajnie że wiele osób walczy do końca i mimo nie powodzeń walczą dalej :jupi:

 

@smika dziękujemy !!! :) :respekt:

 

Również fajnie pomocna jest Administracja z @gregor5551 na czele, fajnie się prowadzi konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafik89 jest tylko 10 kolejek bo to mój pierwszy konkurs tu na forum i trzeba było zobaczyć jak z frekwencją która jednak dopisała.Następnym razem jak będę organizował to zrobie więcej kolejek.

@Marcios gratulacje za dwa trafione w nocy x w hokeja.Kto wie czy te dwa x nie są na wagę wygranej w konkursie ale na podium raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  właśnie Simona Halep pokonała Angelikę Kerber 2:1 , co oznacza że @Marcios jest na tę chwilę liderem i tylko dwóch graczy ma jeszcze szansę I to minimalnie go wyprzedzić, jednak muszą trafić oni dwa typy z bardzo , bardzo wysokimi kursami. 

 

Drugi jest @bodzioliwier ale jeżeli w meczu Melbourne - Newcastle padnie powyżej 2.5 bramki w meczu, to @mar_202 wskoczy na drugie miejsce. 

Również ten over zarazem pozbawia mnie matematycznych szans na zwycięstwo i wtedy już tylko @kenet trafiając dwa typy będzie w stanie wyprzedzić @Marcios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w całym konkursie trzy razy brakowało punkta do pokrycia typu zwycięstwo różnicą 6-10, trzy razy wygrywali pięcioma punktami

A raz , przedwczoraj Orlando - Sacramento 99:105....A miałem wygraną Sacramento 1-5, po kursie 6.50 , tym razem punkt za dużo :P :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wczorajszym meczu Sampdoria - Roma wytypowałem remis a miałem typować dokładny wynik 1:1 ale kurs był ponad 7 i tak tylko kurs 3.6 - było by pewniej dzisiaj a tak to 2 typy muszą wejść aby myśleć o jednym z 3 miejsc ale i tak jest dobrze bo ogólnie bukmacherską nie zajmuję się od dłuższego czasu więc nie jestem do końca w temacie - konkurs potraktowałem jako zabawę 

Mam pytanie czy planujecie podobny konkurs a jeśli tak to kiedy ??

     
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenet to pytanie do @smika on wszystko organizuje i sponsoruje. Drugiego tak dobrego człowieka jeszcze nie spotkałem :)

 

Konkurs odniósł sukces, dobra frekwencja i użytkownicy nawet z dalszych lokat też typowali, nie poddawali się. Znając @smika napewno zrobi jeszcze nie jeden konkurs tutaj jak i w innym miejscu.

 

Więcej szczegółów Napewno poda @smika jak będzie miał chwilę :)

 

A ja dałem tutaj 1:1 bo kurs był 7.0

Chciałem 2:2 ale 12 był kurs hehe ale chociaż zdobyłem nagrodę pocieszenia :)

 

Oficjalne wyniki postaram się podać do 23:00 . 

Na chwilę obecna wygrywa @Marcios , drugi jest @mar_202 , trzeci @bodzioliwier . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się