Skocz do zawartości


https://b

Gulman777

STS - 25 zł free

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Dodam, że zakładając konto z linka => STS oprócz 20zł bez depozytu można uzyskać 50zł (z obrotem 3x1.91) jeśli się wpłaci min 50zł i zrobi obrót min 150zl po kursie 1.5 + oczywiście bonus powitalny do 500zł :) Tak więc trochę można zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dla nowych

 

Dzisiaj i jutro za rejestrację przy użyciu kodu KSG bonus 30zł

który będzie dopisany do kont w poniedziałek.

 

regulamin ==> STS

 

bDcgP kod na 5 zł na zakłady sportowe,obrót x3,chyba dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obecność 30 pln na koncie bonusowym, dla konta założonego jakiś czas temu, zweryfikowanego.

 

 

edit obrót 3x1.91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na ta stronke wpisujesz dane i dopisuja do konta przewaznie na drugi dzien :) konto mam od daaawna i to na minusie a bonus i tak dostalem za pogon :)

 

Edit: a tobie rzesak o co chodzi? jest informacja o bonusie to podałem na forum komuś może się przyda bo nie korzystał z wcześniejszych promocji poza tym na innych forach ludzie się chwalili ze dostali bonus za kilka klubów nie wiem nie sprawdzałem korzystałem z jednej promki pomimo że mam konto od dawna a od tego jestem żeby dodawać informacje o promocjach wiec swoje teksty zachowaj dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jeszcze konta w STS ? Po prostu je załóż, a dostaniesz od nas freebet w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

 

Jako pierwszy bukmacher w Europie zostaliśmy sponsorem indywidualnego zawodnika esportowego – Pawła „innocenta” Mocka. 

Celebrując ten fakt, przygotowaliśmy MEGA korzystną akcję dla nowych klientów. Co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział?

 

Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz MAJOR(akcja trwa od 11 do 28 stycznia bieżącego roku). 

To wystarczy, by freebet 30 PLN wylądował na Twoim koncie gracza! Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu!

 

=> STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pronto napisał:

Nie tylko ja raport. Na wszystko live/prematch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko działa wam? ja przeinstalowałem i nie moge znaleźć akceptacji bonusu.

 

Nie doczytałem, tylko dla nowych użytkowników którzy nie posiadali apki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Już w piątek mecz Polska - Niemcy! Z tej okazji za Twoją aktywność na koncie STS czeka zdrapka! Znajdziesz ją w zakładce Moje bonusy. Zdrap i sprawdź co kryje się w środku, do zgarnięcia nawet do 1000 PLN! 


Ważne!
Zdrapkę znajdziesz w zakładce “Moje bonusy” w sekcji “Dostępne”. Kliknij w nią i zacznij zdrapywanie - w tym celu poruszaj kursorem lub palcem po powierzchni zdrapki. W polu zdrapki pojawi się kwota bonusu jaki został Ci przyznany.

 

To wszystko! Bonus zostanie przypisany do Twojego konta i teraz będziesz mógł go aktywować jak każdy inny bonus. Wystarczy wybrać bonus z listy dostępnych i kliknąć w przycisk “Aktywuj bonus”. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się