Skocz do zawartości

Gulman777

STS - 20 zł free

Rekomendowane odpowiedzi

20 PLN freebet w STS

Dla każdego nowego Gracza mamy 20 PLN na "jazdę próbną"

Chciałbyś sprawdzić STS nim wpłacisz pieniądze?

Odbierz 20 PLN i zacznij się zakładać bez konieczności deponowania środków. Wystarczy, że przy rejestracji w polu "kod promocyjny" wpiszesz hasło "freebet", a my automatycznie doładujemy Twoje konto bonusowe kwotą 20 PLN.

Ty sam decydujesz ile zakładów zawrzesz za otrzymaną kwotę.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus 20 PLN?

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji wpisać w polu kod promocyjny hasło: âfreebetâ

Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus zostanie przyznany automatycznie do godziny od momentu założenia i pozytywnego zweryfikowania konta.

Czy muszę wpierw wpłacić jakąkolwiek kwotę?

Nie, bonus 20 PLN przyznamy Ci za samo założenie konta.

Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?

Po kliknięciu w zakładkę "MOJE KONTO" po lewej stronie znajduje się okno o nazwie âObrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytoweâ, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem?

Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.

Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem?

Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.

Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu?

Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.

Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?

Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.

Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów?

Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.

Jak zagrać za bonus?

Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus", tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 40 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 40 zł?

Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.

Mam również inny âkod promocyjnyâ. Czy mogę skorzystać z obu?

Nie. Możesz skorzystać z jednego kodu promocyjnego przy zakładaniu konta. Wybór zależy od Ciebie.

Czy po otrzymaniu bonusu 20 PLN nadal mogę otrzymać bonus powitalny 500 PLN za pierwszy depozyt?

Tak! Bonus 20 PLN nie wyklucza, że możesz otrzymać bonus powitalny 500 PLN.

Szczegóły => STS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodam, że zakładając konto z linka => STS oprócz 20zł bez depozytu można uzyskać 50zł (z obrotem 3x1.91) jeśli się wpłaci min 50zł i zrobi obrót min 150zl po kursie 1.5 + oczywiście bonus powitalny do 500zł :) Tak więc trochę można zebrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocja dla nowych

Dzisiaj i jutro za rejestrację przy użyciu kodu KSG bonus 30zł

który będzie dopisany do kont w poniedziałek.

regulamin ==> STS

bDcgP kod na 5 zł na zakłady sportowe,obrót x3,chyba dla wszystkich

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bDcgP kod na 5 zł na zakłady sportowe,obrót x3,chyba dla wszystkich

"Wprowadzono błędny kod lub został on już wykorzystany."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam obecność 30 pln na koncie bonusowym, dla konta założonego jakiś czas temu, zweryfikowanego.

edit obrót 3x1.91

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wchodzisz na ta stronke wpisujesz dane i dopisuja do konta przewaznie na drugi dzien :) konto mam od daaawna i to na minusie a bonus i tak dostalem za pogon :)

Edit: a tobie rzesak o co chodzi? jest informacja o bonusie to podałem na forum komuś może się przyda bo nie korzystał z wcześniejszych promocji poza tym na innych forach ludzie się chwalili ze dostali bonus za kilka klubów nie wiem nie sprawdzałem korzystałem z jednej promki pomimo że mam konto od dawna a od tego jestem żeby dodawać informacje o promocjach wiec swoje teksty zachowaj dla siebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mogę znalesc tego pola gdzie się wybiera że jestem kibicem korony, może ktoś podesłać screena?. Bym bym wdzięczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta