Skocz do zawartości


https://b

saperek12

SimbaGames - Darmowe Spiny

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Spokojnie dodadzą. W tamtym tygodniu ugrałem z free spinòw 30€ i zleciłem wypłatę. Po paru godzinach kasa wróciła na konto A na LC powiedzieli że powodem cofnięcia wypłaty jest to że minimalna kwota wypłaty przez wire transfer to nie 30€, a 50€... 

Kazali mi zrobić depozyt ecoPayz albo bitcoin żeby odblokować kanał wypłaty i wtedi bym mógł wypłacić którąś z tych metod nawet 20€...

Ale się nie zgodziłem I dalej upierałem się przy swoim że po wejściu w withdraw i wire transfer piszę na stronie że minimalna wypłata tę metodą to 30€... wysłałem im screeny I po paru godzinach zrealizowali mój przelew. Kasa była już na drugi dzień przed 20:00 na koncie mBank.

Dostałem na drugi dzień również emial od nich że zrobili wyjątek I wypłacili mi przez wire transfer 30€ (2€ wzięli opłaty) ale dalej twierdzą że tę metodą minimalna wypłata to 50€... A na stronie piszę dalej 30€ ale to nie aktualne informację I jak najszybciej zmienią dane na aktualne. Wczoraj patrzyłem I mimo upływu paru dni dalej tam jest minimalna wypłata 30€...

Wracając do koła...warto kręcić :) pod kkoniec poprzedniego miesiąca trafiłem Flyight Ticket. Napisałem do nich że bilety lotnicze nie przydadzą mi się ponieważ jestem chory i nie mogę latać samolotem :D bilety mogły kkosztować maksymalnie 200€ i właśnie taką sumę dopisali mi do konta, oczywiście jako real money :) wypłaciłem 200€ przez wire transfer I po dwóch dniach hajsik był na moim koncie w mbanku :)

Bardzo przepraszam za długą wypowiedź I mam nadzieję że Administracja nie odbierze tego jako SPAM. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, seboafc91 napisał:

Kręcimy kołem :cwaniak:

 

Tak jak Kolega wyżej wspomniał, inne nagrody I niestety free spiny z obrotem x30, to samo nawet spiny za depo...:mlotek:

 

-> Simba Games

Mam pytanie odnośnie tych wypłat twoich, jak zlecałeś na konto, chcieli jakieś dokumenty do weryfikacji,

Właśnie ugrałem 350e, i nie wiem jak wypłacić, nieraz zdarzały mi się problemy bo nie mam zameldowania w dowodzie, oczywiście wolałbym na jakiś ewallet, ale wtedy częściej chca weryfikacji jakiejś dodatkowej. Wole gładko,350e, to już coś jest. W  diamondworld wygrałem 2000e i właśnie z tego powodu mi nie wypłacili.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jeżeli wygrałeś to z free spinòw to max wypłata to tylko 100€...

Weryfikacja jest potrzebna, ale abyś miał szansę na  weryfikację to musisz pierw złożyć depozyt minimum 20€... plus tam 2.5% opłaty , masz tam w metodach płatności podane wszystko.

Po depozycie będziesz miał w profilu upload documents I taI załadować je trzeba. Ja też mam dowód bez adresu I na wszelki wypadek wysłałem również zdjęcia prawka Plus wyciąg z  banku i wtedy jeszcze screen z skrilla , teraz już nie obsługują oni skrilla dla Polakòw.

A I to jest ważne przy wypłacie przez wire transfer, podajesz Iban czyli cały numer konta z PL przed numerem, BIC I account number... W account numer masz tylko 20 miejsc na cyfry, a konto ma 26 cyfr... tu musisz wpisać ostatnie 16 cyferek z numeru konta.

Jak masz ecoPayz to możesz tym ewalletem zrobić depo I potem wypłacić, albo bitcoin ale na tym to się ja nie znam :krzeslo:

Jak chcesz przyspieszyć coś weryfikację to musisz ich nękać na live chat bo inaczej to dopiero po weekendzie zweryfikuja I zrealizują wypłatę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie kręcił, to szybko niech wali na stronę i kręci, mają zepsute koło i można kręcic do bólu, mi za pierwszym razem walneło jakpota, chociaż nic to nie dało, to screena zrobiłem i juz z supportem rozwiązujemy temat:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się