Skocz do zawartości


https://b

gregor5551

Larry Casino (NetEnt) - 1200 PLN Bonus +100 Darmowych Spinów

Rekomendowane odpowiedzi

z58.gif

 

44.png

 

z44.png

 

Welcome offer Royal Panda

 

ZASADY BONUSU

 

1. Rozumiesz, że Premie i nagrody są uzależnione od spełnienia pewnych warunków. Chyba, że w odpowiednich warunkach poinformujemy inaczej, ogólna zasada jest następująca:

 

2. Wszystkie bonusy są ograniczone do jednej osoby, jednego gospodarstwa domowego, jednego komputera lub adresu IP, chyba że zaznaczono inaczej.

 

3. Po spełnieniu warunku minimalnego depozytu w wysokości 10€ (100 SEK/NOK, 10 $/ÂŁ lub równowartości tej kwoty w innych akceptowanych walutach) można ubiegać się o bonus powitalny.

 

4. Gracze z Wielkiej Brytanii, którzy deponują za pośrednictwem <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a> lub Neteller, NIE kwalifikują się do Powitalnego Bonusu.

 

5. Depozyt i możliwe wygrane podłączone do bonusu będą zablokowane w kasynie aż do zakończenia zakładów. Początkowy depozyt związany z potrzebami bonusowymi zostanie postawiony co najmniej 1 raz przed wypłatą.

 

6. Poczekaj do pięciu minut, aby bonus mógł być zaksięgowany.

 

7. Bonusy wymagają obrotu 25 razy łącznej kwoty, n.p. jeśli wpłacisz 10 Euro/GBP (lub inna waluta) i uzyskasz 10 Euro/GBP (lub inna waluta) bonusu, musisz postawić 25-krotność kwoty, w tym przypadku jest 20 Euro/GBP (lub inna waluta) (depozyt + bonus).

 

8. Wygrane z darmowych spinów muszą być obrócone 40 razy. Jeżeli zdecydujesz się wycofać fundusze przed spełnieniem odpowiednich warunków obstawiania, utracisz pieniądze z bonusu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się